Search Results

Search results 1-20 of 96.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• mozna pobierac patcha

• nie mogę doczekać się aktualizacji

• @Art, szanuję za cierpliwość w dyskusjach z tymi ignorantami, kradzież to kradzież i nie można na nią w żaden sposób przyzwolić, a podebranie nazwy największego p-servera jest najlepszą rzeczą jaką gf mogli zrobić. Mimo ogromnej fali niepowodzeń przez ostatnie lata wciąż trzymam kciuki. Natomiast: - poprzednia aktualizacja do poprawy i to koniecznie, wchodzi kolejny update z nowościami, a jeszcze nie zapoznaliśmy się z poprzednimi, bo 1x dziennie bez is - słabo. - aktualna aktualizacja, wraz z n…

• Ban za haracz?

SuperFajnyNick - - Pytania i Wskazówki

Quote from kryndor: “Słuchaj, ja miałem nick "Czarnobrody", byłem liderem gildii "PIRACI" i ogłuszałem rybaków, przez co nie mogli łowić. PIsałem im teksty po linii: "Arrr....to jest abordaż, wyskakuj z yangów szczurze lądowy" itp itd. ogólnie takie pirackie teksty. Aż w końcu przyszedł do mnie GM i spytał się mnie, czy wiem, że to co piszę to jest szantaż i poinformował, że za to grozi mi ban. Musiałem wtedy się tłumaczyć GM, że to był tylko prank ( eksperyment społeczny) jak ludzie zareagują w…

• Ban za haracz?

SuperFajnyNick - - Pytania i Wskazówki

Hej, dowiedziałem się przed chwilą od pewnej osoby z gry, że za haracz w metinie można dostać bana. Głównie chodzi o teksty typu - daj wona to nie będę cię bił do końca lipca ( xDDD ) albo daj blaski to zwolnie Ci spota. Czy to prawda? Przecież to nonsens w grze mmo

• No prawdę mówiąc to nie popisałeś się "Próbny" moderatorze xD Blaski nie generują botów, bo nie mają gdzie botów stawiać, bo wszystkie spoty zawsze są pozajmowane i bronione przez wykokszone postacie. Nikt 100+ nie będzie raczej ryzykował straty EQ bocąc na blaskach, które są warte 5kk od sztuki i to po blaskowym sezonie xD Ktoś wyżej pytał gdzie dropić na 90 - polecam lemury, z łapą z IS, łapą z lasu i eq do pvp pod ręką

• Puste hity, a szybkosc ataku

SuperFajnyNick - - Archiwum

na ten moment: max speed 200, po przekroczeniu i tak walisz tak jakbyś miał 200, hity uciekają tylko szamanowi z dzwonka powyżej 170 tyle

• Biolog 19.3

zdecydowanie 2x atak, najciężej nadrobić

• Nowy serwer Aruba 18 lipiec

będzie to serwer na takich samych zasadach, jak wyszedł w Turcji.

• Drop przedmiotów questowych

Niestety nie

• Quote from PrisonBreak17: “@Art @Ingolf Kiedy zostaną dodane na Wiki bonusy 6 i 7 z objaśnieniami?. ” Za treści na wiki są odpowiedzialne inne osoby, w tym gracze. - Zmiana kanałów to oczywiście wielka niewiadoma, fajnie by było, gdybyśmy dostali więcej informacji niż "ktoś coś tam grzebie", - banowanie ludzi nagrywających PL'a - żenada, widziałem ten wasz "poradnik let's playera" i powinniście graczom stopy całować za to, że nagrywają i streamują [ciach], - nie działa poczta - co w przypadku, k…

• Zmieni się coś w kwestii wywalania clienta przy wchodzeniu do depo? Robi się to już nudne, co wchodzę do gry odpalam od razu 3 clienty, żeby tylko skorzystać z depo. I to nie jest świetne rozwiązanie.

• Hej, od aktualizacji dzieje się jedna dziwna rzecz - puszczam autołowy na DC, oczywiście drugi metek odpalony żeby pisać na czacie no i sobie bije te mobki. Ale jak zminimalizuję metka z katakumbami (nie że go zasłonie okienkiem - zminimalizuję) to zaczyna się lag. Przywracam okienko - widzę postać otoczoną przez mobki i jest loteria, albo wywali albo nie wywali. Oczywiście na drugiej postaci - zero lagów. Przed update zero problemów. Internet 250mbit upc, i7 980x, 1050ti jeśli to ma jakies znac…

• to co, klepiemy i transmutacja do trutek i niebianów xDDDD

• Rozmowy serwera Diumar

SuperFajnyNick - - Dyskusje Diumar

Quote from WujekDiumar: “Troche pograłem coś tam podziobalem xd i przerwa do jesieni upał mówi stop dla grania ” i ty się nazywasz graczem

• Zmieni się coś w kwestii otwierania depo/logowania się do gry? 0511 11:05:13723 :: Phase Game does not handle this header (header: 156, last: 156, 156) nie mówiąc już o tym, że pliki syserr ważą u mnie po 20-30mb każdy i jest ich około 100? Na prawdę muszę kasować logi z błędów gry żeby oszczędzić 2,5gb? to jest jakiś żart

• DZIUMAR DZIAŁA ! XD

• Quote from Naksen: “Quote from Art: “Obecne estymacje przewidują zakończenie prac na Diumarze ok 13:00 ” Macie godzinkę, zajmijcie się czymś w domu. ” 5 godzin przerwy technicznej, której jedynym celem na początku było tylko naprawienie groty.

• Quote from Art: “Quote from Wiwek: “@Art a dlaczego metin pobiera wiecej zasobow odkad wprowadzono CB? ” Nie wiem czy CB ma na to wpływ. Wiem, że mechanizm jest testowany i możliwe, że nie generuje żadnego obciążenia, w końcu to osobny proces. Co do zwiększonego zużycia czasu procesora przez klienta popytam. Może QA coś mi powiedzą ” A na Diumar długo jeszcze mamy czekać? I na zmianę CH, i na naprawę poli, handel odłamkami?

• @Art dziecko mi się na dniach rodzi, ostatnie dni wolności i coś takiego odwalacie, litości... ;))))))) PS. Co z poli i zmianą kanałów?