Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

mihausz - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from JestMoc: “@Ascoran zmianki bonów 6/7 będą dostępne w IS czy tylko w kole? Czy może będzie możliwość zdobycia z gry? ” Dajcie sobie spokój z dodaniami bo to jakaś ściema lub wyłudzenie !!! W skrócie : Uzbierałem z koła fortuny ulepszacze i suplementy potrzebne do Miecza Zodiaku którego posiadam wydając przy tym sporą ilość PLN. Dzisiaj przeprowadziłem 3 próby. Każda z nich miała szanse powodzenia na 70%. Ku mojemu zdziwieniu 3 razy zobaczyłem komunikat - Ulepszanie się nie powiodło. 3x…

• Item Shop - dyskusja

Quote from JestMoc: “Quote from SzybkiDylek: “możliwe, że na dniach albo dopiero na koniec maja, bo przeważnie na początku i na końcu się trafia. ” a Więc tak za 2k sm wylosoealem w kole:12 czerwonych odlamkow 7 skrzyni burzy 5 skrzyni mocy 2 skrzynie krolow 4 podeczniki 10 zwojow boga 15 niebieskich odłamków 20 zoltych 4 teczowe 15 szarych 8 zlotych lsniacych 6 szarych lsniacych 1 zmianka+ 4 zwykłe zmianki Masa autopotow/ okolo 100 sztuk win xl ” Ja wydałem więcej SM i nie mam z tego nic. Miałe…

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from Art: “Quote from Wiwek: “@Art a dlaczego metin pobiera wiecej zasobow odkad wprowadzono CB? ” Nie wiem czy CB ma na to wpływ. Wiem, że mechanizm jest testowany i możliwe, że nie generuje żadnego obciążenia, w końcu to osobny proces. Co do zwiększonego zużycia czasu procesora przez klienta popytam. Może QA coś mi powiedzą Quote from Orishas: “Art, zdajesz sobie sprawę, że ludzie pompują kasę w tę grę? Płacą, więc mają prawo od firmy wymagać najwyższych standardów w obsłudze, czego firm…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Obora13: “Quote from mihausz: “Quote from Obora13: “Quote from mihausz: “Zakładamy że gracz zakupi pakiety smoczych monet a za nie dokona zakupu yangów w ISie oferowanych przez GF a nabyte yangi przeznaczy na smocze płomienie ( które nie działają a nikt nie potrafi udzielić na to odpowiedzi ) Czy nie jest to oszustwo ?? To gorzej niż gra hazardowa bo nie idzie w niej nic wygrać. Oczekuje odpowiedzi czy kamienie działają i jaka jest szansa procentowa na wkręcenie 3 bonusów. ( bo to ze …

• Item Shop - dyskusja

Quote from Obora13: “Quote from mihausz: “Zakładamy że gracz zakupi pakiety smoczych monet a za nie dokona zakupu yangów w ISie oferowanych przez GF a nabyte yangi przeznaczy na smocze płomienie ( które nie działają a nikt nie potrafi udzielić na to odpowiedzi ) Czy nie jest to oszustwo ?? To gorzej niż gra hazardowa bo nie idzie w niej nic wygrać. Oczekuje odpowiedzi czy kamienie działają i jaka jest szansa procentowa na wkręcenie 3 bonusów. ( bo to ze z jednego robi zero to już wiem ). ” To ni…

• Item Shop - dyskusja

Zakładamy że gracz zakupi pakiety smoczych monet a za nie dokona zakupu yangów w ISie oferowanych przez GF a nabyte yangi przeznaczy na smocze płomienie ( które nie działają a nikt nie potrafi udzielić na to odpowiedzi ) Czy nie jest to oszustwo ?? To gorzej niż gra hazardowa bo nie idzie w niej nic wygrać. Oczekuje odpowiedzi czy kamienie działają i jaka jest szansa procentowa na wkręcenie 3 bonusów. ( bo to ze z jednego robi zero to już wiem ).

• Item Shop - dyskusja

Quote from Wiwek: “Aj tam ja mixowalem bez skazy rubin już jakoś 25-30x i jeszcze nie widziałem aby był 5bonowy ” Ja z ciekawością poczekam na wypowiedz Pana @Art bo jako COMa powinien udzielić nam odpowiedzi na w/w pytania i wyjaśnić działanie smoczych płomieni. Bardzo proszę o odpowiedz.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Slawar: “Nie do końca. Trochę cierpliwości - to przecież świeża sprawa. Myślę, że w końcu dostaniemy jakieś (choćby szczątkowe) info. Jak masz wyborny kamień do mixu to wstrzymałbym się z klepaniem drugiego. Zwłaszcza jeśli mówimy o rubinie, bo koszt wytworzenia jest ogromny XD ” Jak można wypuszczać bubla ? Albo wydaje się update kompletny albo wcale. Gdybym wiedział ze te płomienie nie działają nie wydałbym 300 Wonów. Kto mi teraz za to odda ?? Bo jeżeli na 100 prób zmian nic nie we…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Slawar: “Myślę, że te smocze płomienie to nadal wersja "testowa" Będą przy tym kopać, bo w takiej formie jak jest to w tej chwili pozostać po prostu nie może (bo nie ma żadnego sensu). Ciekaw jestem kiedy w IS pojawią się zmianki bez "B" @Art cokolwiek w tym temacie? Czy wielkie zapowiedzi w ogłoszeniach i nic poza tym? ” Czyli nasz oszukują....

• Item Shop - dyskusja

Quote from Ghosts: “kolego up, z tego co udało się ustalić to na 100 kręceń matówki kumpel nie miał nawet 2 bonów więc daruj sobie ” To jakieś żarty ?? Może mi w takim układzie ktoś wyjaśnić sens wprowadzenia tych smoczych płomieni ?? Wróciłem do gry po 6 letniej przerwie i chyba zrobię sobie kolejne 6 lat przerwy. @Art Możesz się do tego jakoś odnieś ??

• Item Shop - dyskusja

81sztuk jest potrzebne na jedno krecenie wybornej alchemi. Kręciłem 3x i z rubinu z jednym bonusem mam 0 @Art proszę o konkretną odpowiedź bo nie wiem czy nie robić kolejnego rubinu a ten sobie podarować.

• Item Shop - dyskusja

Kiedy można się spodziewać smoczych płomieni w ISie ?? Może ma ktoś jakąś informację ??