Search Results

Search results 1-20 of 503.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

CzarnyAreS - - Dyskusje Diumar

Quote from 2nd Demon: “Ta gildia Veto to jakaś parodia xD zamiast cyjanitów powinni chociaż 200 abs w eq zrobić, bo padają od każdego na 3/4 skille. Ares jest tak bardzo zdesperowany, że przeciwnika nawet na pw pyta czy jego gildia dobrze na zadymie wypada i że on dymów nie chce. Zero kompletne ” Już Ci kilka razy pisałem żebyś sobie AreS'em mor... twarzy nie wycierał ... nie wiem czy wiek czy inteligencja nie pozwala Ci tego zrozumieć. Jak możesz oceniać czyjeś postaci jak prawdziwi gracze jakb…

• Rozmowy serwera Diumar

Również dziękuję za zadymkę, i postaramy się częściej się bić jak czas pozwoli.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from 0bcy: “ Nie łącz gry z realem ” Jeśli byś taką samą zasadę wyznawał w relacjach męsko-damskich nie przeżywał byś metinowej mody na sukces. Quote from 0bcy: “To nie ten sam ares co pytał z kim można się układać po fuzji? ” Pytanie czy my się w ogóle znamy ? A jeśli nie zaprzeczysz że się nie znamy to nie proponował bym pisać zaczepnych postów w stosunku moim lub naszej gildii bo jak zaczniemy prać Twoje śmieszne brudy to słabo na tym wyjdziesz. Domyślam się że Twoje metinowe być albo n…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Vealey: “O ile wiem to w tej gildii jest więcej niż 2 graczy a tylko z 2 na placu zabaw miałem okazje się bić Codziennie stoję w m1 shinsoo i tylko widzę jak CzarnaArmia stoi w kole ” Moment, coś tutaj za dużo postów poleciało, o ile dobrze pamiętam to @Vealey to szaman leczący ? Miałem okazję go spotkać na serwerze beta, wyskoczył tam do naszej bufki i padł na 2 skile, popraw mnie jeśli się mylę ? Która to ta Twoja postać którą tak stoisz i na nas czekasz ? Mam nadzieję że nie jesteś…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Wiwek: “XD to niezla ninja 80lvl xD i nie ucieklem a ninja 80 bez eq stalem w m1 chunjo i sb pisalem z gabem ” Na starym diumar grałeś na postaci Gnomek i Ruim nawet masz teraz w stopce więc nie okłamuj tutaj nikogo bo dobrze wiem jakie postaci były Twoje a które nie Twoje. Napisz nam tutaj ładnie na jakiej postaci możemy Cię teraz spotkać żebyśmy mogli się ładnie w grze bawić i grać wspólnie.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Wiwek: “ Idz tam bic gienki w sumie to nigdy mnie nie zbiles jeszcze nawet jak gralem na diumar kilka lat temu ale no wtedy to nie probowales co fakt to fakt ” Zanim uciekłeś z naszego pięknego serwera, grałeś na ninja dagger lv w granicach 80 więc zabicie Ciebie było tak samo satysfakcjonujące jak wygranie pojedynku z inwalidą.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Wiwek: “Jak tam smoki jeszcze z tego co widzialem i slyszalem ani jednego nie zbiles haha ” A ja @Wiwek jeszcze Ciebie nie zbiłem, gdzie się ukrywasz ?

• Rozmowy serwera Diumar

Witam, Chciałem powitać wszystkich nowych/starych graczy na serwerze Diumar, doczekaliśmy się upragnionego połączenia a teraz mamy dużo czasu na poznanie siebie na wzajem, mam nadzieję że będziemy się poznawać więcej w grze niż na forum jak to było czynione na starym serwerze. Jak widać wrócili również gracze którzy oddalili się z zasięgu naszej gildii ale jak to się mówi ... nie ma tego co ucieka żeby się nie dało złapać Pozdrowienia od 2128389.png

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

CzarnyAreS - - Diumar

Pierwszy smok i generały należały do CzarnejArmI. 2128356.jpg 2128358.jpg Pozdrawiamy 2128355.png

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from 2nd Demon: “"Wszyscy poszli się bawić" - wchodzę na plac, a tam 1 osoba z chunjo, dwie z jinno i 20 z shinsoo. Zabawa jak talala. xD ” Było zabrać swoich kolegów, było by więcej ludzi do bicia się ... a zaraz zaraz zapomniałem ... przecież Ty nie masz kolegów ... jesteś jedyną osobą mi znaną, może drugą po za @Baffman która przegrała Metina2.

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from 2nd Demon: “Quote from Download: “Chłopaki, przecież mówi że nie widział. Ingolf na czacie też przecież nie zapraszał 20 razy. Czyli wnioskując, plac zabaw nudny, gienki nudne, fotka nudna, bicie nudne, bicie smoka ekstycujące. To niezły wariat z Ciebie demonie. Rozumiem że żeby Cię spotkać na serwerze to trzeba zalogować 15 sekund przed smokiem obok ducha sury? Ewentualnie na niskim koncie na Samosie Etolinie? ” Widocznie nie było mnie na grze, kiedy to pisał. Chyba Twój [ciach] na t…

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from 2nd Demon: “Quote from CzarnyAreS: “Myślę że jak by głupota mogła zabijać to na pewno nie smok by Cię zabił. ” Myślenie nie idzie Ci za dobrze, więc może zajmij się błaganiem ludzi z innych serwerów o pomoc na tydzień/dwa. Tymczasem ja się ponownie odcinam, za dużo atencji dostałeś i już za bardzo gwiazdorzysz. ” Napisz nam jak to jest jak wstydzisz się przyjść na focię na swoim serwerze a idziesz na inny serwer ? Jak to się nazywa ? Szukanie czego ? ... a już sobie przypomniałem ... …

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from 2nd Demon: “Quote from Lorint.: “Jak myślisz @2nd Demon uda Ci się zbić jako pierwszy smoka na "nowym Diumarze"? ” Pożyjemy, zobaczymy. Może tym razem to smok ubije Demona... tak dla odmiany. ” Myślę że jak by głupota mogła zabijać to na pewno nie smok by Cię zabił.

CzarnyAreS - - Diumar

(Hidden Content) @2nd Demon, to nie minuta tylko cały film, tak się dzieje jak ciężko dotknąć ziemi a podłoga zabija, jak ktoś ucieka to trzeba go dogonić takie "rzycie"

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from Download: “Quote from GabrielGab: “Na placu to biegałem w marmurku a wy goniliście mnie na mamutach i bili ze zbugowanych skili schodząc z wierzchowców xD ” To masz się czym chwalić... Oby więcej mniej takich topowych graczy było po połączeniu którzy zamiast się bić, zmieniają się w marmurek i tylko biegają. ” To są właśnie plusy łączenia serwerów, liczę na to że głupota zostanie wyparta przez normalnych graczy. To co napisał @GabrielGab to kwintesencja Diumaru, jeden biega w marmurku…

CzarnyAreS - - Diumar

Wrzucam pamiątkowe fotki z wczorajszego spotkania. 2128341.jpg 2128342.jpg 2128343.jpg 2128344.jpg Pozdrawia 2128345.png

CzarnyAreS - - Diumar

Ja proponuję żeby jednak na serwerze Diumar po raz ostatni skrzyżować bronie i spotkać się na placu zabaw a finalny pamiątkowy SS zostanie zrobiony podczas tego spotkania. Jeśli znajdą się chętni to proponuję żeby @Ingolf otworzył nam plac zabaw dzisiaj o godzinie 21:00. Pozdrowienia IqS358ClTf6MxpuMwsE_xg.png

CzarnyAreS - - Diumar

@Cannabis86, na miano wroga mojego lub naszej gildii trzeba sobie zapracować, to nie jest tak że wystarczy pisać głupoty na forum w grze, biegać na mamucie lub pisać "xD" z gleby, naprawdę na miano wroga naszej gildii trzeba sobie zasłużyć, już nie wspomnę o tym żeby zostać wrogiem którego będziemy szanowali. Krążą legendy jak to Ty i Twoja postać miała doprowadzić do upadku CA, jaka to moc drzemie w Twoich itemasach itp ... ale jak na dziś te opowieści są na półce z baśniami i legendami. Nie za…

CzarnyAreS - - Diumar

Po latach przebywania w środowisku metina muszę stwierdzić jedno, są wrogowie których należy szanować za ich postawę i waleczność, są fałszywi przyjaciele i sojusznicy do których nie mamy nic nawet szacunku. Jeśli przychodzi wojna i masz wybór kto stanie po Twojej stronie ja zawsze wybiorę walecznego wroga który dowiódł wielokrotnie swojej odwagi walcząc jako mój przeciwnik niż fałszywego tchórza który ucieknie lub zdradzi zanim zostanie odpalony pierwszy skill. Napiszę jeszcze raz, szanujmy tyc…

CzarnyAreS - - Diumar

Quote from Baffman: “Ty będąc na glebie i wylogowując z każdej zadymy pisałeś ze wy wygraliście i nie dajecie sie nam bawic pora zmienic zabawki albo odstawic nieco metina, bo nawet nasz mały żart wziąłeś na serio- wygrawerowanym smokiem na szafie dałeś się wkręcić jak dziecko pamiętasz AreS srebrna Szafa z wygrawerowanym smokiem na sell od aresa? ” Odeślę Cię tylko do naszego gildyjnego kanału na YT, znajdziesz sam drogę nie raz tam byłeś i pooglądaj filmy jak to ja logałem z ziemi, nie wiem cz…