Search Results

Search results 1-20 of 130.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Fajter007700: “Ja mam takie małe pytanko, odnośnie górnictwa. Respią się wam normalnie rudy na mapach, mi się wydaje że jest coś nie halo z tym po przerwie. Chyba z 2 godziny ganiam po świątyni i pod dt nie ma anie jednej rudy . Może się ktoś wypowiedzieć czy ma podobny problem ? ” Z tego co pamiętam po przerwach resp rud wracał do normy po kilkunastu godzinach.

• Starzy znajomi

PaniGwiazdka - - Archiwum

@JestMoc Był jakiś Paweł z Magdą ale to nie o mnie chodzi

• Quote from Tujka: “Ale jaka to skrzynia? ” prawdopodobnie tajemnicza. W jednej linijce nawet masz "Otrzymaj: Tajemnicza Skrzynia" a w nastepnej "Ze skrzyni wypadł następujący przedmiot: Tajemnicza Skrzynia".

• DC labirynt droga

Labirynt - skorzystaj z tych mapek które są wrzucone na wiki, tam masz kombinacje jak przechodzić portale - po przejściu przez pierwszy portal powinieneś wiedzieć w którą kombinacje trafiłeś.

• Pożegnania na Diumarze

PaniGwiazdka - - Dyskusje Diumar

W dniu 18-01-2019 zakończyłam swoją przygodę z metinem. W tym miejscu chciałabym podziękować 3 osobom za wspólną grę, głównie na Tortudze: 1) @JestMoc - za wycieczki na bossy, i wspólne mozolne expienie, 2) Belkowi, za wspólną grę praktycznie od moich metinowych początków, za wspólne ganianie po grocie i przede wszystkim uczciwość - w Twoich rękach momentami było wszystko co miałam najcenniejszego 3) i na końcu Adarowi, pomimo że pod koniec Tortugi nasze drogi się rozeszły to zawsze będziesz naj…

• Quote from Tujka: “@Ingolf to jest ten rybacki na Etolinie dzisiaj czy nie? Bo nie mogę znaleźć informacj o tym, a w grze gracze piszą, że jest ech. ” Quote from Ingolf: “Art pisał, że nie widział informacji, aby Event z Puzzlami był planowany na starych serwerach w tym roku. ”

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Fusia: “@Fusia od kogo z portfela bierze to chyba nie Twój interes. oczywiscie ze nie moj, nie interesuje mnie to, taka tam wstawka podkreslajaca ze dla mnie autor ma niezbyt pod kopułą ” Cholera, ja od dawna nie biorę z czyjegoś portfela a podobno mam nierówno pod kopułą.. coś mi tu nie pasuje

• DT a event

Quote from GokhanSaki: “to jak mi wierzch polecial w dt z króla to musialo mi sie wydawac? ” Nie wydawało Ci się. Leci normalnie z bossa jednego i drugiego w dt. Chodziło o metiny za kowalem, one nie są brane pod uwagę jak jest "drop z metinów i bossów". Podejrzewam, że sprawa ma się tak samo na poziomie z żabami.

• Rozmowy serwera Diumar

(Hidden Content) Ja przed chwilą zostałam zaszczycona pytaniem czy używam maszynki do golenia xD a zwykle piszą, że ja tylko udaję dziewczynę bo na pewno od biednych chłopców wyciągam tym sposobem yangi i itemy

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from UPADASZ: “Quote from PaniGwiazdka: “Quote from GabrielGab: “UPADASZ błaznie czym grasz?Pewnie pokracznym surakiem który jedynie rozpro potrafi wciskać. ” Ten typ tak ma. Dużo krzyczy a nic nie robi. Chyba że do "robienia coś" wliczymy zabijanie afków w m1 i postaci 30-40 lvl ” ty chyba masz wiekszy i padasz na 3 skile nawet nie probojesz atakowac bo wiesz ze to nie ma sensu sa gracze 50+ ktorzy mnie skladaja na 2 skile a sa gracze 90+ ktorzy padaja na moje dwa a nie raz nawet na samo …

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from GabrielGab: “UPADASZ błaznie czym grasz?Pewnie pokracznym surakiem który jedynie rozpro potrafi wciskać. ” Ten typ tak ma. Dużo krzyczy a nic nie robi. Chyba że do "robienia coś" wliczymy zabijanie afków w m1 i postaci 30-40 lvl

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from UPADASZ: “to sa rozmowy diumara a nie przepychanki uposledzonych osob z diumara ” Ale przecież Ty jesteś upośledzoną osobą z diumara xD

• kamień berana a skrzynia

Quote from Mein: “wiki kłamie kamyki nie leca ze skrzyń. PS. pozdrowienia dla @Lorint. za pomoc gdyb nie ty nigdy bym tej trutki nie ulepszył! ” Już poprawiłam artykuł na wiki, czeka na przejrzenie

• Wszystko fajnie pięknie tylko jest tyle botów że moja biedna sura nawet nie dobiega do psa bo bot z kilometra go zabija

• Quote from Kolega: “Jeśli się wczoraj nie zalogowałem na postacie i mnie wydupi na inne królestwa niż niebiescy to mogę jeszcze dziś się przenieść wieczorem? ” Mam postacie w różnych królestwach, więc po fuzji trafię do losowo przypisanego królestwa. Czy jest jakiś sposób, by zmienić przypisane mi królestwo? Nie spodobała Ci się nowa ojczyzna? Żaden problem! Po fuzji wystartuje event zmiany królestwa. Przez 30 dni NPC Heuk-Young będzie czekać na graczy w pierwszym mieście, oferując darmową przep…

• Quote from Art: “Quote from damian0426: “A jakieś informacje ile potrwa fuzja i wgl takie techniczne? ” Quote from MagKai: “O której rozpocznie sie fuzja? ” Cały proces rozpocznie się o 9. Mechanizm fuzji na żądanie będzie implementowany w 5 krajach. Lepszym pytaniem byłoby kiedy się skończy dla PL - odpowiadam, że nie wiem. Zeszłotygodniowe prace kończyły się etapami. Jeden kraj był ogarnięty w 4h, inny w 10....Będę informował na bieżąco. Quote from Eylis: “@Art jak to będzie z tymi nickami? Je…

• Quote from Maniutko: “Siemka mial ktos problem przy wlaczaniu metina ? LOUCO SHELL APP INIT FAILED 3 ?? co zrobic by sie naprawilo xd ? ” mi (prawdopodobnie) norton usuwał plik o podobnej nazwie, możliwe że nawet o takiej samej przy każdym włączaniu metina aż w końcu zepsuł mi całego paczera. Odinstalowałam metka, zainstalowałam, dodałam wszystkie pliki metina do pominięcia skanowania i działa.

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

PaniGwiazdka - - Tortuga

Quote from Lorint.: “Są bilety podróżnika jak coś ” Bilety potrzebne na Tortudze chyba tylko po to żeby z niej uciec

• Quote from Lorint.: “Właśnie mi kiedyś też ten błąd wyskoczył Co oznacza owe okienko? ” Jak pierwszy raz zobaczyłam to o mało nie dostałam zawału bo pomyślałam, że ban. A to chyba taki zamiennik do "Błąd logowania".

• Logo gildii

oooo to mi sie podoba!