Search Results

Search results 81-100 of 500.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Aszti - - Porozmawiajmy o Metin2

Tak jak już Art napisał ja dopiszę. Do pytań takiego typu jest dział Pomoc, pytania i pierwsze kroki tam można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z gra a także z problemami technicznymi. Zamiast mieszać wszystko tutaj proponuje zacząć korzystać z odpowiednich działów, które po to zostały stworzone.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Aszti - - Andros

Kurde miało być dodanie i mieszanie, za dużo rzeczy na raz robię.

Aszti - - Andros

Uuu tyle, że nie policzę. Dużo nie było ale jeden dodanie (poprawione) i mieszanie miałam, a no i kamyki gaya się trafiły (aż 10 chyba na raz ). Czeka na mnie kolejne 5 gier!

Aszti - - Andros

Wydaję mi się, że te personalne wycieczki jakie wam wyżej ucięłam są nie na miejscu i mam nadzieję, że więcej się tutaj nie pojawią. Wszelkie zachowania niestosowne, które są w grze powinny być zgłaszane na support a nie traktowane jak karta przetargowa w przepychankach na forum. Także dyskutujcie na temat gry a nie o tym kto ma jaki głos, gdzie pracuje itp. a najlepiej to idźcie dropić karty!

• Nie zapominajcie, że temat jest o eventach a nie o tym jakiego kto jest przekonania religijnego. Uporządkowałam co nie co i mam nadzieję, że kolejne posty będą dotyczyć tematu eventów ponieważ kolejne posty odbiegające od tematu również zostaną usunięte przez moderatora działu.

• Wypad na deske.

Aszti - - Galerie

Ta wykręcona kostka

• Odżywkę w item shopie możesz zakupić na dwa sposoby 19 sm to Smocze monety a za 59 odciąga Ci Smocze znaki żadnej innej różnicy nie ma

• Na becie z tego co kojarzę którąś z tych dwóch rzeczy otrzymywało się raz dziennie od NPC stojącego w Zodiaku.

• Co do buffowania to też jest określona odległość gdzie te skille wejdą na innych grupowiczów jeśli ktoś stoi minimalnie dalej to już te skille go nie złapią.

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Aszti - - Hydepark

Luke Cage

Aszti - - Andros

Jeśli macie jakieś zażalenia i nie podoba wam się, że ktoś wypełnia swoje obowiązki to polecam udać się do odpowiedniej osoby, która się danym moderatorem zajmuje. Zalecam zakończyć swoje prowokacje i zaczepliwe komentarze a proponuję zacząć dyskutować o sytuacji na serwerze a jak chcecie sobie dyskutować o wszystkim to w Spamie jest temat do tego wystarczy poszukać.

• Quote from grzes282: “nie niema oni nasze pomysły zgłaszać mogą a wręcz powinni do Gf ale czy tak się dzieje to jest pytanie ❓ ” Już kilka razy Santonia wspominała, że pomysły są przekazywane. Także jeśli GF jest zainteresowane pomysłem to istnieje szansa wprowadzenia

• Zamiast spekulować jak będą dropić warto poczekać i po jakimś czasie, który poświęci się na drop wysunąć i podzielić się wnioskami. Fajnie, że organizowane są różne eventy no i zimowy event w lato może mile zaskoczyć. Najważniejsze, że praktycznie cały czas się coś dzieje, są też poboczne eventy dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

• Item Shop - dyskusja

Aszti - - Porozmawiajmy o Metin2

Na pewno pojawi sie informacja przed dodaniem do oferty kostiumów.

• Quote from Synthia: “Hej Kochana moja! hej Zasadnicze pytanie ostatniego miesiaca... Pepsi, czy CocaCola? Rzadko pijam ale częściej colę ;-) Tyle klamstwa i falszywosci w naszym swiecie. Masz pomysl jak temu zaradzic? Nie da się tak to już na tym świecie jest. Ile jestes w stanie poswiecic dla milosci? Bardzo dużo. Co jest dla Ciebie najwazniejszymi wartosciami? Prawdziwi szczerzy przyjaciele, rodzina i miłość. Wroce i pomecze Cie trudnymi i bardziej luznymi pytankami. Bye piekna! Wracaj kiedy t…

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Aszti - - Zone

siadam

• Likan 45 lv co dalej

Aszti - - Archiwum

Z racji zdublowania tematu. Ten temat zostaje zamknięty.

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Aszti - - Zone

siadam

• Gdyby miał być dodatkowy dzień na układanie pojawiłaby się taka informacja przy opisie. Nie przesadzajmy bo event nie trwał 2 godziny tylko kilka dni i było wystarczająco dużo czasu żeby łowić i układać puzzle. Wystarczy nie chomikować tak jak w przypadku piłek bo później są pretensje, że coś przepada.

• Respawn

Aszti - - Archiwum

Hej Jak podoba Ci się tegoroczny początek lata? Gdzie planujesz wypoczynek? Myślisz, że uda Ci się wtedy pogrillować bez kurtki na plecach? Karkówka czy boczek? Pozdrawiam