Search Results

Search results 1-20 of 826.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Szczepcio1 - - Samos

Quote from Dosarphic: “Lul, ja myślałem, że Renz to brat Szczepana eksdi. ” Kto tam wie co nasi rodzice porabiali xD

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Szczepcio1 - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “a ja myśle, że jednak chodziło mu o to co pisałem ” w myśleniu nigdy asem nie byłeś przynajmniej rudy ogarnął o co chodzi xd Prawda jest że ofiara zawsze pamięta swojego kata. Z tego też strachu jazzy wszędzie wyczuwa distow

Szczepcio1 - - Etolin

Jak to czytam to nasuwa mi się jedno wielkie XD Nie pozostaje powiedzieć nic więcej jak, a nie mówiłem? (oczywiście nie dosłownie )

Szczepcio1 - - Etolin

Tak sobie wszedłem na film killera i ten komentarz w którym wychwala disturbed... bezcenny xD IqHVCEj.png

Szczepcio1 - - Etolin

Quote from JedenUczciwy: “to robimy dzisiaj tą zadymę? specjalnie 5kkk u handlarki zostawiłem na mieszanie kostiumu i wizerunku a Wy cos tu swirujecie ” przynajmniej klasowe zrobiłeś jak przystało na wrogów jaazego i killera xd?

Szczepcio1 - - Etolin

Kiler jaki ty groźny, strach się bać

Szczepcio1 - - Etolin

Quote from Renz: “Quote from Jazzy.tbd: “kolejny trzodziak któremu nie idzie i myśli, ze jak zmieni klase to lepiej mu pójdzie, jak kilku już z nich sie przekonało, że to nic nie zmienia ” Jazzzy, a że tak spytam - dawno dostałeś baty na wojnie? XD ” Nigdy do tego nie doszło!! Jazzy jest niepokonany, lykanie jak i na mentalach

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Szczepcio1 - - Samos

Quote from Jazzy.tbd: “chyba szkółkę otworze skoro mój i drivera uczeń jest top1 samosa xD ” Trochę śmiechłem xD Może pora wziąć lekcje od takiego geniusza @MToka co o tym sądzisz :D?

Szczepcio1 - - Etolin

Teraz to my wolimy pokazy na skype xD

Szczepcio1 - - Etolin

Musisz to dbać o to żeby nie mieć cholesterolu królewno xD Dyskusje na nasze tematy możemy prowadzić gdzie indziej, niech teraz podziałają młodzi i gniewni

Szczepcio1 - - Etolin

Zabawne jest to Madziu że podpinałaś się pod opiniami że powinienem nie wspominać "starych czasów" nie mówić o tym co było, a teraz sama rzucasz hasłami że szkoda że nie cwaniakowaliście jak ja i damn grałam. Za to ja mogę powiedzieć że szkoda że nie cwaniakowaliście jak grało disturbed xD Taka tylko mała uszczypliwość, kontynuujcie wojnę i gratulacje dla wygranych

Szczepcio1 - - Etolin

Do czego to doszło że lajkuje posty Jazzego no cóż, ciężko się nie zgodzić

Szczepcio1 - - Etolin

Nie udawaj teraz że masz jakieś życie, 400 na nogi to bierze tylko kiler xd

Szczepcio1 - - Etolin

Kolaborujesz z takimi LEGENDAMI! jak ja killer czy jazzzy XDDDD

Szczepcio1 - - Etolin

Quote from JedenUczciwy: “PS: Quote from MiecioEtolin: “mamy tutaj pare dobrych przykladów co pieniądze i sława robią z ludzmi. ” Co XDDDD? ” Odwaliło Ci od hajsu rudy, jeszcze brakuje żebyś autografy sprzedawał xD

Szczepcio1 - - Etolin

Karramba to nie do Ciebie Wybacz za brak cytatu mówiłem oczywiście o grzes282

Szczepcio1 - - Etolin

Jak nie zabłysnęła? Każdy kto chciał mógł że mną dyskutować, jedyne kto to robił to jazzy i killer. Czemu nie skorzystałes ze swojej okazji tylko teraz się prujesz na forum ;)?

Szczepcio1 - - Etolin

Ja wbilem po ksw dopiero xd

Szczepcio1 - - Etolin

Cześć kumplu, oglądam ksw niestety dwie walki nie poszły tak jak to widziałem. Tu się nie odzywam bo i po co, ja to zawsze wchodzę tylko jak są fajne dymy

Szczepcio1 - - Etolin

Filozofia Karrambeusa z Etolinu xD