Search Results

Search results 1-20 of 279.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• za 60 robaków drobne ryby ;D ta gra mnie nienawidzi

• Zgadnij, kto napisze następny?

Tatyna - - Gry i zabawy

Nie ma @TatoJestemPro?

Tatyna - - Gry i zabawy

Nie tym razem @Helldorondo ?

Tatyna - - Gry i zabawy

BŁOND @uthenera?

• Zarobek

Tatyna - - Archiwum

Nie mam doświadczenia w tej materii bo tylko raz spróbowałem z 33 won jakie wydałem na antyki byłem stratny 6 wonów, ale kupowałem tylko rubiny. Później inwestowałem w szarfy, ale też bez skutku i jeszcze raz próbowałem w jakieś tanie onyksy, ale także się nie opłaciło, cena zakupu dwóch antyków przewyższa kwotę średniej legendy. Jeden onyks całkiem fajny mi wskoczył to na same zielone fasole poszło 3w. Jak rozmawiałem z kumplem, który żyje z alchemii to mówił, że przy około 60 wonach wydanych n…

• Zarobek

Tatyna - - Archiwum

Quote from MowMixKos: “Quote from Tatyna: “Lepiej 42 zostaw, na 55 zostają zatłoczone miejscówki, które i tak są mniej wydajne. Jak dla mnie 42 lvl to dostęp do wszystkich metków na pustyni, desek na ostatniej platformie w św Hwang, średni i trudny loch małp, BO, ezoty pod świątynią. DT to dramat, mam 55 lvl, 85% na DT 30 do PZ 20% na blok i co? I g.. nie ma mowy, żebym wydajnie tam zarabiał, zaraz mnie ktoś zamorduje, do kowala nie dojdę, Łuki wybija się mozolnie mimo ostrza na P. Hp leci tak, …

• Zarobek

Tatyna - - Archiwum

Lepiej 42 zostaw, na 55 zostają zatłoczone miejscówki, które i tak są mniej wydajne. Jak dla mnie 42 lvl to dostęp do wszystkich metków na pustyni, desek na ostatniej platformie w św Hwang, średni i trudny loch małp, BO, ezoty pod świątynią. DT to dramat, mam 55 lvl, 85% na DT 30 do PZ 20% na blok i co? I g.. nie ma mowy, żebym wydajnie tam zarabiał, zaraz mnie ktoś zamorduje, do kowala nie dojdę, Łuki wybija się mozolnie mimo ostrza na P. Hp leci tak, że dramat mimo że mam 550 defa z odpaloną c…

• Sura WP 120Lvl PvP EQ

Tatyna - - Archiwum

Bycie topem to posiadanie kilku setów w zależności od tego z kim walczysz. Top to nie postać, a umiejętność dostosowanie się do okoliczności.

• Sura WP 120Lvl PvP EQ

Tatyna - - Archiwum

Wydaje mi się, że jeśli nie będzie Cię stać na perf eq to ni będzie nigdy top surą w pvp

• Sura WP DT czy DC?

Tatyna - - Archiwum

Brakuje mi obrażeń w tym momencie, mimo iż ładnie bije po 1.5k na hicie z buta to na pieczęciach nie ma mowy żebym ustał, bo jak mi demce wejdą w w ścianę to nie mogę dobić tych łuczników. Myślałem, że jak dorwę trutę na 75 to będzie lepiej. Teraz przydałby mi się rubin, ale matowy ze średnimi, defem i wartością to aż 20w. No nic, męczę się dalej dzięki!

• Sura WP DT czy DC?

Tatyna - - Archiwum

Cześć, mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Stan faktyczny sprawy wygląda tak, że chcę dropić Yangi i Odłamki, mam sure WP 55 lvl. Zero alchemii, nie mam szarfy. Buff - błogo m8 pomoc m7 odbicie m4. Na surze strach m4, ostrze P, Zbroja G3. 74% na DT, FMS 39 % śr. 20% do PZ + kradzież życia z ostrza te 12%. Wierzchowiec z IS 15% na moby 1500PZ. 543 defa 15k PZ. 1. Na DT tłok taki, że o mamo. Cały czas ktoś mnie ubija, gram na etolinie, koszmar. Chciałbym dobić 75 i zacząć chodzić do DC,…

Tatyna - - Gry i zabawy

Bardzo bym chciał, ale niestety nie @Helio melduje co najmniej gotowość

• Złoty tuńczyk

Tatyna - - Archiwum

Ja gnojka pokroiłem i pusteczki

• Pająk jako pet

Tatyna - - Archiwum

Dziękuję!

• Pająk jako pet

Tatyna - - Archiwum

Cześć koledzy, pytanie mam zasadnicze, powiedzcie proszę, czy pająk jako pet dla sury wp jest okej? Mam takiego pajączka, który jest martwy, chciałbym go ożywić, ale nie wiem czy jest sens.. Pytałem setki ludzi jak się liczy te przeskoki i jak się sprawdza czy dany pet jest wartościowy, ale dalej tego nie ogarniam, wydaje mi się, że ten mój jest w miarę dobry, ale prosiłbym jeszcze o jakieś w miarę możliwości porady. Moja postać ma 54 poziom i chcę ją przysposobić na DT. Sebastian 091eb488da44d.…

• Zbugowana misja na militara z BO

Tatyna - - Archiwum

Autołowy działają na koniu??

• Ktoś zalogował się na twoje konto

Tatyna - - Archiwum

Standardowo, jak dostaję kicka z gry to za każdym razem mam info, że "Twoje konto jest już połączone".

• DT A BLASKI

Tatyna - - Archiwum

To wszystko pięknie wygląda na papierze, ale przede wszystkim licz się z tym, że w dzień dropu blasków wszystkie najlepsze miejscówki będą zajęte i to nie żart. W zeszłym bodajże roku, drop blasków zaczynał się o 14 i trwał do 18, a o 11 jak jechałem zająć spota to było wszystko zajęte. Deski, Trudny loch (również korytarze przed komnatą), żaby, BO. Odbić spota? Jasne, toż to rywalizacja! Jednak nic z tych rzeczy, w trudnym lochu w komnacie body 105 pilnujący swoich dropków. Przy przejściach prz…

• Alchemia, kilka pytań

Tatyna - - Archiwum

Cześć koledzy mam kilka pytań dotyczących alchemii. Zasadniczo to chciałbym wiedzieć, czy umieszczanie kamienia w kole może się nie powieść? Wyjmowanie, wiem, że może się nie udać, ale chodzi mi o samo umieszczanie gotowego kamyka? Chciałbym też również wiedzieć, czy szafir jako tako może mieć bonusy potrzebne dla postaci przeznaczonej dla dropu? Bo ogólnie z tego co planuje to wsadzenie rubinu->jadeitu->onyksu, więcej mi nie potrzeba, ale widziałem kiedyś, że ludzie którzy mają całe koło (tak m…

• Rozmowy serwera Etolin

Tatyna - - Dyskusje Etolin

Bez nicku prestiż trochę spadł