Search Results

Search results 1-20 of 528.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Extaza: “Przecież napisał, że królestwo Jinno. Tam w m1 zawsze jest dużo ludzi. Na super kamieniach metin to ja tylko 3x graczy spotkałem xD Tak dużo ludzi. ” dużo ludzi? Dużo ludzi to może było 8 lat temu Teraz w m1 jinno w szczytowych godzinach nie znajdziesz nawet 100 aktywnych graczy (czytaj nie szopów)

• Quote from Michu: “Wszystkich niezadowolonych serwerem Rubinum zapraszam na serwer Etolin królestwo jinno! Dużo ludzi, zero botów, miła atmosfera, wszystko da się kupić i sprzedać! ” dużo ludzi xD Mam mieszane odczucia. Chyba przez długie granie na polskich serwerach tej gry zatarl ci się obraz co to znaczy dużo ludzi w żyjącym mmo

• Quote from Bellatrix: “Z tą nazwą RUBINUM to jest pokazanie privaciarzom kto ma większe cohones, a nic nie boli bardziej jak urażona męska duma. ” No naprawde To jak gracze nie szanują tej firmy to chyba każdy wie Ale to co się wydarzyło z ta nazwa to brak słów xd

• Też mocno propsuje zmianę nazwy Był to naprawdę dobry ruch, którego co jak co ale po Was bym się nigdy nie spodziewał XD

• XD Ta gra stacza się na każdy możliwy sposób Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

VroeKilwaoz - - Dyskusje Etolin

Quote from Lexio: “Wczoraj ogladalalem na Paramount Channel ten film z Hanksem w ktorym wyladowal na bezludnej wyspie i sobie wlasnie teraz wyobrazilem jak irre laduje na bezludnym serwerze i sie cieszy ze jest top 1 :x ” Utworzyli by Wilsona w przeciwnym królestwie którego mogli by bić, nagrywać na niego filmy że jest mixem I wyzywać na forum

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Co tam mixy cos sie dzialo przez 3 dni bo mi sie nie chce czytac 11 stron? ” W sumie to jest gorzej niż zwykle. Nawet irre już nie wyje że top itd

• Quote from BeeT: “Czy boty będą na serwerze ? W sensie czy boty działają czy zostały jakoś zablokowane? Bo nie zamierzam grać jak na Jawie że 20 botów - 1 gracz ” oczywiście że będą działać silnik gry jest tak zbudowany że musieliby sobie zapewnić DROGI antycheat lub ADMINISTRACJE na serwerach A jak wiemy gf nie lubi nic poprawiać

• Rozmowy serwera Etolin

@BlueEve z ostatnia częstotliwością promocji cieszylbym się gdyby w moje urodziny nie było żadnej super oferty w isie :p

• Rozmowy serwera Etolin

Ma ktoś już to eq nowe czy wszystkie pseudo bogacze samozwańcze topki dalej w cyjanitach biegają?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Metin2 bawi i uczy ” Nie bawi To gorsze niż hazard

• Tak się zbijalismy że ciągle te promki dają Ale to już się nie mma co zbijac bo to co tu się wyprawia na głównej to jakiś żart XD

• @JaTylkoDoDt Nagrywales prywatne serwery więc jest to uzasadnione niestety. Nie mam nic przeciwko temu że chciałes wynagrodzenie za poświęcony czas na reklamę. Dlatego albo Gameforge zainwestuje w PR tworzony przez content kreatorów na yt albo już nic ich nie uratuje bo update w grze tylko pogorsza sytuację z każdym "ich" pomysłem

• Quote from Bellatrix: “Napisałem też, że działa to w dwie strony. GF jako firma musi się rozliczać ze wszystkich dochodów i wydatków, dlatego płacenie YTberom realnych pieniędzy jest nie po drodze. Tu nawet nie chodzi o to, że poniosą jakiś koszt ale większym problemem jest skonstruowanie indywidualnych umów, wystawianie faktur, PITów jak też egzekwowanie wywiazywania się z tych umów. Dlatego nie dziwcie się, że preferowany jest wolontariat czy też wynagrodzenie w wirtualnej formie (przedmioty z…

• Quote from Bellatrix: “No to cwaniaczki pozakładajcie jednoosobowe firmy, zakupcie oryginalne oprogramowanie (licencje) i rozliczajcie się z urzędem podatkowym. Dodatkowo opłacajcie sobie ZUS, wszystkie składki i ubezpieczenia. Jak chcecie grać uczciwie to niech to działa w dwie strony. Chcecie zarabiać na robieniu filmów to róbcie to zawodowo. ” prowadzę jednoosobowa działalność oprogramowanie darmowe na maca mi wystarcza (moim zdaniem metin nie wymaga montażu a material) Ps dodatkowo jeśli kto…

• Quote from SenNaJawie: “ja piernicze, a ktos wam cos karze nagrywac ze pieniadze byscie za to chcieli? Sa ludzie ktorzy robia takie rzeczy bo lubia po prostu. I tak i tak ludzie nagrywaja, wiec nie rozumiem czemu mieliby wam za to placic, jak chcecie zarabiac to macie reklamy z youtuba, zarabiajcie sobie na nich. Dla mnie to zalosne ze wy byscie za wszystko chcieli pieniadze. Juz sobie wyobrazam te wasze filmy za hajs, na odwal sie aby norme wyrobic. Wszystko dla hajsu, wiecie co to satysfakcja?…

• @Art mogę zgłosić się jako ochotnik, ale nie ukrywajmy o jakim wynagrodzeniu jest mowa jako oficjalny youtuber Gameforge metin2.pl ? Przykładowo 1h materiału miesięcznie I do tego około 20h strumykow z gry, familyfriendly content itd? Jest o czym rozmawiać czy jedyne co macie do zaoferowania to jakieś śmieszne smy? Pytam serio, I nie, nie napiszę na priv bo chce żeby ludzie widzieli czemu nikt nie chce nagrywać

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stormus: “W tym filmie w 1 części biłeś Abwehry mam taką prośbę żebyś jeszcze więcej bił go, wtedy uratujesz honor Negrosa ” ten gość tak wszedł mi na psychikę że musiałem grę skończyć XD

• Rozmowy serwera Etolin

@Naksen Chodziło mi o to xd to 2k z miecza w ninje eq na dym bez tarczy pełnego kola obrony i kosci :< youtu.be/3SeRECUkV-0

• Rozmowy serwera Etolin

@Naksen I tak nic nie bił xd