Search Results

Search results 1-20 of 912.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Django - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Zandero: “A jak myślicie? Co by się stało jakby od jutro GF stwierdził, że bierze się za multikonta? 1 konto na osobę ale z możliwością zalogowania 2 postaci jednocześnie z tego konta? Żal, płacz i fochy czy reakcja byłaby wręcz odwrotna? ” 100 % graczy zakończyłoby grę. Nie ma takiej możliwości, że to zrobią, zresztą już kiedyś ktoś z teamu się wypowiadał na ten temat, że multikonta są dozwolone. Cały czas powołujecie się na zasady określone w OWU, które maja zastosowanie do wszystki…

Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna. ” Nie chcę nic mówić, ale od początku było założenie takie, że na razadora zawsze się wchodzi w PT Quote from Celtycki-Dzik: “Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. ” Nie.

• Item Shop - dyskusja

przed wczoraj myślałem, że przydałoby się coś do szukania strażnika w świątyni i proszę bardzo dzisiaj dali.

Taki problem to nie problem ale już widzę, że ktoś wystawił razadory po 10kk, czy zejdą nie wiem ale jak tak to na pewno się koszty się zwrócą

Quote from MaSensi: “Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem To już nie bd gdzie odłamków robić ” czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach siedziałem 20 min., ale zrobiłem.

Boże co za głupia zmiana, teraz trzema mieć miejsce w eq żeby szkaty otwierać....

O kurde dopiero przerwę zaczęli? To mogę w pracy dłużej posiedzieć, będzie mniej na jutro.

• DMG

Django - - Pytania i Wskazówki

Razadora na pewno ubijesz, trucie i krwawienie to podstawa. Ja nemere bez marmura zbijam bijąc w metka 15 k, ale pamiętaj że jest jeszcze talizman lodu, mityczna alchemia, wiec takie porównania nie do końca są dobre

• Przelewy24 pomyłka

Przeceniasz Gameforge. System płatności jest tak zrobiony, że do zawarcia umowy dochodzi dopiero w momencie zrobienia przelewu. Sam że dwa razy teraz kliknąłem to żeby sobie przypomnieć jak to wygląda.

• Quote from Uzumaki Naruto: “pisalem juz ze meley na poli biebo lepiej z buta wychodzi razador duzo lepiej napewno na woju surze i ninji i pewnie likanie tez ” Nie chce być niemiły, ale wez edytuj tego posta, bo kompletnie nie rozumiem co napisałeś.

• Przelewy24 pomyłka

Po co, przelewy24 to tylko pośrednik. Zamknąłes okno to nie ma przelewu.

• Item Shop - dyskusja

No w końcu jakiś pozytyw, nazarek wpadł mi za 35 SM

• Zaklęty las bufka

Do lasu nie teleportujesz się bufka ale przecież możesz wejść dwiema postaciami na raz. Znajdujesz strażnika, włączasz autopote i dojeżdżasz szamanka. Strażnik najczęściej jest w zamkniętych zaułkach. Objechanie ich mamutem zajmuje 2 min. choć wiadomo nie zawsze tam będzie.

Quote from WujekDiumar: “ Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ? ” Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p,

Quote from Santonia: “Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież. ” Jeśli widzisz różnicę w znaczeniu słowa kradzież pomiędzy własnością intelektualną a przedmiotem fizycznym to współczuję. ” Ja raczej nie widzę sensu w twoich porównaniach i próbuje Ci to uświadomić, a Ty jak zwykle brniesz w zapart…

Quote from Santonia: “Oczywiście, taksówkarz jeżdżący na kradzionej benzynie 8h dziennie nadal jest złodziejem, nawet jeśli wkłada w to własna pracę i czas.Kradzież to kradzież, o czym tu dyskutować? ” No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież.

Quote from Santonia: “Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa. ” Coo??? A może bardziej pasowałoby porównanie do czerpania zysków z remiksow piosenek? W końcu twórcy privow dużo dokładają od się siebie a ich serwery maja znacznie więcej do zaoferowania niż GF. A te nowe szaty to będą jako co…

• logania cofki

Zresetuj router

• Zbieracze.

Może sobie nie poradzić, dość wolno zbiera te itemy, ale pewnie pomoze.

• Dłoni i błogosławieństw życia chyba nigdy się nie dało łączyć