Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Seriale... Czyli co oglądacie?

enek78 - - Hydepark

Quote from theryszek: “-Pamiętniki z Wakacji -Dlaczego Ja ? -Trudne Sprawy -Świat Wedlug Kiepskich -Pamietniki Wampirow” u mnie to samo, ale czuje ze czegos brakuje

• Horrory, jakie polecacie?

enek78 - - Hydepark

Quote from LadyOffCKM.: “Oszukać Przeznaczenie 5, w 3D :D” bylem w kinie zgadnij co było.. ŚMIECH NA SALI szczegolnie kiedy ta laska wypadla przez okno u okulisty zostało po niej tylko oko ktore rozjechal samochod trailer : [video]youtube.com/watch?v=zLKR3GdIK80[/video] + scena o której pisałem up [video]youtube.com/watch?v=WTUUVEy_ZBw&feature=related[/video] ale to mi sprawiło największy ubaw : [video]youtube.com/watch?v=3LODv11y59I&NR=1[/video]

• Filmy dające do myslenia ?

enek78 - - Hydepark

szczerze powiem ze trudno jest znaleźć film w którym będziesz musiał myśleć o co chodzi, ja polecę 2 książki Chemia Śmierci Simona Becketta ' Manham. Małe spokojne miasteczko. „Krajobraz pozbawiony zarówno życia, jak i konkretnych kształtów. Płaskie wrzosowiska i upstrzone kępami drzew mokradła”.0 To tu doktor David Hunter szuka schronienia przed okrutną przeszłością. Sądzi, że przeżył już wszystko to, co najgorszego może przeżyć człowiek, sądzi, że wie o śmierci wszystko. Ale śmierć, „ów proces…

• Filmy dające do myslenia ?

enek78 - - Hydepark

Zlo (ondskan) zaczniesz myslec dopiero po filmie

enek78 - - Hydepark

Ring

• Quote from mati8889: “A jak to jest z ochronką BM ?? O ile ona zmniejsza dmg z płonięcia ??” o cale 0 czy UM w broni na 30 lub 75 wplywa na dmg ploniecia ?

• 3 emka > pomoc czy talik ?

enek78 - - Archiwum

polecam zrobic nowa postac w innej grze a tak serio to talizman najlepszym skilem do pvp pomoc mozesz sobie wziasc od innego szamana

enek78 - - Hydepark

dom zywych trupow