Search Results

Search results 1-20 of 383.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from SenNaJawie: “@Beatles no tak Ty to bys chcial caly czas latac w stalce i w ogole... na tym polega rozwijanie gry, ze trzeba robic nowe eq, gdyby tak nie robili to metin juz dawno by sie skonczyl. Nikt nikogo nie zmusza do ladowania w IS masz wybor, mozesz zarabiac bez isa na nowe eq/kupic od ludzi, albo ladujesz hajs i masz od razu. Czy Twoim zdaniem wprowadzajac nowe mapki powinni od razu rozdawac wszystkim nowe eq? Czy moze jedno eq na wszystkie mapki? I co by to dalo? Nowe mapki by…

• Zmiany w grze - dyskusja

kriss311 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from vendettablack: “Quote from Wydziargana: “"prestiżowe" ziemie w m1... po co komu ziemia w m1... bardziej prestiżowe są w m4 bo nie trzeba latać i szukać tylko wszystko na kupie... a to już nie te czasy ze każdy kto jechał do m1 jinno podziwiał potęgę gildii która miała ziemie miedzy miastem a tp..to prawda ” to prawda, i jestem ciekawy co takiego nadzwyczajnego będzie na ziemiach w m1 że mają to być Prestiżowe...? ” No widzisz takimi tanimi trikami marketingowymi lub socjotechnicznymi …

Quote from Wydziargana: “"prestiżowe" ziemie w m1... po co komu ziemia w m1... bardziej prestiżowe są w m4 bo nie trzeba latać i szukać tylko wszystko na kupie... a to już nie te czasy ze każdy kto jechał do m1 jinno podziwiał potęgę gildii która miała ziemie miedzy miastem a tp... ” no tak teraz wmawiają graczom że jak mają ziemię w m1 to mają mega super hiper prestiż i ogromny szacun u reszty, których nie stać na te "prestiżowe" ziemie. Naprawdę zastanawiam się nad tym czy oni społeczność grac…

• Quote from SenNaJawie: “w kilka dni? Jak ktos zrobil kilka meleyek to mogl wbic 105 w dzien na luzie xD co do autolowow to najwieksza patologia w tej grze, szczegolnie w polaczeniu z katakumbami, do ktorych wstep mialo tylko kilka osob, bo kazdy inny byl zbijany od razu. Bo przeciez to no lify ktore siedza 24/7 na metku pilnujac farm z ktorych wiekszosc yang idzie na allegro. A za ten hajs kupuja dalej sm na szczeniaki kupony itp mnazac ten hajs, a pozniej znowu do pomaranczowych. Przez takich t…

• Quote from KociePomruki.: “Z tego co się orientuję, procedur banownia nie ustalał Team, a banować po ip nie wolno chyba, że "chińskie boty". Poza tym dziwne, że nikt jeszcze nie zaprotestował twojemu pomysłowi z banowaniem po ip. ” No tak te chińskie to mają przerąbane nie to co nasze krajowe Chińskie perm po IP a nasze jeden zbanowany a na jego miejsce 10 :). Widać wyższość krajowej " produkcji" nad chińską myślą techniczną. Chiński bociarz jak sprzeda yangi na Alibaba.... i przekręci naszego t…

Quote from Beatles: “Nikt nie kazał im wkładać itemów. Zrobili to na własną odpowiedzialność. Znając politykę wprowadzania patchu trzeba odczekać minimum z miesiąc by bezpiecznie zabrać się za nowość. To nie usprawiedliwienie, że do jutra nie mogą czekać. Dzisiejsza przerwa jest bezsensu! ” Dokładnie a powiem wiecej NIKT NIE KAZAŁ IM GRAĆ W METINA. Quote from IamLegend: “Co Ty tu piszesz za durnoty? "nikt nie kazał im wkladać itemów"... Wchodzi nowa aktualizacja i nowe możliwości to chyba logicz…

hahhahaha no to juz niezłe cuda sie tu dzieją. To co sie tu dzieje "to sie na wet fizjologom nie śniło" jak to mówi słynny poeta :D:D:D

• Quote from CloneSepak: “ty ale sluchaj po 1 nikt ci nie kazal tu grac;) sa inne servery nie mowie tu o privach bo to inna bajka ale byl eventowy na 2 miechy jest java albo znajdz inna gre;) po 2 kazdy ma dostep do tego samego skoro ktos gral pare lat temu i ma te eq ma postacie to ty zeby go dogonic chciales poswiecic rok? czy dwa? no stary nie oszukujmy sie;p znam realia gry i wiem na czym zarabiac sam nie robie zadnych bosow typu razador meley nemere zodiak a jakos zarabiam;p tu sie rozchodzi …

• Quote from CloneSepak: “stary;p a kto ci broni kupowac kupony sm;>? za yangi od graczy? ” Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda. Więc cała gra sprowadza się do …

• Quote from Marianello94: “GF jak każda firma chce zarabiać, to chyba logiczne. Chociaż nie, większość z was przecież nie wie, że są opłaty itd i z czegoś ta firma musi sie utrzymać. Ale przecież jak kazdy socjalista chcielibyscie rozdawnictwa, ktore swoją drogą bierze się z naszych pieniędzy. Oczywiście miłe dla ucha są hasła "dajemy wam za darmo ..." ale już nikt nie powie, ze po cichu zabierają nam więcej. GF chociaż nie gada glupot. Jak każda firma musi zarobić i tyle. ” Chyba nie wiesz jak t…

• Quote from SenNaJawie: “Quote from RevWolt: “Piszemy do gościa że kupie to eq za 12tys ale musisz mi podać numer konta bankowego. Gościu podaje, jako że mam uprawnienia do mogę sprawdzić czy z tego samego konta były zasilane sm na konto gdzie są takie same przedmioty. 2h roboty, konto warte 60tys pln zbanowane ” przeciez od platnosci jest zupelnie inny support, nasz support nie ma uprawnien by sprawdzic cos takiego i nigdy nie bedzie mial. Z reszta pomysl tez nie ma sensu bo wiekszosc ludzi plac…

• Co do faktycznej liczby graczy na serverach NIGDY TEGO NIE PODADZĄ, lub podadzą jakąs bzdurę z prostego powodu--- istnieje coś takiego jak psychologia tłumu , i gdyby gracze którzy grają zauważyli że liczba aktywnych graczy spada , z duuużym prawdopodobieństwem odeszliby :):) Quote from Seven: “Jakikolwiek placz tutaj nie ma sensu, nikt juz sie nie przejmuje opinia Polakow w metku, bo dlaczego ktos w gfie mialby sie przejmowac moze 1-2% graczy, mysle ze biorac pod uwage wszystkie kraje, jest nas…

• Quote from Art: “Quote from LathaM: “jedno jest pewme ta gra upada dzięki jakże wspaniałemu zespołowi z tobą "Art" na czele i dzięki waszym działaniOM gracze odchodzą i nie wrócą to jest pewne.... ” ależ oczywiście, jesteśmy także odpowiedzialni za pokój na świecie i trzęsienia ziemi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)Jak już wielu graczy zauważyło na tym forum, ta gra "upada" regularnie od 2012 roku. Także dziękujemy za tą jakże wartościową opinię Trzeba być na prawdę krótkowzrocznym, aby obrzucać takimi złotymi myśla…

• Quote from Art: “Quote from Handlarz30: “np.bana wylapiesz za oplaty za is lub cos pojdzie nie tak i prosza o skan dowodu osobistego kary kredytowej itp itd a to sa dane wrazliwe i jest masa innych przykladow lecz szkoda pisac bo posty pokasuja i tak ” Post w stylu nie wiem, ale się wypowiem Skoro już wiesz co to jest RODO, to jestem pewny, że potrafisz posłużyć się konkretnymi zapisami ustawy agbserver.gameforge.com/plPL-Privacy-GF-Portal.html pkt 3.15 RODO Art 6 pkt 1b/f Ale kto by się tym prz…

• ale kabaret --- krytyka to "jad" , broń Boże złego słowa na GF przecież jest super :). CB znów wisi w tle i pobiera 50% mocy procka , na co mu tyle tego przeca to jakiś prosty program antycheatowy podobno :D:D. Support jak zwykle ma na graczy wywalone. Metin działa kiedy chce i jak chce a ludziska ciągle grają to musi być MIŁOŚĆ DO GROBOWEJ DESKI (metina albo gracza) hahahaahh . Ktoś napisał wyżej że robi sie to już żenujące -- małe sprostowanie to nie robi się żenujące --- TO BYŁO JEST I BĘDZIE…

• Quote from Charlotta: “Quote from kriss311: “Tak wytęż swoją pamięć ale tak maksymalnie i przypomnij sobie czy kiedykolwiek coś działało poprawnie w tej grze poza IS?? ” Wcale nie muszę jej wytężać - ilość problemów wtedy do teraz była dużo mniejsza.Ostatnio to nawet tu IS nie działa poprawnie - czerwone skrzynki losu, wycofane w połowie trwania oferty. ” Bo zawartość kontentu była mniejsza zresztą sama wiesz co było DT i grota , żadnych petów, kostiumów, skarpetów i innnych tabletów i... gra si…

• Quote from Charlotta: “Jak można tak w błąd wprowadzać graczy? Po co wgrywać nowy system łowienia, skoro nie działa on w pełni poprawnie? Stwierdzenie takiego faktu zajęło tyle czasu tj. od 11 marca br., aż do teraz? Cieszę się, że nie należę już do zespołu, bo wstyd by mi było świecić oczami za tę firmę po raz kolejny. Wpadka wpadkę wpadką pogania. Żenua. ” Tak wytęż swoją pamięć ale tak maksymalnie i przypomnij sobie czy kiedykolwiek coś działało poprawnie w tej grze poza IS?? PS. tylko naiwni…

• ta naprawią 1. CB nie zamyka sie razem z metinem tylko wisi i szpieguje :D:D:D 2. CB 32 bity żenada napisali blokera na 32 bity gdzie niby mają przechodzic na systemy 64 bitowe z metinem , wszystkie te szumne zapowiedzi " nie będą wspierane starsze systemy operacyjne typu windows XP " a tu taki szrot przynajmniej dali by automatyczny wybór czy 32 czy 64

• Quote from xbandziorx: “Program który wysyła logi z komputera może być traktowany przez niektóre antywirusy jak trojan. Jeżeli chodzi o mnie to żadnych błędów z dostępem do gry nie mam, z dużym użyciem procesora również ! Możliwe że niektórzy używają botów i celowo blokują program antywirem bojąc się że wyśle logi. Jak to możliwe że na kilku komputerach u mnie wszystko działa bez problemów? ” Dobra -- Pierwsze i zasadnicze pytanie masz pewność że jeżeli dodasz go do wyjątków to będzie wysyłał ty…

• Quote from akwarysta93: “Windows defender blokuje metina, swiezo po formacie na kompie tylko metek i przegladarka GG. 8d3e92e94cb63.png poczytajcie sobie co to takiego, czego to koreańce nie wymyśla Niezdziwiłbym się gdyby ktoś wpadł na wykrozystanie naszych komputerów do kopanai bitcoinów \ PS. dlatego wam się gra nie uruchamia ” Pisałem juz o tym wczesniej że nienormalnym jest żeby martwy proces pobierał 45% mocy obliczeniowej procka . Mam ten sam problem na w10 -- dane to teraz najdroższy tow…