Search Results

Search results 1-20 of 85.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Po aktualizacji liderzy gildii którzy po fuzji zostali przydzieleni do złego królestwa nadal nie mogą zmienić królestwa. aby zmienić królestwo należy wyjść z gildii a szkoda tracić cenny 20 LVL

• Dzięki @Art Quote from Selene666: “a ja tak z innej beczki jak wyciagnac alchemie z magazynu isa? ” te co byly wcześniej w kole wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i automatycznie sie w kole pojawią . A pozostałe musisz przenosić z magazynu do odpowiednich zakładek w oknie alchemii, np: Surowy Szafir przenosisz do okienka z surowymi szafirami w alchemii i tak dalej.

• Quote from Art: “@pawlix131 potrzebuję informacji o królestwach pozostałych członków gildii. ” @Art, na chwilę obecną tylko moja jedna postać: Pawlix13Buff (shinsoo) jest w tej gildii (lider), jeśli jest taka potrzeba mogę dołączyć jakąś inną. pozdrawiam Chcialbym przenieść postać, albo chociaż Samą gildię z powrotem do królestwa Jinno jak przed fuzją. Swoją głowną postać PawlixBody mam w jinno (Hidden Content)

• fPHbLbl.png Jestem liderem gildii i przeniosło mnie z Jinno do Shinsoo po fuzji. Chciałbym się wrócić do Jinno BEZ UTRATY GILDII, a jak się okazuje jest to niemożliwe BEZ WYDANIA KASY NA IS na pierścien LIDERA. ABSURD

• Quote from Nerose: “Quote from pawlix131: “(...) ” To niezłe porównanie gracza gry Ps: Zielony wilczy kieł przerabia się ze skarabeuszy ” Akurat to nie ma znaczenia w tym porównaniu, porówanem losowe bronie (te z wiekszym dmg na 65(bojowy i gryf ), a nie to ze się z nich przerabia, a nawet jeśli to skarabeusze mają jeszcze mniejszy dmg od miecza więc xD PS. Czekam na odpowiedź na wyższy post. Dlaczego Zielone Wilcze Kły +9 mają znacząco większy dmg od trytona +9, a Władca Smoków +9 już mniejszy …

• Quote from Lorint.: “Bo tryton ma wartość ataku magicznego ” xDDDDD To dlaczego Władca Smoków +9 ma mniejszy dmg od Runiczny Miecz+ 9 również z atakiem magicznym. biggrin.pngbiggrin.png

• To poruszmy jeszcze kwestie szponów Likana. Jak wiadomo szpony do lvli 80, mają odpowiednio niższe DMG niż miecze. Dla porównania dałem obie bronie szpon=miecz w skrinie: toFYwXv.png Ale zaraz... co się stało od szponów od lvl 80?? Czy to aby nie przesada V64k6Gw.png Już od +5 mają taki sam atak max, a od +8 min i max. Dlaczego tak jest ?? Skąd taka dysproporcja względem broni z niżych poziomow?? Tylko prosze nie tłumaczyć tego, że tryton ma wartość ataku magicznego.. xD. Chodzi mi konkretnie ty…

• Szkoda tylko, że 11 lat zajmuje im poprawienie wartości Miecza żalu względem truty co mnie zawsze śmieszy, żeby dwuręka miała mniejszy dmg niż miecz na +9 xDD . tKpXYyL.png Przyjmuje zakłady, czy do końca gry metin2 zostanie to skorygowane czy nie biggrin.png

• Quote from Lorint.: “Takie niezapowiedziane restarty serwerów to ja lubię Co z tego że komuś pet zdechnie bądź nie zdąży przedłużyć kostiumu, megawierzchowca. ” pewnie znowu jakiś poważny błąd na niekorzyść GF, stąd ta nagła przerwa techniczna xDDD.

• Teraz pytanie z innej beczki. Pamiętacie update 18.0? Quote from Art: “Wychowajcie sobie swojego własnego mini-bossa - Teraz wyklują się z jaj zwierzaków Mini-Azrael oraz Grubiutki Mini-Kat. Wychowajcie sobie własnego małego potworka i rozwijajcie go w systemie zwierzaka. ” Minęło już tyle czasu, a o tych petach już chyba zapomnieli xd.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

pawlix131 - - Samos

Quote from Charlotta: “Potem na "oranżadkę". ” youtu.be/j7sfPK79M6c Aż przypomniał mi się film z początków YouTube xD

pawlix131 - - Samos

Quote from Renz: “pawlix, genialny awatar! ” Dzięki. Wpisz sobie na YT : [ciach] Zeby zobaczyć przygody Testa na Samosie xD Moderator Ascoran:Wyciąłem kilka słó, bo kierowały nie tylko do filmu.

pawlix131 - - Samos

Quote from snamthor: “chyba chca doprowadzic do tego aby ludzie polonczyli gre czapki po99stroje po 129 coraz lepiej ” To już nie pierwszy raz :P, wcześniej stroje Steampunk+ i Faraona też za tyle stały xd

• Trzystronne vs szarża

pawlix131 - - Archiwum

3stronne ze względu na trzykrotna szansę uderzenia przeszywka.

• Jak walczyć z Baashido

pawlix131 - - Archiwum

Wystarczy unikać jego skilli. Zanim Bashidoo uzuje skila mija trochę czasu, ma długą animacje. Więc tylko gdy zauważysz że zaraz uderzy skilem używasz cięcia. I tak do oporu aż padnie :p

• Dzięki za szybką odpowiedź

• Witam. Mając przywiązany item (np stal +7) i chcąc nadać jej wygląd (transmutując ją w np Tarczowe ostrze) będę mógł ją go stransmutować? Czy najpierw należy odwiązać item od duszy. Pozdrawiam

• l Quote from Mein: “no dokladnie, problem powoduje wielowątkowoś procesorów AMD. Dlatego bez wymieniania proca chyba nic nie zobisz ” mam intel i7 i problem również występuje, to raczej nie wina procka tylko gry

• Quote from Handlarz30: “bo gf nie dostosowuje silnika graficznego oraz innych rzeczy to terazniejzniejszosci zatrzymali sie 15 lat temu i nic nie uatualniaja w sensie wypisane wymagania systemowe maja te same co kiedys i nowe karty np. nie dzialaja z metinem wiec problem metina jest a nie kart bo metin nie jest dostosowany ale team napisze ci ze to nasza wina bo niemcy im kaza tak pisac ” A powiedz mi co ma do tego "GF" ? Za sprawy techniczne, zmianu i nowości w grze odpowiada producent gry (Web…

• Quote from TheAvengers: “Co do wczorajszych ebo szkat to drop był znowu dziwny, tzn. po 20 raczej nie dropiły. Przez 30 min w godzinach 18-20, dropłem 2 szkaty - z 15 metków ubitych w m2. Potem po 20-tej, ku mojemu zdziwieniu ubiłem all metki w m2 z jednego respu - ponad 30 i dropłem 1 szkatę mniej więcej w połowie (metek mógł spaść przed 20). Na jeden resp w m2 1 szkata. Potem biłem do 21:20 z 15 metków i nic. ” ja dropnąłem miedzy 22:00 a 23:00 4 szkaty A to czy metek spadlby przed 20 czy po t…