Search Results

Search results 1-20 of 703.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Satomi - - Porozmawiajmy o Metin2

Nie grają dzieciaki w tą grę, tylko ludzie pracujący, idąc waszym tokiem rozumowania musiałabym szukać szamana bądź szamanki, żeby iść na cokolwiek, a mój czas jest bardzo ograniczony. Na siłę szukać znajomych nie będę, bo obecnie ludzie są wyjątkowo chamscy i chciwi, a jedyne co ich interesuje to jak człowieka podejść, żeby wyciągnąć fb. Gdyby zrobili zmianę, że można grać jedną postacią, to zakładam, że wraz ze mną połowa graczy by skończyła grę. Na takie zmiany teraz jest już za późno.

• Rozmowy serwera Diumar

Satomi - - Dyskusje Diumar

Już pisali, że szkaty po 10kk, dlatego pytam znawców Pewnie zaraz jakieś Janusze znowu zaczną zaniżać i stawiać za 4kk

Quote from MaSensi: “Quote from Django: “Quote from MaSensi: “Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem To już nie bd gdzie odłamków robić ” czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach siedziałem 20 min., ale zrobiłem. ” Do wejścia na bossa wymaga jest grupa (wchodzi lider). Z tego co wiem wcześniej wystarczyło założyć grupę tepnać pod Razadora i można śmiało wchodzić. Obecnie wyskakuje komunikat pozostali członkowie grupy są za daleko. Co za ty…

• Rozmowy serwera Diumar

Satomi - - Dyskusje Diumar

To teraz ceny szkat w górę?

• Quote from Patilover: “czy ma ktos ksiege łowcy w meley tyo 1/2/3/4 bo nie wiem czy wkladac w typ 2 zeby nie bylo lipy ze da naprzyklad 7 na potwory. I czy wkladac do peta wampira dla sury wp czy tam sie cos buguje czy jakos tak ze nie dziala poprawnie ? ” Księgę łowcy potworów tylko do typu 5 i 6 wkładaj - będą miały najwyższe możliwe wartości skilli.

Wymyślacie jakieś nowe instancje, a oni nawet zmiany kanału i poczty nie potrafią naprawić xd

Quote from caulen: “Quote from Satomi: “Quote from caulen: “Quote from Satomi: “@Art czy zostanie wprowadzona (kiedyś) transmutacja fryzur? ” czy jak zakładasz hełm to jest jakaś zmiana w wyglądzie? Średnio, więc pomysl ” A nie jest? Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie jak zakładam fryzurę kostiumową, która nie jest tak kanciasta jak "zwykła" to moja pikselowa postać wygląda ciekawiej. Mało tego ta zmiana wprowadziłaby trochę nowości i inności w grze, w której wszystkie postacie wyglądają tak samo…

Quote from caulen: “Quote from Satomi: “@Art czy zostanie wprowadzona (kiedyś) transmutacja fryzur? ” czy jak zakładasz hełm to jest jakaś zmiana w wyglądzie? Średnio, więc pomysl ” A nie jest? Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie jak zakładam fryzurę kostiumową, która nie jest tak kanciasta jak "zwykła" to moja pikselowa postać wygląda ciekawiej. Mało tego ta zmiana wprowadziłaby trochę nowości i inności w grze, w której wszystkie postacie wyglądają tak samo.

@Art czy zostanie wprowadzona (kiedyś) transmutacja fryzur?

• Możliwość powrotu na bossa w ciągu 5 min od wyrzucenia postaci bądź całej grupy

• Transmutacja fryzur

• Quote from Miki124: “o nie gra która wymaga pełnego skupienia jestem bez szans ciagle robie 40+ xD ” Posyp się jeszcze brokatem, bo głupotą już bardziej nie zabłyśniesz. Jak widzę, nie potrafisz nawet konstruktywnie wyrazić swojej opinii. Nie wiem co kto lubi, ja nie mam zamiaru użerać się dalej z i... (wstaw sobie odpowiednie słowo) w grze, a jak widać i na forum. Wyraziłam swoją opinię do czego mam pełne prawo. Z logicznymi grami problemu nie mam, ale siedzieć latem 30 min przed laptopem, tylk…

• Kogoś nieźle wyobraźnia poniosła, żeby dawać ekstremalnie podobne karty i do tego zmieniać potwory co rozgrywkę. Nie wiem jak wygrać srebrną, skoro tego praktycznie nie da się ułożyć "od ręki". Dla mnie beznadzieja i strata czasu. Widzę, że rękawice ZNOWU mają zaniżony drop, już chyba gorzej wszystko dropić nie może

• Quote from Mayhem: “Wykluty Razador Typ 3, 10 dni życia, 1,9% PŻ, 1,2% obrona 1,2% PE, 3 skile. Opłaca się trzymać i karmić 300 dni czy jego Typ 3 wzrośnie z lvlem. Czy kosz i otwierać dalej? ” Typ nie zmienia się wraz z czasem przeżytym przez peta, tylko jego przeskoki hp (o 0.1 co 100 dni). Quote from Mayhem: “To jakie minimalne parametry Peta mam trafić, by go trzymać ” Typy 5 i 6 mają maksymalne skille

Z bossów do 120 szkaty dropia tak samo jak na niższym lvl. Ze smoka ponoć yangi dropia do 105

• Quote from Ninhio: “Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu. Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa Dokładnie! ” Nic tylko pozazdrościć idola, ale co to ma do tego działu? Quote from Django: “Quote from Satomi: “Różnica polega na tym, że typ 5 ma losowe przeskoki co 6 lvl, a typ 6 ma stałe co 5 lvl. Różnicy w skillach nie ma. ” a jak jest z mieszkaniem peta typ 5? Też moga wejść jakieś duże wartości? Pet ma włożone skile, lvl 90 + ” Jeszcze nie mi…

Też kiedyś podczas eventu gm "śmieszek" mnie tepał do zagrody Widać nudzi im się, bota nie zbanują, a ludzi będą logać w jakieś dziwaczne miejsca.

• Łowca potworów działa jak Berserk?

• Mała poprawka poczty polegająca na możliwości cofnięcia wysłanej wiadomości.

• Quote from damian0426: “i co z tego skoro nie lecą puzzle ” Otworzyłeś okno z eventami?