Search Results

Search results 1-20 of 192.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Fyne - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from KilerNo0bs: “Ciekawe jak w praktyce wyjdzie ta nowa aktualizacja a konkretniej - Szarfa 25% z nowym łukiem 9 z ponad 900 wartości ataku; zapewne umki nie przejda ? Przejdą umki, czemu miałby nie przejść? - nowa bron z umkami i większym dmg pod hity ( umki można podnieść o 8% z kolcami ); ktos wie czy da się tam wbić 10 luda?; ciekawe jak sie odbije brak 30 ludzi w broni na DMG z hitów/skili Da się wbić 10 luda. Czy umki + lud wyjdą lepiej niż 2x lud to się okaże, ale wydaje mi się, że…

• Zgadnij, kto napisze następny?

Fyne - - Gry i zabawy

Tak @Manera

• Jakiej muzy słuchacie?

Fyne - - Hydepark

youtube.com/watch?v=7ysFgElQtjI

• Jakiej muzy słuchacie?

Fyne - - Hydepark

youtube.com/watch?v=nu5KFjNM_Gc

• Rozmowy serwera Etolin

Fyne - - Dyskusje Etolin

patryk-jaki-kiedy-myslisz-jak-powiedziec-ze-wygrales-choc-przegrales-mysli-kalkuluje.jpg

• Bez poli nigdy nie biłem i ciężko mi powiedzieć ile to powinno być, ale na pewno trochę mniej niż z poli Dla bezpieczeństwa załóżmy że z 15k, myślę że dla 2-3 osób spokojnie do osiągnięcia. Raczej jest na maxa odpalony. Atak z is, widać kościanki itp itd. Truta pewnie 50+ i rubin możliwe, że wyborny.

• To jeszcze masz trochę do podciągnięcia, ale wojem i tak przyjemnego solowania Ci nie wróżę Rosy i dłonie jeszcze obowiązkowo, żeby jak najczęściej wchodziły te wyższe granice dmg.

• no to pas ok rubin do wymiany buty do ulepszenia Z tym biologiem to ciężko, nadzieja w tym, że w odległej przyszłości za pomocą IS będzie można zmienić biologa 92/94 Co do minimalnego dmg zakładam, że filmik maela widziałeś. A tu masz w wykonaniu wojownika, który zrobił to bardzo na styk (tylko, że ponad rok temu, wiele rzeczy od tego czasu się zmieniło) youtube.com/watch?v=_sL783MANXI

• 1) zodiak 40+ 2) ok 3) możesz podbić wyżej? 4) nie napisałeś + ile. Ale najlepiej wbić na 8-9 5) ok (ewentualnie 12 siły podniesie Ci minimalnie DMG) 6) Łzy 7) ok ok 9) łzy będą lepsze jeśli stoisz w nich dobrze 10) ok 11) ... Słaba. Koniecznie Feniks +9 lub łuk zodiaku nawet +8 Sr 30+ 12) ok 13) rubin? Co najmniej znakomity 14) pas na potwory chociaż +8 15) ewentualny kostium z 50 wartości

• Kradzież nicków

Fyne - - Archiwum

Quote from Arrabbiata: “Kto 1 ten lepszy xD Takie zawody zrobili ” tylko w przypadku, gdy taki sam nick jest na innych serwerach niż docelowy. W innym wypadku nie ma szans, nawet szybkość nie pomoże.

• Kradzież nicków

Fyne - - Archiwum

Tak

Quote from Art: “ O czym muszę pamiętać przy zwierzakach w Systemie Zwierzaków? Pamiętaj, że Twój zwierzak ma ograniczanie czasowe i może umrzeć, radzimy Ci więc nakarmić go przed fuzją lub umieścić w klatce transportowej. Po fuzji znajdziesz go w magazyn ItemShopu. ” W FAQ jest napisane prawidłowo

• Quote from GamePriv: “Quote from Fyne: “Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie Kontynuując myśl, perf peta teraz robi się w taki sposób, że trafia się byle jakiego z dobrym startowym pz ( ponieważ ta wartośc nie podlega mieszaniu) i trzema skillami. Następnie wbijamy 81, wsadzamy skille ( bo wtedy podczas mieszania ich liczba już nie może się zmienić) i mieszamy na dobre przyrosty, najlepiej mając…

• Misje dodatkowe "dziwne potwory"

Fyne - - Archiwum

Misja "Dziwne potwory" - o co chodzi? Jednak ta misja to czarna magia... Jej temat już był wiele razy poruszany na forum i chyba nigdy nie padło jakieś konkretne rozwiązanie. Dlatego ja, robiąc ostatnio nowa postać, po prostu nie oddałem lodu w grocie, a mimo to nadal dostałem 120kk expa i po problemie

• Po prostu zmienili to co kiedyś nazywało się Bohaterski

• Quote from Simlas31: “Quote from Fyne: “Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie Kontynuując myśl, perf peta teraz robi się w taki sposób, że trafia się byle jakiego z dobrym startowym pz ( ponieważ ta wartośc nie podlega mieszaniu) i trzema skillami. Następnie wbijamy 81, wsadzamy skille ( bo wtedy podczas mieszania ich liczba już nie może się zmienić) i mieszamy na dobre przyrosty, najlepiej mając…

• Tak, potwierdzam. Obecne perf pety mają max 6 poziom i z jaj chyba nadal wypadają max z 6. 7 i 8 jest do osiągnięcia tylko przez mieszanie Kontynuując myśl, perf peta teraz robi się w taki sposób, że trafia się byle jakiego z dobrym startowym pz ( ponieważ ta wartośc nie podlega mieszaniu) i trzema skillami. Następnie wbijamy 81, wsadzamy skille ( bo wtedy podczas mieszania ich liczba już nie może się zmienić) i mieszamy na dobre przyrosty, najlepiej mając przy tym nabite już dużo dni życia na n…

• Item Shop - dyskusja

Tak. Tylko gdy na nim siedzisz

• Te Tajemnicze Odłamki można zdobyć ugrywając srebrny lub złoty pakiet Yutnori. Wygląda to tak, że nie dostajemy wtedy od razu skrzynki, z której jest jakiś drop, tak jak rok temu, tylko teraz dostajemy tak jakby skrzynkę, w której jest dopiero ta właściwa skrzynka i otwierając ją dostajemy normalny pakiet Yutnori (złoty lub srebrny) + właśnie ten Tajemniczy odłamek. Przy srebrnych pakietach jest tylko jakaś szansa na otrzymanie go (chyba dość niska), a przy złotych wypada prawdopodobnie za każdy…

Quote from Widowiskowy: “Quote from Demcio20: “Nie wiem po kiego grzyba ruszali te odłamki... Tak wgl to Cory będzie się dało przez dozo przekładać? ” Oby, bo jak nie to nie wiem jak bede alchemie przedluzal na zabawce 25lv ;c ” Tak, cory można przekładać przez depo (Póki co )