Search Results

Search results 1-20 of 146.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Patriae - - Dyskusje Diumar

Quote from PoteznyBODY: “DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ KOMENTARZ: SUPER PARTIA ” Ponieważ jest spamem?

• Powrót do gry

Patriae - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archiwum.

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=hbnunexhlXM[/url]

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=RKJur8wpfYM[/url]

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Flawlee: “Co tam u was ? ” Ja tylko nieśmiało przypomnę, że temat dotyczy serwera Diumar. Wszystkie posty "okołotematowe" proszę szerzyć w Spamie.

• poszukuje gracza falco z androsa

Patriae - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archiwum.

• Filmiki Diumaru

Przypominam, że temat dotyczy filmów z serwera Diumar. Posty dotyczące innych serwerów będą usuwane.

• jakie ku wsadzac w pere meley?

Patriae - - Archiwum

Zamykam i archiwizuję.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from malinapionkipl: “Quote from Patriae: “Quote from malinapionkipl: “przepraszam że coś dodam ale czy słowo niedorozwinięty podlega cenzurowaniu ? Ktoś napisze prawdę i trzeba zretuszować normalnie gorzej niż gestapo proste, że gram to wystawiam opinie a że ta gra na pozytywne nie zasługuje to co mam napisać :D? hahaha padne zaraz ze śmiechu. Moderator baw mnie dalej ” Ale o co Ci chodzi? chyba pomyliłeś działy bo dawno żaden post stąd nie wyleciał do kosza. ” nie chodzi o post z dziś wi…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from malinapionkipl: “przepraszam że coś dodam ale czy słowo niedorozwinięty podlega cenzurowaniu ? Ktoś napisze prawdę i trzeba zretuszować normalnie gorzej niż gestapo proste, że gram to wystawiam opinie a że ta gra na pozytywne nie zasługuje to co mam napisać :D? hahaha padne zaraz ze śmiechu. Moderator baw mnie dalej ” Ale o co Ci chodzi? chyba pomyliłeś działy bo dawno żaden post stąd nie wyleciał do kosza.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from /Zuriel/: “Quote from Patriae: “Posty nie związane z serwerem zostały usunięte, temat przeczyszczono, nagrody rozdano. ” XD no halo, nie dokończyłem czytać, przecież tutaj i tak nikt nic nie pisze To było jak hiszpańska telenowela, prawie się dowiedziałem co zrobił kryndor a ty psujesz całą zabawę ” Nie dowiedziałbyś się. Inna sprawa że forum nie jest miejscem na rozwiązywanie pato dram. Zwłaszcza nieodpowiedni dział :D.

• Rozmowy serwera Diumar

Posty nie związane z serwerem zostały usunięte, temat przeczyszczono, nagrody rozdano.

• Patriae

Patriae - - Prezentacje Teamu

Quote from Oxytocyna: “Zapraszałeś ponownie,więc jestem Zapraszam, zapraszam - Jak uczciłeś 1 dzień wiosny ? Pracując - Wysyłasz kartki z życzeniami na swięta czy sms? Zależy :). Do bliskiej rodziny z żoną wysyłamy kartki, a tym którzy wyślą nam życzenia smsem to odpowiadam smsem. - Ulubiony autor? Autor czego? - Ulubiony reżyser? Nie mam : data-verified= "> - Ulubiony sport? Jw. Lubię rugby, ale nie żeby to był od razu mój ulubiony sport - Warzywka czy mięsko? Mięsko z warzywkami! - Lepiej późn…

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

youtube.com/watch?v=-ncIVUXZla8

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

@Mleeko trochę tak xD. Najgorzej jak wpadło się posłuchać piosenki, a każdy myśli że zostałeś strollowany :c youtube.com/watch?v=Hy8kmNEo1i8

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

• Zgadnij, kto napisze następny?

Patriae - - Gry i zabawy

Nope @Helio ?

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

youtube.com/watch?v=neG61TsfweQ

• Jakiej muzy słuchacie?

Patriae - - Hydepark

youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY