Search Results

Search results 1-18 of 18.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Ingolf: “Proszę się trzymać informacji, które otrzymał Pan poprzez Support. Odzyskanie wywalonych (przez Pana) notatek jest nie możliwe. Zakładanie tematu na forum nic nie da - chyba, że ma na celu poinformowanie graczy by tego nie robili (jeśli komuś przyjdzie to do głowy).” Oczywiście nie mam na celu domagać się zwrotu przedmiotu, bo to swoją drogą, ale jednak tym tematem chciałem pokazać jeden z głównych błędów tej gry. Metiny wielkanocne to też (mowa tu o występowaniu w ścianach),…

• Witam. Dzisiejszego dnia około godziny 16 przydarzył mi się taki incydent: IAQx1M.jpg Napisałem do supportu i w odpowiedzi dostałem info, że nie mogę odzyskać wyrzuconych przedmiotów... Co ja mam dalej zrobić z tym? Aaa no i jeszcze opiszę słowami jak do tego doszło, jakby ktoś nie ogarnął...No więc po ubiciu przywódcy (wcześniej notki wywaliłem) dropła kolejna i było razem 7. Potem zrespił się reinkar no i znów wywaliłem i niestety spadły koło mostu. Nie ma to jak wrócić zmęczony do domu, aby o…

• No ja mam taką nadzieję, ale myślałem, że w jednakowym czasie owe eventy są organizowane

• O ile się nie mylę, to było przedyskutowywane na temat eventów, że nie może być tylko na 1 serwerze, lecz na wszystkich serwerach w jednakowym czasie. Nawiązuje do eventu górniczego na Etolinie, który ma się odbyć dziś o 18. Stąd moje pytanie - górnik to wyjątek ?

• Czy Wy też macie taki problem z dodaniami ze złotych piłek ? 400+ otworzonych i 3 dodania Oczywiście daję za ten event; zmianek dużo, białych perełek też no i aż miesiąc jego to jest co zarobić.

• Hahahahhaha... ledwo wyszedlem z marketu na forum i patrze a tu daja kupony do is - kolejny event w IS hahah... Tak na powaznie to to maja byc eventy na majowke? Zamiast wydac na grillowanie to przelewik i jazda... OK ...

• W sumie bez sensu polowa kwietnia byla w evencie wielkanocnym... szukanie metkow, ksuje itepe itede... ciagle to samo, z magicznych jaj najlepsza rada pustelnika... no owszem przyda sie ale za dlugo to bylo jak teraz gadaja ze "caly kwiecien mielismy event" i tu poprawka: nie caly tylko polowe !!

• Witam. Otóż mam 81 lvl i już miałem misję 9 ciastek ryżowych. Skończyłem 1 część, a że misje na mój lvl są w Katakumbach i jak się wyjdzie trzeba czekać 30 minut to poszedłem sobie na metki wielkanocne. Wracając z nich poszedłem do Handu-UP i nacisnąłem, a przecież po skończeniu 1 części misji aktywowałem już ją i po prostu zapomniałem i się cała misja anulowała i włączyła ostatnia... Miałem nadzieję, że chociaż nazbieram te 65 ciasteczek ale kończąc całe 2 części misji 10 patrzę do Wonda rima i…

• Quote from MistrzHEALER: “Witam Event na +, ale z tego co słyszę to strasznie ulepsza. Koledzy po 80 zwojów boga smoka + i broń nawet na +7 nie wchodzi. Wiec nie ma co się cieszyć Co do dropu : ponad 20 kamieni duchowych, 180 metali, 150 rad pustelnika, pereł i fasolek nie liczę bo brakło mi miejsca na koncie Pozdrawiam sieroty z eboli i freepeople za nieudolne ksucie, możecie spokojnie już bić, szkołę mam dzisiaj i jutro :)” Naprawdę dużo czasu musiałeś spędzić przed kompem w ten czas eventu No…

• Quote from Forfa: “Quote from RELORD: “co zrobic jezeli przez 35 dni nie moge dropnac nigdzie wierzchowca z rekawica, najwiecej na glownej - 80 lvl dropie i nic...” Tak to jest jak się płacze na forum,a nie słucha Mówię ci 5 raz żebyś dropił na m1/m2.” Quote from bodziaczek19: “mi na 18 lv dropa wierzch z 15 lva metina polecial po jakiejs godzinie bicia po 2-3 metki na mapce :)” Forfa, czytaj uwaznie napisalem ze nigdzie, dropilem w m2 pare dni z tych 35, z rekawica i nic... bodziaczek19 jak tak…

• co zrobic jezeli przez 35 dni nie moge dropnac nigdzie wierzchowca z rekawica, najwiecej na glownej - 80 lvl dropie i nic...

• Kolejny raz poruszam temat dropu wierzchowcow 19-21 ... Kolejne 2h stracone... Gratuluje tylko tym co zdobyli go i latwo dropia... ja juz 27 dzien bez wierzcha, 23 dni dropienia, bo 4 dni byl event walentynkowy.. pozdrawiam caly zespol GF i bede powtarzal - niedlugo za zalogowanie sie na metka bedzie trzeba placic SM !

• Quote from mutuaL: “Co z Harvest Festival, zawsze był w ostatni weekend każdego miesiąca (tak jak dziś )” dzis nie sprawdzalem czy mozna robic te ciastka, ale misja u handu up mruga mi caly czas od miesiaca nie mam pojecia dlaczego

• aval up napisales co ja robiłem od miesiaca i 26 dni temu wlasnie zapomniałem przedłużyć, jak zdobede wierzcha to juz nigdy nie zapomnę o tym... dostałem nauczkę za skleroze

• Art mozesz sprawdzic cale konto RELOADSF serwer Diumar lub samą postać RELORD ? na calym koncie rowne 80 metkow chyba ze jakiegos zgubilem i mam 0 szkat Gdybym gral caly dzien i cala noc no to moze 1 szkate bym wyciagnal ale cooo ?? 24h grac?!! max 5h... i gdzie te metki... bije 75 i 80 w krainie gigantow duzo ludzi i zanim sie znajdzie bo to losowy resp, a do tego niektore metki sa zbugowane tak ze nie mozna do nich wejsc

• Kiedy turniej malych lvl w pvp ? :D

RELORD - - Wetar

Idź sobie do m2 do Yu-hwan i zrób walkę na arenie

• Jeszcze od 7 lutego jest event z igrzyskami dropne pierwsze 5 sztuk medalu i dostane szkate milona i na tym sie sprawa konczy, bo po co dalej dropic po 5 kawalkow na jakies badziewne skrzynie triumfu, a i tak z tej szkaty milona dostane pewnie sok z owocu....a co do walentynek jeszcze to ja nie wiem jak mozna taki badziewny event dac na 1 dzien taki w roku...

• Magazyn Metin2 - dyskusja

RELORD - - Porozmawiajmy o Metin2

Moje propozycje na tytul gazetki: "Metin i Ty" albo "Codzienność Mt2" :))