Search Results

Search results 1-20 of 855.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

IdeNaZywiol - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from MocWpNaSpota: “@Art event dusz zbugowany po ulepszeniu duszy zamiast na 7d jest ona na 1d ” Ale ulepszałeś ją do maksymalnego poziomu? Jeżeli tak to może celowa zagrywka, pergaminy ciągle lecą?

• Filmiki Jawy

IdeNaZywiol - - Dyskusje Jawa

[url]https://www.youtube.com/watch?v=ZRfAH0HPuTk[/url]

• Usunięto błąd, który umożliwiał używanie wierzchowców w instancjach, w których nie były dozwolone Można prosić więcej informacji? Chodzi o Przebudzenie i Szczelinę Czasu? ;D Usunięto błąd przy codziennych misjach w instancjach Szczeliny Czasu i Przebudzenia Albo tutaj? Może błąd, że nie było Berana-Setaou?

• Quote from KociePomruki.: “Nowy serwer na być podobny do Tureckiego czyli jaki? Czym ma się dokładnie różnić? Nigdy nie grałam na Tureckim. ” A nie było kiedyś mowy o tym, że w jakimś kraju (właśnie chyba w Turcji) powstał serwer bez możliwości korzystania z IS? Chociaż mając na myśli zasady tureckie to raczej przeciwieństwo darmowej gry ;D

• Quote from xbandziorx: “Mam złotą skrzynie z tego eventu lecz sobie ją zostawię by pamiętać o tym cudownym wydarzeniu i 15 taliach które mi przepadły. Event raczej nie wstanie, zero informacji. ” Otwórz, bo jeszcze i ona zniknie Ze srebrnej poleciał magiczny kamień, zwój błogosławieństwa (B) i spirala czasu (już nie pamiętam, albo suplement). Żałuję, że tego nie nagrałem xDDD

• @Ingolf Z doświadczenia, bo tak to należy już zacząć nazywać, jaka jest szansa, że event wystartuję w trakcie weekendu?

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

IdeNaZywiol - - Klasy Postaci

[url='[url]https://www.youtube…watch?v=2jQoY1NvNtQ[/url]

• Filmiki Jawy

IdeNaZywiol - - Dyskusje Jawa

[url='[url]https://www.youtube…watch?v=2jQoY1NvNtQ[/url]

• Gra ma abonament chłopie. Nie czytałem wcześniejszej wymiany Waszych poglądów. W dzisiejszych czasach NIE MA szansy grać bez IS, po prostu nie ma. Co miesiąc musisz posiadać rękawicę złodzieja. Tak naprawdę już w tym momencie dochodzimy do wniosku, że gra jest PŁATNA. Masz rację, kiedyś to było... wystarczyło 50-100 PLN, dzisiaj jeśli chcesz się dobrze bawić (nie czytaj - coś znaczyć) miesięcznie ta gra kosztuję Cię tyle, jak jakaś porządna, długo wyczekiwana w sklepie. Ostatnio usłyszałem, że k…

• Nie rozumiem tylko jednego @Art @Ingolf @Santonia. Dlaczego każdy nowy dungeon musi mieć jakieś ograniczenia związane z powrotem do niego po problemach z Internetem/komputerem? Wczoraj przykładowo, rozłączenie Internetu u jednej osoby spowodowało, że ta już nie wróciła do nowego lochu. Dzisiaj - restart komputera, podobny problem... Czasami traci się połączenie z Internetem, komputer ma problemy. Jedna misja na dzień, a na koniec dnia, kiedy już się uczestniczy w wyprawie to nie ma możliwości po…

• Quote from Extaza: “Te polskie jutuberki uciekły z PL , bo mając tam jakąś współpracę z GF, sprzedawali sobie yagi na pomarańczowym portalu, a potem płacz jakie to PL zły i banują za free. ” Ogólnie do dzisiaj zostałem jednym z nielicznych nagrywających (jeżeli jest z czego) na YT z polskiego metina, a byłem PIERWSZĄ osobą z polskiej społeczności nagrywającą z SERWERA TESTOWEGO gry. Niestety po chwili, jak to zwykle bywa do tego grona dołączyły dwie osoby (handlujące tak jak wyżej napisałeś - ya…

• Znowu nie został aktywowany drop przedmiotów na Jawie... @Varden

• @Ingolf Na Jawie został aktywowany drop eliksirów od godziny 18:00, a planowo powinny być od 20:00. Tak już zostaje czy jakaś zmiana? Do godziny 22:00 czy 23:59 będzie drop?

• Rozumiem, że każdy aktualnie myśli o evencie rybackim, ale gdzie dyskusja na temat zbliżających się zmian? 1) Aktywowany handel Odłamkami Smoczego Kamienia dla postaci 110+ (czerwiec) 2) Gra pamięciowa POTWORNE TRIO (czerwiec) 3) Całkiem NOWY event pod koniec lata (sierpień/wrzesień) 4) Tymczasowy serwer PVP (listopad/grudzień) 5) Nowy loch od 110+ 6) Możliwość ponownego wybrania nagrody z ostatniej misji Biologa (czerwiec) 7) Nowy system działania gildii 8 ) Nowy loch gildyjny (dungeon) 9) Nowa…

• [ciach] Event rybacki... no, jutro połowimy (chyba) Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Szybkie pytanie. Czy piłki będzie można zostawić na postaci na następny weekend? Tak czy siak, event z piłkami za tydzień się odbędzie, a pytanie stąd, że czasami przerwa techniczna niosła ze sobą usunięcie piłek z ekwipunku. @Ingolf @Marantha

• Szkoda, że Wielki Event Gildyjny się nie odbędzie. Niestety aktualnie w giereczce ciężko o jakąś gildię. Wszystko sprowadza się do tego, że dzisiaj gildia to indywidualność nastawiona na wzbogacenie się w grze, ALE również nie tylko w grze. Nie dziwi mnie fakt, że nie doszło do eventu, ponieważ PRAWDZIWYCH gildii już nie ma, są jedynie grupy, mniejsze, bądź większe. Grupy wpatrzone w wirtualną walutę, istniejące tylko po to żeby trzepać hajs na Schronieniu Meley/Smoku/Jotunie/Nemere/Razadorze, a…

• @Marantha Na tablicy widnieje wydarzenie "Wspinaj się wspólnie z GM!" na Jawie 12.05.2019, zaś w temacie głównym zapisany jest inny termin, 20.05.2019. Kiedy odbędzie się dokładnie event na serwerze Jawa? Ponawiam pytanie, @Varden @Ingolf Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Jak rozumieć ten bonus? ;D vpNdqGw.jpg P.S. Proszę o poprawienie wyświetlania obrazu Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie obrazka.

• Przedmioty zwrócone, na 5 prób ani razu bonus nie został dodany Na szczęście wszystko już gra (chyba) xD