Search Results

Search results 1-20 of 82.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Negros

CzEsIaStY - - Negros

Cały Metin offline czy mi sie wydaje?

CzEsIaStY - - Negros

Usunął im sie metin że tyle czasu trwa konserwacja?

CzEsIaStY - - Negros

Quote from WyroczniaAlethei: “Rzeczywiscie to prawdziwy powód zeby zrobic przerwe xD ” Nową postać robię i 17 lvl konia - 12 prób teraz 18 po 13 przestałem liczyć ale pewnie koło 18 juz jest

CzEsIaStY - - Negros

Miałem przerwę i już pamiętam dlaczego... Nowa postać i 13 prób na 18 lvl konia dalej fail ;x 17 lvl 9 prób omg

CzEsIaStY - - Negros

I co tam u was? Dawno mnie nie było a tu taka cisza?

• Różne sposoby zarabiania

CzEsIaStY - - Archiwum

DT jest opłacalne. A przede wszystkim sprzedawanie wybonowanych itemków. I nie zgadzam się że na negrosie jest ich dużo bo tak naprawdę stoją 2-3 itemy w jednej chwili za cene wyrwaną z kosmosu które równie dobrze nadają się do rotu. Alchemia... 200 korów ani jednego antka....

• Pomoc Pilnie

CzEsIaStY - - Archiwum

Quote from Fazer12: “No i witam ponownie support napisał że nie mają niby mojego połączenia czy coś a sprawdziłem na stronie mojego numeru że wzięło mi 23 zł. Napisałem dokładną godzinę i nie odpisują co robić?.” Uzbrój się w cierpliwość. Jeśli zweryfikują czy rzeczywiście kupowałeś coś w IS być może SM-y zostaną przyznane na twoje konto ale jest to zgłoszenie które wymaga dokładnej weryfikacji. Zgłoszenia z bardziej złożonym problemem mogą się wydłużać nawet do 7 dni. W przypadku płatności mobi…

• Pomoc Pilnie

CzEsIaStY - - Archiwum

Temat znany i długo wałkowany. Problem z płatnością poprzez połaczenie był odkąd pamiętam.

CzEsIaStY - - Negros

Quote from against: “A jak już do lasu wejdzie i zabłądzi to może z 120-tym lvelem wyjdzie ;)” Mają rozmach...

CzEsIaStY - - Negros

Atmosfera opiera się przede wszystkim o drop odłamków i to czy ktoś pozwoli drugiemu expić w grocie ;d

CzEsIaStY - - Negros

Oo wrócił mój ulubiony Moderator Co taka cisza ostatnio? Nawet narzekać przestaliście

• Quote from Serw16: “No wszystko ładnie pięknie tylko ze ostatni zarobek co można było robić na świątecznych skarpetkach to już lipa skoro tyle godzin będzie trzeba czekać do skasowania postaci i zrobienia nowej a ktoś ostatnio na pisał można wrócić i spokojnie grac ehh” Można to potraktować jako działanie przeciwko botom. Nie będzie siedzenia na 5 kontach naraz i tylko oddawania skarpet bo będzie tracił czas na założenia konta. Według mnie zmiana na +

• Zarobek ...

CzEsIaStY - - Archiwum

Na negrosie alchemia to już nie jest jakiś specjalny szał. Na sklepach stoi tego pełno. Teraz większy zysk jest z robienia itemów - nawet takich do mixu i sprzedawanie. sklepach itemów prawie nie ma i teraz ceny poszły do góry

• kostiumy

CzEsIaStY - - Archiwum

Polski Team chyba nic i tak z tym nie zrobi ponieważ to chyba nie oni decydują. To nie jest ich wina i pewnie nawet oni nie mają informacji na temat terminu pojawienia się kostiumów w IS więc zostaje cierpliwie czekać i wypatrywać informacji na ten temat.

• kostiumy

CzEsIaStY - - Archiwum

Pisane było że będzie zwiększona częstotliwość i będą raz w miesiącu a na euro nawet strojów piłkarskich nie było przy takiej okazji. Nie wspominając o piłkach

CzEsIaStY - - Negros

Być może. Nigdy się nad tym za bardzo nie zastanawiałem bo nie było mi to potrzebne. Ale pewnie masz rację. Po prostu tak czy inaczej musi coś robić a forum żeby punkty rosły szybciej. Prawdopodobnie też rosną same z siebie bo po 60 dniach też ma się dostęp do marketu więc może za to że ma się odpowiednio długi staż na forum też jakieś punkty są przyznawane. Tak zapytam z czystej ciekawości dlaczego u nas w zakładce Negros żaden modek nie może zagrzać miejsca na dłużej? Czemu Yuichi od nas uciek…

CzEsIaStY - - Negros

Zakładanie tematu jest równe pisaniu posta - po prostu też musisz coś tam napisać

CzEsIaStY - - Negros

Quote from ergonom: “od kiedy na forum mozna dodawac posty, w dziale market ?” Musisz uzyskać 200 punktów, tj. 200 postów na forum lub mieć konto przez 60 dni.

CzEsIaStY - - Negros

Też nie rozumiem jaki jest problem....

CzEsIaStY - - Negros

Wiadomo kto... dzieciaki robią niepotrzebny spam zamiast normalnie załatwić sprawę.