Search Results

Search results 1-20 of 680.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Dosarphic - - Dyskusje Etolin

Elo, co tam? Stwierdziłem, że chociaż się przywitam bo zrobiłem missclick zakładki w Ognistym Lisie ¯\_(ツ)_/¯ Kto teraz sprawuje władze (gildia) na tym padole? @MagKai w M1 !!!!111! czy co tam, jak tam? [ciach] Czyli nadal ludzie jeżdżą bezcelowo za metinami, dropią alchemię, a inni się przebijają na forum kto jest lepszy i więcej bije? Czy coś nowego ciekawego (bądź nie) doszło? Btw. Sherrie top1. Moderator Ascoran:Połączyłem posty i wyciąłem cytat.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Obora13: “koleś ma pierścień Teleportacji ” Ba! Żeby to jeden Moderator Reverse:Usunąłem drugi cytat, który był offtopem.

• Rozmowy serwera Etolin

Twoje pytanie nie ma najmniejszego sensu, bo jak można być aktywnym graczem byłego serwera? Ale załóżmy, że zgaduję, co miałeś na myśli - więc odpowiem. Nie, nie gram już w tę grę ¯\_(ツ)_/¯

• Rozmowy serwera Etolin

Co to za [ciach] przemawia na forum między nickami forum graczy topowego serwera Samos? @Mleeko ELO! Moderator Reverse:Usunąłem zbędny wyraz z wiadomości.

• loginy do metka

Dosarphic - - Archiwum

Teraz tego nie ma, ale jak zapytasz na support o konta przypisane do maila, który masz przypisany do konta i jest on tym właściwym to powinieneś otrzymać odpowiedź z listą owych loginów.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Dosarphic - - Samos

Quote from Kimusiek: “Chyba skończył Ci się brokat "komiku" ” Zabłysnąć można czymś swoim - odnośnie opcji brokatu, a to jest pierwsze foto jakie google wyświetla po wpisaniu "matematyka lol", więc nie jest moje. Zabłyśnięcie, a rozluźnienie atmosfery, która jest monotonna od około 600 stron to co innego, ale czego tu wymagać D dwukropek. Idąc jednak twoim tokiem rozumowania - to chyba jednak marne prowo z twojej strony skoro twój partner jedynie lajkuje ci posta. Brokatu? Pozdrawiam.

Dosarphic - - Samos

Obecny gracz metin2 na chwilę przed zadymą, dobierający ABS w ekwipunku: 120218.jpg

Dosarphic - - Samos

Quote from dyabolina: “to zmienia postać rzeczy, zabrakło zespołu i za dj'a robił...pozazdrościć gościom ” Enter the East (muzyka z m1) - kto by nie chciał na weselu jako pierwszy taniec Quote from Ascoran: “'Legit' powiadasz? Zmień źródło informacji, bo w obecnym to się tylko utopić idzie. To pochwal się tym 'legit info' człowieku z prawie nieaktywnego konta, bo z głównego się bałeś/baliście napisać. To już kolejna plotka, że u was gram w gildii. Co na tym zyskać chcecie? Chyba tylko blokadę, j…

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Po prostu niektóre informacje mam z pierwszej ręki ” D dwukropek, taaaa To niezłe źródło informacji posiadasz, jak to, że używałem pomarańczowego portalu, gdzie nawet nie posiadam konta. Jedyne konto gdzie można coś "zamówić" mam na pyszne.pl Quote from Szaskłycz: “Możesz nie pamiętać tych czasów. ” No widzisz, a jednak pamiętam

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Wtedy kiedy ja wbiłem 105 lvl to meley jeszcze nie istniała ” Widzisz, jak ja wbijałem 105 to Meley też nie było na Meley expiłem od 105 do 115, myślałem, że wiesz, przecież masz takie pewne informacje na niektóre moje tematy A co do nazywania potek, od zawsze mówiłem poty To tak nawiązując, że przygodę z Metinem zacząłem na długo przed tobą pewnie, bo pamiętam czasy, gdzie na rejestracje się oczekiwało, a nie jak teraz, wybierasz server i jesteś.

Dosarphic - - Samos

Quote from Lexio: “Spiesze z pomoca, Dosar. Szaszlyk osiagnal 105lvl ” To ja 115 wbiłem bez trzymanki (na Meley) oraz 100 afk na bogato inwestując grube hajsy w item shopa na autołowy. @'Szaszłyk' get on my level scrub

Dosarphic - - Samos

Quote from dyabolina: “jestem ostoja spokoju ” @2nd Demon jako Samos dziękujemy Diumarowi za uwagę. Możesz wracać do siebie. Pozwalam Quote from Szaskłycz: “Ty to akurat najbardziej wyszczekana jesteś, a najlepiej Ci wychodzi stanie m1 pod drzewkiem, a zadymy omijasz szerokim łukiem ” Nadal moje pytanie pozostaje zignorowane, ehh nie dowiem się jakie dokonania Metina drugiego polskiego ma Szaszłyk :\

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Inaczej śpiewałeś w czasach kiedy to jeszcze nie sprzedałeś całego eq na wiadomo jakim portalu. Każdy kto zwyczajnie nie gra, jest mocny w słowach i twierdzi, że wszystko co związane z gra, go nie interesuje wróc sobie do czasów kilku lat wstecz ” Nawet nie mam konta na tym portalu, a co do eq które sprzedałem, to "te większe itemy" poszły na forum/sklepie jak np. łuk kupił Cypek16 czy jakoś tak co chyba teraz Avaparaxem gra i inne itemy podobnie mógłbym powiedzieć do kogo…

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “"Kliknę rozpocznij tutaj" - częste tłumaczenie kogoś kogo przerasta głupia gra i nie potrafi w niej nic osiągnąć. No ale cóż, według Ciebie milej jest leżeć podczas zadymy, niż stać. Znaczący gracz jest kimś ważnym w grze, a nie na osiedlu. Rozgraniczaj to, jesteśmy na forum gry komputerowej. Często piszesz o szacunku na osiedlu. Z czego to wynika? Brakuje Ci go? ” Tak widzę wchodzisz na forum i nie wiesz sam co masz zacytować. Przerasta? Metin? xD Proszę cie, ja tu loguję…

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Śmieszy mnie usilne wmawianie graczy nic nie znaczących i padających na skilla, że liczby nie mają dla nich żadnego znaczenia. No ale co innego mogą w sumie powiedzieć, że są słabi? ” Napisałem o sobie, że nie interesują mnie liczby jakie bije ja lub jakie ktoś bije we mnie. Padnę to padnę, kliknę "rozpocznij tutaj" i ewentualnie dobije kogoś innego. W tej grze nie tracisz nic padając ani nie zyskujesz nic zabijając od dłuższego czasu, bo jedyne zabójstwa jakie się nalicza…

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Jakbym grał na innym serwerze to bym wypowiadał się w dedykowanym dla siebie wątku. A jeżeli zmieniłem nick w grze to mam pośpiesznie zmieniać nick na forum, bo Ty tak chcesz? ” To skoro z ciebie taki stróż forum to gdzie masz napisane, że gracz może tylko i wyłącznie wypowiadać się w wątkach, które dotyczą jego serwera na którym gra? Odnośnie drugiej części cytatu; tak, właśnie tak xD

Dosarphic - - Samos

Quote from Szaskłycz: “Ja mam wybitne żarty, ale Twoje to już apogeum komizmu ” I strach przed ludźmi w internecie używając losowej nazwy na forum nie mówiąc czym i gdzie się gra 2k18 a ludzie nadal to robią, yhh.

Dosarphic - - Samos

Quote from dyabolina: “Nawet w stwierdzeniu, że racja jest jak dupa - każdy ma swoją, nie użyłam tego słowa...uważam, że wulgaryzmem też nie jest ” Uważaj, zaraz przyjdzie Szaszłyk i zrobi Ci wykład o biedzie umysłowej używając takich zwrotów.

Dosarphic - - Samos

Quote from kosip: “im mniej wiesz tym lepiej spisz ” Krótko śpię

Dosarphic - - Samos

Quote from kosip: “Quote from kosip: “jak nudne zycie trzeba miec zeby szukac zaczepiac ludzi na forum gry . Idzcie zrobcie cos pozytecznego amen ” lexioo dotyczy to glownie twojej osoby dajac lajka zgadzasz sie z tym. Nie wiem czy jestes tego swiadom ” Kiedy masz tak nudne życie, że cytujesz własne posty na forum gry. Dodam, że nawet nie wiem kim jesteś, ale śmiesznie to wygląda.