Search Results

Search results 1-20 of 113.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

koniecmetka - - Dyskusje Etolin

Nie wiem czy wiecie, na yt juz jest info że gf zamyka metina2 do zcerwca ma byc tylko gra i pozniej zamykaja serwery zastanawia mnie czemu administracja wam tego nie napisała wszytsko ejst w filmiku [ciach] Moderator Ascoran:Wyciąłem link z nieprawdziwymi informacjami.

• Rozmowy serwera Diumar

koniecmetka - - Dyskusje Diumar

Nie wiem czy wiecie, na yt juz jest info że gf zamyka metina2 do zcerwca ma byc tylko gra i pozniej zamykaja serwery

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

koniecmetka - - Tasmania

tak czytam was, i dziwie sie czemu nadal gracie w tą gre, GF robi was w bambyko cały czas , ceny sm z kosmosu, dali wan nowy serwer abyście znów ich kieszenie napychali a wy mimo narzekań n poprzednich serwerach nic sie nie nauczyliście i płacicie i płacicie. Ja osobiście juz nie gram z rok skończyłem gdyż, na tortudze nie dało sie juz zarabiac, przyjemnosci z gry było mało, ceny sm z kosmosu eventów było zero jedynie co rusz dawali event ich ulubiony na SM, i tu macie powoli to samo wiec czemu …

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

koniecmetka - - Tortuga

wczoraj an ts-ie pare osób u nas wyraziło chęć wojenki, jednak wiecie jak to w wakajcie u nas Rolników są żniwa, wykopki sianie i inne prace polowe to cięzko zebrać ekipę:D

• no mi zostało 10 dni podwójnego dropu z is i tez kończe z metinem, dzięki wprowadzeniu losowemu wystepowaniu bosów teraz szkoda zcasu na ganianie za nimi a u nas na tortudze an rynku skrzyń juznie zobaczysz:D dzieki GF, wspaniałą prace tam wykonujecie dla nas dla graczy:D

• super event, nagrody sa wręcz cudowne9biała skóra tygrysa), po prostu w końcu moge zdobyc tak razdkie ulepszacze i potrzebne itemki, no poprostu jestem pod wrażeniem GF, każdy kolejny event to coraz lepszy po prostu , widać progreś w tej firmie w dbaniu o pełne zadowolenie nas graczy oby tak dalej, cudowne nagrody

koniecmetka - - Tortuga

Quote from marcinP: “Komu brakowało modka marcinP? Wracam do Was jako smodek marcinP Co tam u Was?” a kolego mozna miec w sygnaturze postac z innej gry?? przeciez to ewidentne jest ziggs z lola?

koniecmetka - - Tortuga

ustawcie sie na wojne an arenie i tyle , bo pod dt bez sensu, póxniej każda ze stron bedzie pisała, że wygrała itd a na arenie bedzie oficjalny wynik wojenki

• Eventy na Tortuga - nasze wrażenia

koniecmetka - - Tortuga

nie musicie mi dziękować, ze zgłosiłem to do administracji:D sam tez nie skorzystam gdyz za wczesnie jak dla mnie jednak teraz myslę , że wiekszośc nie bedzie miała dylematu mecz czy metin:D, aaaa i ogromne podziekowania dla administracji za uwzglednienie prosby:D

• Eventy na Tortuga - nasze wrażenia

koniecmetka - - Tortuga

czwartkowe zuo proponuje przelozyc na inny dzien bo o 21 w czwartek graja polacy i wiekszośc z nas pewnie chce obejrzeć mecz, wiec admini przelozcie na piatek zuo??

koniecmetka - - Tortuga

oo widze spiny na forum, może cos się ruszy na serwie:D

• wypowiem sie chociaz nie ma szans abym tam poszedł, gdyz w mojej gildii same 50lv :D, jednak jeżeli dungeon miał byc dla wszytskich nie wazne od lv to uważam ze bardziej sprawiedliwe by było aby dungeon dopasowywał sie z poziomem trudności do grupy tzn, jezeli ida same 95-120 lv niech bedzie na maxa ciezki, jezeli ida 50-75 lv to niech sie dopasuje poziom do tej grupy. Druga sprawa wkurza mnie płacz osób co maja wysokie lv i juz, pisza że nie moga ubic no trudno chcieliscie wejśc ubic i wsyztsko…

koniecmetka - - Tortuga

dobrze, że będzie cięzko zrobić ten dungeon, bo jak niby tyle kasy idzie tam zrobić to znów ci najbotasi co spzredaja yangi na al... byli by jeszcze bogatsi!

• podoba mi sie wygląd tych metków, w piekle widac je z daleka:::::D

• Quote from Lorint.: “@Mistrzuniu20 ta aktualizacja tez jest dla graczy o małym lvl. Wystarczy tylko że jest sie w gildi która ma chyba wysoki lvl i za pkt z walk i wbicia lvl można wejsc do tej twierdzy ze smokiem Ponizej wstawiam filmik z wypadu na smoka postaciami "nisko" levelowymi. [video]https://www.youtube.com/watch?v=hk_YoWH0Exw[/video] P.S Widać filmik?;p” ale jak widac te niskie lv nie dały rady z tym dungeonem wiec bęz wysokich lvl nie ma co iść

koniecmetka - - Tortuga

Zapraszam do siebie Powolidocelu, jka dojdziesz to chociaz będzie można ogarnąc ten nowy dungeon co ma wejść:D

• pomysł masz świetny ale niestety ich nie stac na wprowadzenie czegoś takiego, bo po pierwsze im się nie chce, a po drugie ta akutalizacja nic by nie wnosiła do IS a oni innych juz nie robia tylko takie , które wymagaja od graczy wydawania w IS

• Quote from Art: “Quote from xKyrexs: “19 SM za pierścień tajemnic na 15 dni. 80 SM = 20zł = 4 pierścienie = 2 miesiące z pierścieniem tajemnic. ~0,33zł dziennie. Dla kogoś kto jest dropkiem i poważnie katuje drop (bo inaczej nie widzę sensu w narzekaniu na limit oddawanego expa) taka opłata jest symboliczna Na pewno nie ma mowy o zmuszaniu do wydawania kasy w tym wypadku.” To jest moim zdaniem racjonalne podejście do tematu. Komu zależy na owym 'katowaniu' dropka, będzie miał taką możliwość, za …

• brawo GF, znowu staraja sie zmusic graczy to wydawania kasy w iS, ograniczenie oddawania expa brawoGF, poprostu cos mnie tyrafia jak czytam te nowości, czemu oni nie robia aktualizacji dla graczy wszytskich, tylko zawsze pod siebie aby jak najwiecej wycisnąc pieniedzy z graczy, jak ku czyta o wiele słabiej niz kiedys zarabia sie o wiele gorzej i nie bedę mógł stac na 75 lv bo w swojej gildii praktycznie tylko ja wpłacam expa?? i co zmuszacie mnie do bicia lv w góre a co zrobie póxniej bez yang n…

• Quote from Beldwik: “Bardzo zachęcające zmiany. Calkowicie przebudowany system gildii, dodanie nowych aren. Odlewnicy od dawna wyglądani, teleporty. Co do samej jaskini, male levele tez będą miały korzyści:)” no naprawde sie wysilili 1 mapa do wojen odrazu przypomina pewna gre, co nazywa sie jak pewna emotka lol druga mapa z rundami to nic innego jak gra, w która gra virtus pro czyli