Search Results

Search results 1-20 of 79.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from dewe53: “XD wszyscy nie umiecie czytac. Rozpoczecie przesuniete o 1h ale rozpoczelo sie planowo o 10. Dodatkowo bylo info ze o 13 ma sie zakonczyc. Kazdego pouczacie a sami macie dwoje z polaka chyba xd ” Przeczytaj sobie to jeszcze raz co napisałeś bo jest 14:35 wiec nawet z godzina poslizgu juz od 35 minut powinno dzialac Panie z piątką z polaka

• Expimy Art'a - Cześć 2

Emilioo - - Gry i zabawy

1lvl 40%

• Fuzja - alchemia

Emilioo - - Archiwum

Nie wkladaj odrazu do koła alchemi tylko tam do ekwipunku tam gdzie masz wszystkie kamienie

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Emilioo - - Diumar

Troche się w koncu ożywi serwer Pro Koguciki bedą sobie skakać do grzyw który to jest Pro Koks i wygra Złote Majtki Ale to dobrze , zdrowa konkurencja pobudza do działania

Emilioo - - Diumar

Quote from 0bcy: “koniec smoków ELO xd ” A co , asteroida ma walnąć i je wybić ?

Emilioo - - Diumar

Quote from MowMiKos: “Quote from Emilioo: “Coś im się ta aktualizacja przedłuża ” nowosc xd ” Już zapomniałem jak to jest Trochę mnie nie było

Emilioo - - Diumar

Coś im się ta aktualizacja przedłuża

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Emilioo - - Samos

EQ to mam ogarniete tylko zeby bylo z kim pograc ,poexpic.....

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Emilioo - - Andros

Witam andros jak tam u was z frekfencja w grze chcialbym wrocic i zastanawiam sie nad przeniesieniem konta body 86 tyle ze nie orientuje sie na jakim serwie teraz najwiecej graczy nie liczac tasmani bo tam konta nieda sie przeniesc .

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Emilioo - - Wetar

Witam wetar jak tam u was z frekfencja w grze chcialbym wrocic i zastanawiam sie nad przeniesieniem konta body 86 tyle ze nie orientuje sie na jakim serwie teraz najwiecej graczy nie liczac tasmani bo tam konta nieda sie przeniesc .

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Emilioo - - Samos

Witam samos jak tam u was z frekfencja w grze chcialbym wrocic i zastanawiam sie nad przeniesieniem konta body 86 tyle ze nie orientuje sie na jakim serwie teraz najwiecej graczy nie liczac tasmani bo tam konta nieda sie przeniesc .

Emilioo - - Diumar

Wiyam,mam zamiar wrocic do gry po 2letniej prawie przerwie i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada teraz frekfencja graczy na diumar? mozna jeszcze liczyc na sporo aktywnych gildi wojny zadymki itp i jak ma sie handel ?

• Body vs Mental

Emilioo - - Archiwum

Pytanie wywołujące usmiech na twarzy Odpowiedz jakze prosta kazda profesja ma swoje + i - niema gorszy,lepszy przede wszystkim trzeba sie skupic jaką profesją najlepiej Ci sie gra,jaki styl gry preferujesz etc.

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

Emilioo - - Klasy Postaci

[video]https://www.youtube.com/watch?v=_IwVCbZO7G4[/video]

• Filmiki Diumaru

Emilioo - - Diumar

[video]https://www.youtube.com/watch?v=_IwVCbZO7G4[/video]

• [video]https://www.youtube.com/watch?v=9YQJN_dNqjY[/video]

• CzarnaArmiA vs DemonyWojny

Emilioo - - Diumar

[video]https://www.youtube.com/watch?v=HIvuzNShXsg&feature=youtu.be[/video]

• Juz nieaktywny gracz aczkolwiek ciagle interesujacy sie ,;) czy moze jakies filmy wojen z soboty-niedzieli ktos wstawi ?

• Widzisz akurat zemnie bylby dobry psycholog bo przez 5 lat gry wielu ludzi mialo dostep do postaci i eq i na nikim sie nie zawiodlem A pisze o moich znajomych okradzionych ktorych znam , ale mniejsza o to bo jak widze polowa czepia sie slow dlamnie ZLODZIEJ to ZLODZIEJ . diego123 to po mnie sie zbiera wiec ja nie musze

• Quote from dzidziorek: “ ale wy sie podniecacie masakra pierwsza zasada - nie pozyczaj eq nikomu, pozycyyzles twoja strata.. ” Po pierwsze naucz sie pisac po drugie jak kogos niby znasz 3lata a on nagle postanawia sobie eq przywlaszczyc to taka mede chyba nalezy podsumowac i innych pszestrzec .