Search Results

Search results 1-20 of 96.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dziewczyno z cyjanitem

Pamster - - Kącik Matrymonialny

Masz jedną poszlake, ma "szare" włosy

• Zgadnij, kto napisze następny?

Pamster - - Gry i zabawy

taaaakk @Iksmina?

Pamster - - Gry i zabawy

Nieeee @Vanilla?

• Event DT na Jawie jest dzisiaj o 20:00, wkradł sie mały błąd

Pamster - - Gry i zabawy

Nieee ! @Lunaya

• Quote from Ingolf: “Haaj Hejka :) Co robisz każdego poranka? Myje się :D Ulubione miejsce za granicą? Nie mam Samotna podróż, czy w gronie przyjaciół? samotna Co Nas w życiu motywuje do dalszego działania? że trzeba wstać do pracy ? xD Czy czasami masz stany, w których totalnie nic Ci się nie chce? codziennie są Rzucasz wszystko i wyjeżdżasz w Bieszczady? z tobą ?;D Czy w obecnych czasach można się nudzić? można Przybędę ... za jakiś czas! Oki ! ” Quote from Oxytocyna: “Skoro wróciłeś i chcesz b…

• Obrona Kamieni Metin

Pamster - - Archiwum - Gra

Na serwerze Jawa wygrało królestwo Jinno. 50% expa dla Jinno zostanie włączone 23.04 od godziny 19:00

• Serwer Jawa Lista graczy, którzy wygrali poszczególne rundy w dniu 14.04.2019 r. 1 runda profcio 2 runda KiZy22 3 runda GSICK 4 runda Kosa2137 5 runda Queebo97 6 runda elwii 7 runda Sheien 8 runda NieSzczekaj

• Varden

Pamster - - Prezentacje Teamu

Dobry Jak tam mija? Co lubisz robić poza metinem? Czy GM, a nie MOD? Twój ulubiony SGM i dlaczego to ja ?:D Ban, ban ban Co lubisz jeść? a pić ? Jeszcze tu wróce

Pamster - - Gry i zabawy

no oczywiscie @Wiron?

• Atak Niebieskiej Śmierci!!

Pamster - - Archiwum - Gra

Event wygrało królestwo Shinsoo ZUO dla królestwa shinsoo rozpoczeło się od 21:30 w przedziałach 1. 1-40 lvl M3 CH3 2. 41-89lvl M3 CH4 3. 90-120 lvl M3 CH2 Najpierw zostaną zrzucone Metiny, a potem Bossy. Proszę oczekiwać cierpliwie na zrzut, ponieważ rozpoczniemy od najmniejszego przedziału! Będziemy informować na czacie. Proszę przestrzegać przedziałów poziomowych. Osoby z innego królestwa, które będą bić Metiny oraz Bossy, otrzymają czasową blokadę konta! To samo dotyczy osób bijących resp ni…

Pamster - - Gry i zabawy

Nieeee @Varden?

• Rozmowy serwera Jawa

Pamster - - Dyskusje Jawa

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych !

• Quote from Vanilla102: “Hejka! Cześć ! Byłeś kiedyś na Ukrainie? Nie Jakiej narodowości są najpiękniejsze kobiety? oczywiście, że polki Brunetki vs Blondynki vs Rude ewentualnie łyse łyssee, nieee :D Jak to się stało, że postanowiłeś dołączyć do teamu? Chęć spróbowania czy sie sprawdze Papapa no hej !:) ”

• Quote from Manera: “Hejka Cześć :) Jak oceniasz swoje dzieci Na 5 ! Co sprawia ci satysfakcje w zyciu Gdy ktoś mi sprawia przyjemność Wolisz psy czy koty kocuryy Polecasz jakis fajny film?:D Miasto 44 ”

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Pamster - - Negros

Quote from Wdowiec: “Te Chomik - co ty mi tu grafiką z Kubusiem i Prosiaczkiem wyjeżdżasz ? Nie kuś mnie , bym poszedł do kina na ten film . Zresztą i tak pójdę w niedalekiej przyszłości ;D ” Następnym awatarem będzie chomik, obiecuje

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Pamster - - Negros

Ja za to nigdzie nie uciekłem

• Quote from akwarysta93: “Ahoj Dobrryyy Jaki max level miales w swoim zyciu z dalekiego wschodu?:P +75 :P Byłes typem gracza który skakał co chwilę na nowy serwer? Nieeee Kiedy pierwszy raz zagrałes w metinka uuu, z 13/14 ?:D Nie wiem czy było ale jak masz na imię muszeee?:D Byłeś kiedyś w siedzibie gfa?:P nieeee Wolisz metka obecnego czy starego sprzed dodania groty? obecnego Nacierasz stopy mydłem przed snem? nieee ”

• Quote from medionus: “Powitać ponownie. Cześć Czemu nje wiesz czy zasłużyłem? Nie mam pewności Czemu nie zapytasz kolegi czy zasłużyłem? którego z moich kolegów ?:D Jakie (jeśli masz) masz auto? ford fiesta Czy jak mam kaszel to mam raka? nie jestem lekarzem ” Quote from Mein: “elo napster elo mein pomozesz mi dzis pobic kibelsona, takiego prokox ninje na negro? ;D na jednego "strzala" bym mogl xD zrobiles kiedys wyborna alcheme? ;D nieee, bo juz nie gram w metina :D Musimy isc kiedys na kebapa!…

• Quote from medionus: “Powitać czeeść Zasłużyłem na bez skazy diament. Liczę ze mi podarujesz No nie wiem, nie wiem :D Czemu masz wiele pseudonimów? Bo każdy inaczej się do mnie zwraca Czemu mam nie zabijać? jedno z przykazań Ulubiona marka auta? ford ”