Search Results

Search results 1-20 of 610.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

KociePomruki - - Dyskusje Etolin

Poleco bany zaraz. Ale ogółem, dobrze byłoby się uspokoić, bo dzisiaj panuje w tym wątku bardzo nieprzyjemna atmosfera, która wszystkim się udziela, a zazwyczaj cały dzień jest zepsuty, gdy zacznie się go od negatywnych myśli i informacji.

• Rozmowy serwera Etolin

Moje określenie kogoś "dziewczynką" nie ma nic wspólnego z wiekiem, wiec się nie nakręcajcie na to jak to otoczenie was nie odmładza . Specjalnie wrzuciłam to słowo w cudzysłów w poprzednim poście. Choć tak naprawdę chodzi w nim o odmłodzenie, ale nie o kilka, a o kilkanaście/kilkadziesiąt lat.

• Rozmowy serwera Etolin

Grupka (no sorry, ale to prawda, czytam wasze wszystkie posty) nie zbyt mądrych "dziewczynek" przytaknęła Mr.Nobody i nagle jakby poczuł się wyróżniony, wyjątkowy, inteligentny, wyrocznią. Po co go tak perfidnie okłamujecie? Żeby dalej pisał te same głupoty, albo ARGUMENTOWAŁ RZECZOWO klikając kopiuj-wklej.

• Rozmowy serwera Etolin

Kmieciak też tak kiedyś.

• Rozmowy serwera Etolin

A ja eurobiznes dziesi mom.

• Rozmowy serwera Etolin

Dla takich jak ty, na pewno skomplikowana.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from DARKRIDER: “a potem takie osoby co niby wiedza a nie wiedza wypowiadaja sie na jakikolwiek temat nie posiadajac zadnej wiedzy quo vadis metineq? Pozdrawiam ” No, pięknie się podsumowałeś.

• Rozmowy serwera Etolin

Mój chłopak jest pewny, że było ponad 30, prawie 40, więc moja matematyka nie ma nic do rzeczy, nawet nie wiedziałam, że Metin istnieje za tamtych, dawnych czasów, więc ogarnij się z tym ciśnięciem mi, bo matma, bo haha, bo trollowanie. Przestań po prostu.

• Rozmowy serwera Etolin

Kiedyś w końcu umrze. Skoro dawniej serwerów było kilkadziesiąt, a teraz zostało ich tyle, że to nawet nie jest 1/3 tego, co było, to już samo za siebie mówi, kiedy będzie można postawić znicz dla Metina.

• Rozmowy serwera Etolin

Dodali z tyłka 6 i 7 bon i od razu zapowiedź wspaniałego koła, żeby wycisnąć ile się da z tej dychającej gry. Mnie osobiście całkowicie odpycha to od powrotu do Metina. Skoro podejmują już tak desperackie, byle jakie kroki, to oznaczać to może, że jesteśmy (dużo dużo) bliżej końca niż dalej.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MowMixKos: “Quote from KociePomruki: “Gdyby stworzyli grę równie dobrą, uzależniającą, zarobkową i jak na obecne czasy, ładną, to grałabym, choć niby czasu mi szkoda. ” no teraz niestety jak sie widzi jakies nowe aktualizacje, to reakcja jest jak na twoim avku ” Właśnie ten avek to tutaj wspaniale pasuje.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MowMixKos: “Quote from KociePomruki: “Śniło mi się, że świat Metina wyglądał realistyczniej, szamanki były ładniejsze i potrafiły robić więcej swoimi czarami. Aż mi się zachciało znowu grać. Niestety się obudziłam i smutłam. Smutłam podwójnie jak zdałam sobie sprawę, że nie ukradnę spowrotem swojej szamanki logując się tymi samymi passami, co kiedyś. No i moja szamanka miała w tym oknie, gdzie lądują itemy z isa, ładne historyczne suknie eventowe i fryzy. Ah. ” Bx8IslV.jpg ” Weź, bo m…

• Rozmowy serwera Etolin

Śniło mi się, że świat Metina wyglądał realistyczniej, szamanki były ładniejsze i potrafiły robić więcej swoimi czarami. Aż mi się zachciało znowu grać. Niestety się obudziłam i smutłam. Smutłam podwójnie jak zdałam sobie sprawę, że nie ukradnę spowrotem swojej szamanki logując się tymi samymi passami, co kiedyś. No i moja szamanka miała w tym oknie, gdzie lądują itemy z isa, ładne historyczne suknie eventowe i fryzy. Ah.

• Rozmowy serwera Etolin

Co myślicie o maturach 2019, które mogą się nie odbyć? Kogoś to interesuje, bulwersuje czy raczej każdy ma to gdzieś?

• Rozmowy serwera Etolin

Do mnie mogłaby w nocy zapukać taka szamanka, szamanica, szamaneczka......

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “Quote from Aphrodite: “Tej, a co ty masz do spotkań gildyjnych? Jak chcą to niech się spotyka kto z kim chce, a nie przyczepiłeś się do tego ogniska jak rzep psiego ogona. ” zazdrosny jest bo tez by chcial sie z kims spotkac, ale jego wirtualni kumple jedynie na forum chca sie spotykac ” Dziecinne gadanie. Jak coś jest nie tak, to pierwszy i najlepszy argument JEST ZAZDROSNY/-A. Domniemam, że ceni sobie bycie anonimowym i dzięki takiemu podejściu jego zdjęcia nie lądują na śm…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BezCenzury: “Quote from KociePomruki: “A weśta sie nie podlizujta hehe ” ha ha ha ( dobrze ze nie mowisz kiedy grzebierz w nosie jak juz smiech zapisujesz w postach , ciekaw jestem czy jak do toalety pojdziesz tez nam powiesz ) Quote from RShamane2115: “Quote from Kino: “No i dlatego niektóry maja za free i nie muszą wydawać 10k na miecha w metka xD ” Jak to było? "Dropienie jest dla biednych ~~Arixian 2k18"? ” co Cię to interesuje czy ktos jest biedny czy bogaty patrz w swój "garnek"…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Naksen: “Quote from GrupaBraaaci: “dropie 24/7 i spie wtedy gdy jest restart ” Ty, ja tak ostatnie trzy dni spędziłem. XD ” Kozak, nie ma to jak rodzinne święta a no tak w sumie nie każdy jest daltonistą ... ” Kim?

• Rozmowy serwera Etolin

Dlatego lepiej nie chwalić się tym, co się ogląda.

• Rozmowy serwera Etolin

A ja przez nich nie mogę skupić się na tym, na czym powinnam :c