Search Results

Search results 1-20 of 79.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• No właśnie prawdopodobnie każdy wyszedł z takiego założenia i próbuje to potwierdzić lub obalić tą teorię i niedopowiedzenia bo szkoda robić buty+9 skoro taka sama szansa na ulepszenie jak buty+5

• No właśnie podobno każdy niby robi ale dlaczego kolega robił i mu spaliło?Dlatego zanim rzucę moje wolę mieć pewność że właściwemu npc daję

• Jak to w końcu jest jak mam buty+9 to zrobi 100% czy nie zrobi i który npc?

• Zgadzam się z przedmówcą.Mimo że jestem posiadaczką bohaterskiego razadora również męczą Mnie pytania na które odpowiedzi każdy znajdzie czytając przynajmniej dwie strony w tył. Ku dzielnego dropi na pl lecz trzeba się nieźle nachodzić ale i dobrze że za łatwo nie jest. Połączono posty. Aszti

• Ilość skilli dla każdego peta jest losowa.

• Młodego 40 lvl, dzikiego 80 lvl, dzielnego czyli tzw zielone naodblokowanie skilli

• Miałam dwa razadory: pierwszy start 2% przyrost nieregularny co 5 lvl raz dawał 0,8% a innym razem 0,1% zrobiłam do 40 lvl dał 5,6% a drugi start 1,7% przyrost w miarę regularny co 5 lvl 0,5% lub 0,6% na 40 lvl miał 6,3%.Rozwijałam i ekspiłam tego drugiego bo miał dłuższy czas zywotności i był stabilniejszy w tej chwili mój bohaterek ma na 85 lvl 11,2% pż wiec sie opłaciło.

• Dyskusja - King of Etolin

kakadu36 - - Etolin

Jegomość raczej będzie problem z poszukaniem u nich w gildii kogokolwiek kto mu wytłumaczy sens twojego pytania. Przykre ale prawdziwe.

kakadu36 - - Etolin

Jaki płacz? To Wy płaczecie. Nie było ostatecznej decyzji o przełożeniu walki gdyby makuś nie zalogował swych postaci nie byłoby tematu. Wiesz komu kolega ma podziękować za zamieszanie ? Szkoda ze ta tabela zmienia się jak wiatr za wieje.

kakadu36 - - Etolin

Makussurek podobno nie mógł być a tu ups zalogowal się i nie wstawił się na walkę

kakadu36 - - Etolin

Jeszcze nie wiadomo w świetle warunków turnieju nikt z nikim nie powinien walczyć

kakadu36 - - Etolin

Hm według mojej matematycznej wiedzy 14 to nie jest 16 więc na Negrosie i Samosie według warunków regulaminu turniej powinnien być unieważniony. Ech i tak sobie nie popatrzę A szkoda bo myślałam że moja niania będzie stała na podium obok Krzysia //Posty zostały połączone. SMod Ingolf.

kakadu36 - - Etolin

W sumie mnie to nie dziwi kolejny raz są łamane warunki regulaminu.Ciekawe co tym razem wymyślą na swoje wytlumaczenie. Szkoda że turnieju nie będzie z powodu braku 16 osób chętnych co jest warunkiem odbycia turnieju, a chciałam iść popatrzeć.

• Dokładnie guzik prawda dlaczego osoby które nie mają nawet peta 40+ wymyślają bajki Prawda jest taka że ekspiąc peta i robiąc na bohatera nie wiesz ile skilli odkryje rozwój trudno ale to jest tylko gra.

• Na 10 poziomie berka miałam na pecie tylko 5% dopiero później zaczął dodawać i tak na 20 poziomie jest 12%.Niewiem tylko czy można tego berka rozwijać dalej czy to już koniec rozwijania bo + przy berku znikł wraz z wbiciem 20 poziomu umiejętności.

• Tak przecztałam na pecie wszystkie księgi.Odkryło mi jeden skill trudno nic nie zrobię aczkolwiek może odkryc innym dwa lub trzy skille ale to nie swiadczy ze bedzie on lepszy od mojego z jednym skillem gdyż wartości umiejętności peta również są losowe. Przykład- ja mam 1 skill/ berek 12%, ktos inny moze miec 2 skille / berek 5% i cos innego do tego to który pet jest słabszy? Z jednym czy ten z dwoma skillami? Odnośnie petów wszystko jest losowe. Jestem zadowolona z tego co mam - nie jedna osoba…

• Przeczytałam komplet ku na razadorku. Odkryło jeden skill nie mam pojęcia co będzie jak umrze gdyż nie dopuściłam do takiej sytuacji mam peta na 14 dni żywotności. Na bohaterskim razadorze przeczytałam berka, dodaje mi 12% do wartości ataku (magiczny/krótkodystansowy atak).

• Dyskusja - Korzenie Zła

kakadu36 - - Etolin

A jak się fajnie tłumaczą I się nawet właściwy ss znalazł. P.S Mante bo Ci żyłka pęknie:)

kakadu36 - - Etolin

Uświadom koledze że aby być wiarygodnym nie wstawia się ss 7-osobowego pt na potwierdzenie ubicia bossa w 5-osobowym pt gdyż zrobił z siebie......( zaoszczędzę wszystkim tego co z siebie zrobił Mante)

kakadu36 - - Etolin

Szkoda tylko że nie umiesz liczyć podobno było 5 osób w pt.