Search Results

Search results 1-20 of 908.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Django - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from caulen: “aktualizacja juz byla, serwer jest, czemu nie ma tych nowych skrzynek i aur? czekamy na niemcow czy co? @Art @Ingolf @Ascoran ” czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach siedziałem 20 min., ale zrobiłem.

Boże co za głupia zmiana, teraz trzema mieć miejsce w eq żeby szkaty otwierać....

O kurde dopiero przerwę zaczęli? To mogę w pracy dłużej posiedzieć, będzie mniej na jutro.

• DMG

Django - - Pytania i Wskazówki

Razadora na pewno ubijesz, trucie i krwawienie to podstawa. Ja nemere bez marmura zbijam bijąc w metka 15 k, ale pamiętaj że jest jeszcze talizman lodu, mityczna alchemia, wiec takie porównania nie do końca są dobre

• Przelewy24 pomyłka

Przeceniasz Gameforge. System płatności jest tak zrobiony, że do zawarcia umowy dochodzi dopiero w momencie zrobienia przelewu. Sam że dwa razy teraz kliknąłem to żeby sobie przypomnieć jak to wygląda.

• Quote from Uzumaki Naruto: “pisalem juz ze meley na poli biebo lepiej z buta wychodzi razador duzo lepiej napewno na woju surze i ninji i pewnie likanie tez ” Nie chce być niemiły, ale wez edytuj tego posta, bo kompletnie nie rozumiem co napisałeś.

• Przelewy24 pomyłka

Po co, przelewy24 to tylko pośrednik. Zamknąłes okno to nie ma przelewu.

• Item Shop - dyskusja

No w końcu jakiś pozytyw, nazarek wpadł mi za 35 SM

• Zaklęty las bufka

Do lasu nie teleportujesz się bufka ale przecież możesz wejść dwiema postaciami na raz. Znajdujesz strażnika, włączasz autopote i dojeżdżasz szamanka. Strażnik najczęściej jest w zamkniętych zaułkach. Objechanie ich mamutem zajmuje 2 min. choć wiadomo nie zawsze tam będzie.

Quote from WujekDiumar: “ Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ? ” Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p,

Quote from Santonia: “Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież. ” Jeśli widzisz różnicę w znaczeniu słowa kradzież pomiędzy własnością intelektualną a przedmiotem fizycznym to współczuję. ” Ja raczej nie widzę sensu w twoich porównaniach i próbuje Ci to uświadomić, a Ty jak zwykle brniesz w zapart…

Quote from Santonia: “Oczywiście, taksówkarz jeżdżący na kradzionej benzynie 8h dziennie nadal jest złodziejem, nawet jeśli wkłada w to własna pracę i czas.Kradzież to kradzież, o czym tu dyskutować? ” No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież.

Quote from Santonia: “Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa. ” Coo??? A może bardziej pasowałoby porównanie do czerpania zysków z remiksow piosenek? W końcu twórcy privow dużo dokładają od się siebie a ich serwery maja znacznie więcej do zaoferowania niż GF. A te nowe szaty to będą jako co…

• logania cofki

Zresetuj router

• Zbieracze.

Może sobie nie poradzić, dość wolno zbiera te itemy, ale pewnie pomoze.

• Dłoni i błogosławieństw życia chyba nigdy się nie dało łączyć

Quote from Shaytan: “Ja ogólnie ze tak się wtrące uważam że te strzelanie GFu na te filmiki to bardzo dobre posunięcie.Jeżeli jest coś nie legalne to trzeba tępić. Nie sądzę że nawet jak wszystkie te syf serwery pozamykają to ludzie wróca na globala,ale jakaś część z nich na pewno. Dla nas wyjdzie to na plus bo zawsze to nowe twarze na globalnych serwerach ” Jeśli coś jest nielegalne to privy a nie filmiki. GF chyba nie jest w stanie "zamknąć" tych privow, bo być może wcale nie są nielegalne. Co…

• Nie w sumie nie sprawdzałem, bo jeszcze mam. Oby się dało.

• Dlaczego nie można handlować skrzynią z bronią tarczowa ani wsadzić jej do magazynu ani nic z nią zrobić. Gdzie było info o takiej zmianie? Co mam zrobić z tymi skrzyniami na postaci z 1 lvl?

• Item Shop - dyskusja

zmianka do 6 i 7 bonu 129 SM, pięknie