Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Django: “Ale proszę bardzo art. 192 kodeksu cywilnego ( chodź raczej nie ma tu zastosowania ale pokazuje głupotę tych porównan) ten, kto wytworzył nową rzecz ruchomą z cudzych materiałów, staje się jej właścicielem, jeśli wartość nakładu pracy jest większa od wartości materiałów. ” Nie cytuj fragmentów Quote from Ustawodawca: “Zgodnie bowiem z art. 192 § 2 k.c., jeżeli przetworzenie rzeczy było dokonane w złej wierze, to rzecz wytworzona staje się własnością właściciela materiałów. ”

• Zmiany w grze - dyskusja

Santonia - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from sklepsebka: “jeżeli porównujemy to w ten sposób to zacznijmy od stwierdzenia prostego faktu.. Właściciel który nie pilnuje interesu i daje się okradać zwyczajnie nie powinien się zajmować taką działalnością. Chcąc ująć przykład adekwatnie do sytuacji taksówkarz musiałby ukraść całą stację wraz z przysłowiowymi "gaciami" wlaściciela. W końcu kod gry jest teoretycznie całością pracy twórcy, prawda? ” Brak "pilnowania interesu" nie jest żadną odpowiedzialnością okradanego, ani żadnym usp…

Użyjemy wszelkich możliwych zasobów, sposobów i metod jakimi dysponujemy, aby walczyć z nieuczciwością. Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć.

Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie przesądzal z góry , że to jest kradzież. ” Jeśli widzisz różnicę w znaczeniu słowa kradzież pomiędzy własnością intelektualną a przedmiotem fizycznym to współczuję. Quote from kAArter: “Ale ja chciałbym wiedzieć jak teraz zamierzacie walczyć z botami żeby po pierwszym evencie nie było sytuacji ja…

Quote from kAArter: “Art czy Santonia powiedzcie jaki jest plan na Arube...a nie chwilka Rubinum ” Tutaj pojawiają się wszystkie informacje: Nowy serwer Rubinum (18.07)

Quote from WujekDiumar: “Może o tym że garść ludzi potrafi stworzyć lepszy serwer nie polegający na robieniu przelewu co tydzień na nowe itemki i podręczniki z is żeby prowadzić grę na wysokim poziomie ? ” Do każdej kradzieży można dodać dowolną ideologię, której celem będzie ukrycie niewygodnego faktu, że nadal to jest kradzież. Ja wiem, że to brutalne, wszyscy próbują używać nazw: "priv-server", w ten sposób choć w swoich oczach trochę usprawiedliwiając takie działanie, no ale dalej to jest kr…

Quote from Django: “Quote from Santonia: “Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa. ” Coo??? A może bardziej pasowałoby porównanie do czerpania zysków z remiksow piosenek? W końcu twórcy privow dużo dokładają od się siebie a ich serwery maja znacznie więcej do zaoferowania niż GF. A te nowe s…

Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa.

• Rozmowy serwera Etolin

Santonia - - Dyskusje Etolin

Miłego dnia

• Rozmowy serwera Etolin

Santonia - - Dyskusje Etolin

Poczekajmy na moderatora, bo niektórych tutaj trochę poniosło...

• Co Wy opowiadacie? Postów o braku dostępności serwerów jest masa + moje ogłoszenie, więc jeśli Wasze posty zniknęły, to może nie wprowadzały już nic więcej do tematu? Przestańcie traktować wszystko tak osobiście Serwery już są dostępne. Miłej gry

• Quote from Withe: “Po przerwie cos sie porobiło z potworkami hehe jak wychodzą z metków to stoją bezruchu ,jak jedno naprawia to drugie popsują -tak więc przewiduje następną przerwę a czas leci na kostiumach ,wizerunkach. ” Jeśli nie wyłączałaś/eś klienta gry na czas przerwy technicznej tylko pozostawał on cały czas uruchomiony i gotowy do zalogowania, to warto go wyłączyć i uruchomić ponownie.

• Problemy techniczne - 2019-04-13

Santonia - - Ogłoszenia

Szanowni gracze W chwili obecnej trwają intensywne prace nad usunięciem problemów technicznych, uniemożliwiających logowanie się do gry. Proszę o cierpliwość. Zespół Metin2PL

• Quote from Bassver: “O tej godzinie ktoś miał coś zrobić ? Powolutku, pomalutku ” Raport od gracza otrzymałam już o 5:45, niefortunnie akurat prowadziłam auto i byłam poza domem. Błąd został zgłoszony po 20 minutach i w tej chwili dział utrzymania pracuje nad jego rozwiązaniem. Proszę o cierpliwość.

• Problem z logowaniem

Santonia - - Archiwum

Administrator serwera już pracuje nad rozwiązaniem problemu. Proszę o cierpliwość.

• Item Shop - dyskusja

Quote from MocWpNaSpota: “Ich odp to ze magazyn IS jest pelen mimo ze 3h potem kupilem szczeniaki i je otrzymalem ” Prawie wszystkie osoby wysyłające do nas zgłoszeni w sprawie aukcji posiadają ponad 200 przedmiotów w depozycie w IS, mieliśmy już wcześniej podobną sytuację gdy skolejkowane przedmioty nie były dopisywane do depozytu IS i wtedy z Działu Technicznego otrzymywaliśmy prośbę o opróżnieniu takiego magazynu, więc dokładnie takie zalecenie przekazywaliśmy dalej. Dopiero skala problemu, k…

• Item Shop - dyskusja

Prosimy o cierpliwość, widzimy skalę problemu i próbujemy wyjaśnić jego przyczyny.

• Nie chce sie załadować gra

Santonia - - Archiwum

@SzorKer - twój błąd to timeout spowodowany przeciążonym serwerem. Spróbuj ponownie za godzinę.

Santonia - - Archiwum

Quote from KwiatSuri: “Santonia próbuje od 1,5 h i raz udało mi się jednego klienta włączyć. ” A ja nie proszę o tickety tylko o treść błędu, poprosiłam o to dwa razy, nikt nie chce mi podać, więc nie pomogę bo nie uzyskałam od Was wystarczającej informacji poza: "BŁĄD, METIN NIE DZIAŁA".

Santonia - - Archiwum

Trudno mi pomóc, jeśli muszę żebrać o informacje.... a i tak ich nie dostaję "bo tak", "dla zasady", w takim razie daruję sobie pomoc. Sugeruję ponowić próbę za 10, 15 i 20 minut.