Search Results

Search results 1-20 of 522.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Konto ,zapomnialem hasla.

Herkulan - - Archiwum

Jak nie znasz e-maila, to ci nie pomogą. Musisz znać login + e-mail. Więc nawet do nich nie pisz

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Herkulan - - Samos

Quote from DariuszIII: “Marudzicie. Kiedys 102 wbije. Jak mnie najdzie, ale teraz nie nachodzi i się nie zapowiada.” Nie wbijesz. Słabą psychikę masz

• Sposób na darmowe SMy

Herkulan - - Archiwum

działa, ale grozi ban

• Event Świąteczny

Herkulan - - Archiwum

Quote from Gurtner: “W 2014 i 2015 roku event zaczął się od 26 listopada więc całkiem możliwe że w tym roku też będzie od 26 :)” w 2014 rozpoczął się 28 listopada

• Event Świąteczny

Herkulan - - Archiwum

Rok temu Artur podał info kilka godzin przed rozpoczęciem eventu kiedy on się rozpocznie, więc wszystko możliwe, że właśnie się jutro rozpocznie bo z tego co widzę, to co raz później dostajemy info na różne tematy lub w cale. Ale raczej bym stawiał, że rozpocznie się dopiero za kilka dni.

• Nie dadzą nowych skilli bo nie było by czasu aby je używać, teraz jak postać ma 6 skilli to po użyciu ostatniego już jest naładowany ten pierwszy. Jedynie jakiś skill typu buff ale raczej bym w to wątpił.

• usuwanie postaci

Herkulan - - Archiwum

Quote from Siyah: “Quote from Herkulan: “Po usunięciu od razu mogę założyć nową postać, tylko że tą nową mogę usunąć dopiero po 24h” Wszystko jest jak należy. Po usunięciu starej można od razu założyć, ale po usunięciu nowej już nie.” No to tak przeciez napisałem...

• usuwanie postaci

Herkulan - - Archiwum

Ja nie musze czekać. Po usunięciu od razu mogę założyć nową postać, tylko że tą nową mogę usunąć dopiero po 24h.

Herkulan - - Samos

Maniek co ty to... Do gry wracaj !

Herkulan - - Samos

Quote from MocWpNaSpota: “Chyba ze cie bmy zgasza:)” Bmy zgaszą Przecież Bm`y nic nie biją jeżeli przeciwnik ma kostiumy + reszte eq z magią

• Torby słodyczy

Herkulan - - Archiwum

Quote from Moa: “Zapomnijcie, że coś dostaniecie. Idźcie lepiej do marketu to dadzą Wam darmową "TORBĘ" jednorazową! ;:p” No my wiemy, że nie dostaniemy. Ale jest to niesprawiedliwe bo nie dość, że dostajemy aktualizacje które zawierają bugi które naprawiane są miesiącami i to nie wszystkie ( dziwi mnie jedno, że bugi jakie powstają to zawsze takie które utrudniają nam gre, a nie ułatwiają ), to nawet jeszcze dostajemy błędny opis eventów jakie na nas czekają. Wyraźnie pisało że Event skończy si…

• Torby słodyczy

Herkulan - - Archiwum

No i piszą wszyscy jakie osoby tam pracują... To zamiast coś zmienić to usuwają takie komentarze. Skoro było info. że event będzie trwał tak długo aż uzbierana zostanie odpowiednia ilość lampionów podczas ostatniej rundy to dlaczego został zakończony wczesniej ? No niech się wypowie ktoś z teamu ? Został popełniony błąd i będą teraz siedzieć cicho. Mam rację ? Event na boże narodzenie będzie zawierał zmiany. Ja już się boję co w nim zepsują... skoro oni nie potrafią dotrzymać obietnicy i zakończ…

• Co z tym zrobic

Herkulan - - Archiwum

Quote from WyroczniaAlethei: “Jak masz pele to nie ma problemu. A jak kupowalem to faktycznie byly um i sr na + ale jak mixowalem weszlo 15% xd. Ale mysle bardziej nad sprzedaza i kupnem moze mixa +9? albo +7 dobre sr?” Źle to zrozumiałem xD Jednocześnie nie może wejść więcej niż 20+sr i 10+um. Ogólnie to normalnie możesz wbić np śr 40+ Ale z tymi zmiankami z 20lv to różnie bywa, ja z 30zmianek wykorzystałem i największe śr miałem 28 i się poddałem. Lepiej chyba kupić gotowego +9 lub tak jak pis…

• Co z tym zrobic

Herkulan - - Archiwum

Quote from Glodyn: “Quote from Herkulan: “Według wiki. Tu masz link: wiki.metin2.pl/index.php/Miecz_Pe%C5%82ni_Ksi%C4%99%C5%BCyca jeżeli dropnięty FMS ma śr i um na PLUS ( + ) xD to śr nie wejdą większe niż 20%, więc jeżeli pamiętasz jakie fms miał śr i um to masz odpowiedź czy go mixować nadal czy sprzedać :P” Troll czy serio taki głupi jesteś? :P” O co ci chodzi ?

• Co z tym zrobic

Herkulan - - Archiwum

Według wiki. Tu masz link: wiki.metin2.pl/index.php/Miecz_Pe%C5%82ni_Ksi%C4%99%C5%BCyca jeżeli dropnięty FMS ma śr i um na PLUS ( + ) xD to śr nie wejdą większe niż 20%, więc jeżeli pamiętasz jakie fms miał śr i um to masz odpowiedź czy go mixować nadal czy sprzedać

• Problem Z e-mailem

Herkulan - - Archiwum

Sama się anuluje. Poczekaj kilka dni i będziesz mógł ponownie zmienić e-mail.

• Gra nie reaguje

Herkulan - - Archiwum

A zamykałeś wszystkie programy w menadżerze zadań które masz uruchomione jednocześnie gdy próbujesz uruchomić Metina ? Może jakiś program blokuje włączenie gry.

• Problem Z e-mailem

Herkulan - - Archiwum

Dziwne, bo ja na onecie mam 3 poczty na które ostatnio wchodziłem kilka miesięcy temu, na pewno przez ostatnie 2 miesiące nie wchodziłem i działają mi prawidłowo, a co do supportu to różnie z nimi będzie. Koledze też skasowali e-mail to kazali mu założyć ponownie taki sam, a jeżeli nazwa będzie zajęta to kazali mu poszukać osoby która założyła taki e-mail i z nim się dogadać

• Karty

Herkulan - - Archiwum

Quote from Apokaliptos: “Informacja na wiki nie została dodana, gdyż nie był on związany tematycznie z eventem świąteczny, a bardziej na przykładzie piłek dropiących z mobów. Pierwszy raz jak wprowadzili piłli, również można było je dropić cały miesiąc.” Jak nie był związany tematycznie ? Przecież wygląd tych kart przypominał święta i ta minigra była uruchomiona specjalnie na święta.

• Karty

Herkulan - - Archiwum

Quote from MrocznaKrew: “Był to event który odbył się chyba w wakacje, może na przyszły rok będzie. Karty dropiły z mobków.” Karty okey dropiły w święta w grudniu, a nie we wakacje.