Search Results

Search results 1-20 of 182.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Exp w grocie

RXTER141x2 - - Archiwum

Myślałem o expie gdzieś na początku na auto łowach

• Exp w grocie

RXTER141x2 - - Archiwum

Quote from Ligeja: “Bez buffa to minimum błysków to 80, defa minimum 700 im więcej tym lepiej, hp tak z 15. Radze i tak zainwestować w mityk granat, one nie są drogie a % vs blyski da sporego kopa. ” aaa no to super, jak ja teraz mam z 650 defa XDD

• Exp w grocie

RXTER141x2 - - Archiwum

Siemanko, jak to jest z ty expem w grocie? W sensie chodzi mi czy warto inwestować w eq na błyskawice kosztem defa i pż? I kolejne pytanko czy z +/- 70 na błyski ile mniej więcej trzeba mieć hp i def dla woja body bez buffa i alchemii (zaznacza że nie ma i nie będzie z powodu braku $$) żeby jakoś sprawnie szedł ten exp?

• Exp na łowach

RXTER141x2 - - Archiwum

Siemanko, Zastanawiam się czy w miarę spoko opcją byłby exp na końcu red lasu z 81 lv wyżej na auto łowach. W grocie raczej postać na łowach nie da sobie rady a mi prawdę mówiąc nie chce się siedzieć godzinami expiąc. Mam mikstury mądrości i PD. Czy orientuje się ktoś mniej więcej który lv udałoby się wbić w 7 dni?

• Siemka nie grałem dość długi czas i widzę jakieś spore zmiany z petmi czy ktoś może mi wyjaśnić na czym one polegają?

• Quote from Deinoss: “Quote from RXTER141x2: “Z racji że w metina gra coraz mniej osób dobrą opcją wydaje mi się stworzenie serwera globalnego na którym gracze ze wszystkich państw mogliby grać razem i byłaby również możliwość przeniesienia na ten serwer swoich obecnych postaci z (z eq lub bez) jeśli byłoby to przeniesienie bez eq to rozgrywka nabrałaby wydaje mi się nowego życia bo trzeba by zdobywać od nowa eq co spowodowałoby znów zakwit handlu i rywalizację o drop każda postać dostałaby powie…

• Z racji że w metina gra coraz mniej osób dobrą opcją wydaje mi się stworzenie serwera globalnego na którym gracze ze wszystkich państw mogliby grać razem i byłaby również możliwość przeniesienia na ten serwer swoich obecnych postaci z (z eq lub bez) jeśli byłoby to przeniesienie bez eq to rozgrywka nabrałaby wydaje mi się nowego życia bo trzeba by zdobywać od nowa eq co spowodowałoby znów zakwit handlu i rywalizację o drop każda postać dostałaby powiedzmy podstawowe eq na swój lv (tak jak to jes…

• Exp na auto łowach

RXTER141x2 - - Archiwum

Quote from Echo: “Quote from RXTER141x2: “body 81lv myślałem o końcu red lasu xd Zauważyłem też nowy przycisk "Fokus" do czego on służy? ” Jeżeli chodzi o koniec red lasu nie polacam zostawic postki bez opieki [tej expionej]. Wystarczy że ten bodziak odejdzie kawałek i zrespia sie 2-3 grupki naraz i po expie Podstawioną postke znajdziesz na poczatku lasu ” To gdzie polecasz expić na tym lv ze średnim eq na auto?

• Exp na auto łowach

RXTER141x2 - - Archiwum

body 81lv myślałem o końcu red lasu xd Zauważyłem też nowy przycisk "Fokus" do czego on służy?

• Exp na auto łowach

RXTER141x2 - - Archiwum

Mam zamiar podexpić postać na auto łowach tylko nie wiem jak to jest kiedy postać padnie, czy ona respi się sama w miejscu gdzie padnie czy respi się na początku mapy? i czy płatna wersja jest opłacalna?

• Od razu zaznaczam że nie wiem czy to dobry dział dlatego jeśli post powinien być w innym to proszę o jego przeniesienie a nie usunięcie! Zacznę od tego że trzeba jakoś zachęcić graczy do gry bo jak wiadomo jest nas coraz mniej a więc aby temu zaradzić to w sumie jest taka możliwość że zamiast pierdołowatych strojów z is wprowadzą nowe zbroje i bronie ale nie takie do wydropienia ale takie które są robione z innych zbroi i broni ( coś jak epik tylko dla mniejszych lv) a jeśli GF boi się że jego b…

• Event dusz niby fajny ale moim zdaniem trochę zbędny. W tych czasach gry gdzie większość graczy ma alchemie, kostiumy, pety i inne dopalacze taka dusza jest moim zdaniem zbędna. Ale jak już jest to niech będzie, zawsze to coś nowego... tylko jest to moim zdaniem małe oszustwo graczy i już tłumaczę dlaczego, otóż dostajemy duszę na 24h OK. ALE 1 godzinę musimy czekać aż się naładuje później zostaje nam 23h, mamy 300 hitów które nie wystarczą nawet na ubicie metka (wiem bo mi nie starczyło ) i zno…

• Działa wam tombola? Bo mi nie dość że cały IS strasznie laguje to gdy chcę zrealizować los czekam z 2 min i wyskakuje jakiś błąd...

• Quote from Astes: “Może trochę cierpliwości poczekajmy aż sprawa się wyjaśni. ” Każda cierpliwość się kiedyś kończy a cierpliwość graczy metina właśnie się kończy a była bardzo długa po trwała ponad 10 lat...

• Quote from DARKRIDER: “Quote from RXTER141x2: “I kolejny błąd tym razem przy wyjściu z V3 nie wiem co za ludzie pracują przy tej grze że najpierw coś działa a później coś niepotrzebnie grzebią i psują... Już niedługo będzie koniec projektu Metin2 i ja wam to mówię że w przeciągu 2-3 lat tej gry już nie będzie albo będzie z taką ilością błędów że na serwie będzie kilkanaście osób... ” Kolejny nostradamus Metin umiera kilka lat I dalej nie może umrzeć Jeszcze jest możliwość merge serwerów pl Potem…

• I kolejny błąd tym razem przy wyjściu z V3 nie wiem co za ludzie pracują przy tej grze że najpierw coś działa a później coś niepotrzebnie grzebią i psują... Już niedługo będzie koniec projektu Metin2 i ja wam to mówię że w przeciągu 2-3 lat tej gry już nie będzie albo będzie z taką ilością błędów że na serwie będzie kilkanaście osób... Jedynym sposobem ratowania tej gry jest zmiana stosunku GF do zwykłego gracza i zaprzestanie psucia i grzebania w czymś co już działa a jeśli już tak bardzo chcą …

• Tak jak już wszyscy zauważyli, o rekompensacie można sobie tylko pomarzyć i ponarzekać bo GF na pewno przyjmuje strategię taką że "ludzie na forum popłaczą, ponarzekają jacy to my jesteśmy źli ale po paru dniach tygodniach zapomną i wszystko wróci do normy, a w między czasie damy im jakiś kostiumy albo śmieszną promocję na coś w IS a oni i tak to kupią i jeszcze sobie na tym zarobimy." 120lv łatwo gry nie zakończy bo żal mu tej kasy którą wydał na IS i czasu zmarnowanego w grze, a na graczach po…

• Czy te zbroje i bronie zodiaku dropią z mobow czy tylko ze skrzynek? Jeśli z mobow to od którego piętra jest szansa na ich drop?

• 20 lv może chodzić po insygnia na skrzynki z których może mieć talizman a jak przy okazji dropnie broń to sprzedać, choć moim zdaniem lepsze byłoby dodanie jakiegoś nowego eq dla miejszych lvli które dropiło by zależnie od poziomu postaci

• Quote from YoGohurt: “Nie rozumiem tego bólu rzyci o "mapka od 20 poziomu, kto na 20 lvlu da radę?!". DT jest od 40 i żeby przejść je od początku do końca na 40lvlu to trzeba mieć niezłe skille i jeszcze lepsze eq (pod warunkiem, że ktoś upnie nas na piętrze z kowalem) Zodiac to mapka, na której trzeba pracować zespołowo, odnaleźć sposób, jakąś taktykę, jak go ukończyć. To kwestia, myślę, połowy roku, aby niektóre grupy opanowały go do perfekcji (bez konieczności ładowania w IS) ” no fajnie tylk…