Search Results

Search results 21-40 of 64.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Konkurs walentynkowy

Diantha - - Archiwum - Forum

Nagrody zostały rozdane. Życzymy udanych Walentynek Wasz Team Metin2.pl

• Konkurs walentynkowy

wygVJH_Wyniki.png I miejsce : Praca nr 1 (153 pkt. ; 104 głosy i 49 punkty przyznane przez komisję) II miejsce : Praca nr 2 (148 pkt. ; 115 głosów i 33 punkty przyznane przez komisję) III miejsce : Praca nr 7 (95 pkt. ; 67 głosów i 28 punkty przyznane przez komisję) serce3x.pngserce3x.pngserce3x.png IV miejsce : Praca nr 4 (60 pkt. ; 23 głosy i 37 punkty przyznane przez komisję) V miejsce : Praca nr 3 (59 pkt. ; 11 głosów i 48 punkty przyznane przez komisję) VI miejsce : Praca nr 9 (50 pkt. ; 15…

• Konkurs walentynkowy

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za oddane głosy. Jutro ok godz.18.00 pojawią się wyniki.

• Praca nr 9

Pierwsze spotkanie – wersja AMD - Panował półmrok. Wilgotne, kamienne mury były nieprzyjemnie zimne nawet w tak upalne lato. Nieprzyjazne otoczenie nie odstraszało mnie jednak. Miałem plan i zamierzałem go wykonać. Kropla wody spadła mi za kołnierz. Wzdrygnąłem się mimowolnie i przerwałem rozmyślania. Nie mogłem zboczyć z raz obranej ścieżki. Przekradałem się cicho przy ścianie, by nie zwrócić na siebie uwagi Wojowników Setaou, z którymi jest ten problem, że najpierw atakują, a potem zadają pyta…

• Praca nr 8

Spotkały się serca dwa, Lump3k i marycha1997 Opis marychy1997Dzień, w którym poznałam Lumpka zapowiadał się całkiem normalnie. Nasza miłosna przygoda zaczęła się w Drugiej Wiosce. Jak co dnia expiłam na dzikusach. Wtedy przyszedł on, zapytał się czy nie potrzebuje buffa. W zasadzie sama dawałam radę ubijać moby, ale wiedziałam jak ciężko gra się szamanem. Zaprosiłam go do grupy. Podczas expienia ciągle ze sobą pisaliśmy na czacie grupowym. Stwierdziłam że jest on bardzo miły, więc zaprosiłam go …

• Praca nr 7

I.Pewnej pięknej nocy,zamyślona przemierzałam po cichutku, duży,ciemny las. Te wysokie drzewa,gwieździste niebo dodawały mi otuchy.Byłam pewna,że idę dobrą drogą. Idąc coraz dalej rozglądałam się dookoła. Nawet moje magiczne moce nie dawały mi uczucia pewności.Czułam się zagubiona. Nagle coś poruszyło się w krzakach,z których wystawała część czarnej zbroji. Mój strach w oczach był bezcenny.Zaczęłam biec ile sił w nogach. Powoli brakowało mi oddechu.Spojrzałam za siebie,nie było widać śladu czyje…

• Praca nr 6

ONA Drakaina zwana Draką córka wodza klanu Apo i wojowniczki cienia. Przeznaczenie zrodziło ją z tak wielkich rodziców dlatego jej życie nie mogło być zwyczajne i nigdy nie było. Ojciec przywódca najpotężniejszego i niezwyciężonego klanu chciał dla swej jedynaczki wszystkiego co najlepsze ale zarazem wcale nie rozpieszczał swej latorośli. Gdy zaś ostatnia kropla wody pokonała potęgę głazu wtedy ojciec Draki Galaktyczny wojownik zawołał córkę do siebie i rzekł: Dopełnił się czas. Pora abyś poszuk…

• Praca nr 5

Ona: To był potwornie mroźny dzień. Walczyłam od samego świtu na Górze Sohan, pragnąc jak najszybciej pomóc naszemu królestwu i zdobyć wystarczającą liczbę grot strzał, o które tak bardzo prosił mnie nasz cudowny Kapitan. Zaczynało zmierzchać, gdy niemal resztką sił dobijałam ostatniego przeciwnika. Już miałam odchodzić, gdy nagle poczułam na sobie czyjś wzrok… To był on! Wyczułam to, po sposobie w jakim się poruszał (Nie, nie moi drodzy, to jeszcze nie mój ukochany, bądźcie cierpliwi). Dziewięć…

• Praca nr 4

I Opis zapoznania - z jej perspektywy: Czasem los rzuca nami w różne strony. Zastanawiamy się dlaczego właśnie ta osoba stała się tą jedyną? Dlaczego tak musiało być? Szłam już od wielu dni po spieczonej słońcem pustyni. Stoczyłam już wiele walk z olbrzymimi kreaturami, które chciały tylko i wyłącznie mojej śmierci. Te całe zło brało mi moje życie i energię potrzebną do przetrwania. Ciepły wiatr rozwiewał moje długiewłosy i sypał ziarnami piasku w oczy, a także mojemu wiernemu wierzchowcu. Dlacz…

• Praca nr 3

Chwalebna historyja o Anmael i Wettinie piórem nakreślona I Wettin W królestwie Chunjo, w mej nadobnej ojczyźnie Prowadziłem swe niecne życie zbrodnicze. Na grabieżach i mordach lata mi mijały, Kamienie Metin sławę obiecywały. Gdy wtem z wieczora nad stawem ją ujrzałem, Na moim wierzchowcu w osłupieniu trwałem. Ninja przeurocza, mała wojowniczka, Nie dała mi spojrzeć w swoje piękne liczka. II Anmael Przyjechał do wioski piękny Sura dumny, Poznał się wnet na nim mój konik rozumny, Że to człowiek …

• Praca nr 2

A wszystko zaczęło się tak… Przedzierałam się samotnie przez miasto pomagając mieszkańcom wioski w ich codziennych problemach , kiedy nagle go ujrzałam. Dobrze zbudowany wysoki brunet o nieco ciemniejszej karnacji niż moja. Od razu moją uwagę przykuły liczne blizny , pewnie po wielu walkach na jego twarzy. Odgarnął z twarzy włosy i wtedy po raz pierwszy zobaczyłam jego cudowne brązowe oczy. Zauważył mnie po krótkiej chwili. Uśmiechnął się i po chwili ruszył w moją stronę.. Niestety jak to zwykle…

• Praca nr 1

separatorf.png spotkalysieserca.png 1111fmq.png diabloarella.png Tak zaczyna się historia, w której serca dwa zaczęły bić dla siebie. On w lochu pająków a ona w m1 wiedzieli dawno, że nie mogą żyć bez siebie... Z każdym kolejnym dniem on mówił kocham Cię, a ona czuła się jak w niebie. Bo miłość jak płomień rozpala ich wzajemne natchnienia, i płonie tak co dzień by wspólnie mogli zdobywać krainę metina... separatorf.png diiabloxd.png separatorf.png arella.png Od tamtego czasu, serca te dwa są jak…

• Konkurs walentynkowy

Zamknęliśmy już przyjmowanie Waszych prac. Zakwalifikowanych zostało 9 prac. Komisja oceni zgłoszone prace w skali dziesięciopunktowej. Punkty te, w połączeniu z Waszymi głosami, zadecydują o wyniku. Ankieta potrwa do 13 lutego, do godziny 23.00. Można oddać głos tylko na jedną pracę.

• Zmiany w Zespole Metin2.pl

Diantha - - Zespół Metin2

Dzisiaj nasz zespól opuścił Moderator Forum Fenshin Dziękujemy za wkład pracy w forum i liczymy na Twój rychły powrót.

• Konkurs walentynkowy

73113066.png Jako że dużymi krokami zbliża się do nas jakże romantyczne święto zakochanych, chcieliśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy. Opiszcie nam historię swoich metinowych związków, chwile gdy pierwszy raz spojrzeliście w "błękitne oczy tego woja " lub gdy "pierwszy rumieniec okrasił lico tej szamanki ". Z niecierpliwością czekamy na wasze prace a najciekawsze oczywiście nagrodzimy. 133p.gif Praca powinna składać się z III wątków i zawierać wypowiedzi obojga partnerów. I - Opis zapoznania - …

• Głosowanie zakończone. Dziękujemy za oddane głosy. Jutro ok godz.17 pojawią się wyniki.

• Dziś zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zakwalifikowało się 9 prac a 3 niestety zostały odrzucone z powodu niespełnienia warunków uczestnictwa. Ze względu na niewielką ilość nadesłanych prac, zmienił się system oceniania. Komisja nie będzie wybierać prac, które zostaną poddane głosowaniu, a jedynie ocenia je w skali dziesięciopunktowej. Punkty te, w połączeniu z Waszymi głosami, zadecydują o wyniku. Ankieta potrwa do 21 grudnia, do godziny 17:00. Można oddać głos tylko na jedną pracę. Zaprasza…

Dzisiaj z funkcji SMOD na MOD na własną prośbę została przeniesiona Hag.

• 36009575.png Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą i najoryginalniej przystrojoną choinkę. Tematyka ozdób powinna nawiązywać do metin2.Technika wykonanych prac może być dowolna. Liczymy na ciekawe i pomysłowe prace. warunkiuczestnictwa.png - W konkursie może wziąć udział każdy gracz, który posiada aktywne konto na forum z minimalnym stażem 2 miesięcy. Konto musi być logowane na forum maksymalnie w ciągu ostatniego tygodnia od daty tego postu! - Zgłoszone prace hostujemy na serwerze…

W dniu dzisiejszym nasz zespół opuścił Mod AngelOfDarkness. Dziękujemy za wkład pracy na forum i życzymy powodzenia.