Search Results

Search results 101-120 of 955.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Exp w grocie

Voilie - - Archiwum

Ze względu na nieaktywność temat zamykaam.

• Talizman+0 w pvp

Voilie - - Archiwum

• Rady Pustelnika

Voilie - - Archiwum

• Problem z Forum

Voilie - - Archiwum

Zgodnie z powyższym zamykam.

• Pet Baashido

Voilie - - Archiwum

Temat jest nieaktywny, a odpowiedzi są (chyba) satysfakcjonujące. Zamykam!

• Podexpianie postaci

Voilie - - Archiwum

• Manu z Item shopa

Voilie - - Archiwum

Ze względu na nieaktywność temat zamykaam. (mam nadzieję, że odpowiedzi wyżej pomogły :P)

• puzzle wędkarskie

Voilie - - Archiwum

Zamykam ze względu na wyjasnienie.

• Buffy

Voilie - - Archiwum

Ze względu na wyjaśnienie, temat zamykam

• Autor wybrał serwer, zatem zamykam!

• Odpowiedzi padły, promocja za nami - zamykam!

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Voilie - - Andros

Olaboga, muszę się zapoznać lepiej z Waszymi nickami, bo jak na razie to czytam i czytam... i jak na chińskim się czuję A żart bardzo wpasowany, z tymi różkami to chyba tak najczęściej bywa Ja tam osobiście rozumiem, że takie spory to "norma", chyba na każdym serwerze jakieś gildie przez nie przechodzą. Chodzi o sam fakt, że o tyle o ile jeszcze rozumiem wzajemną nienawiść (chociaż nie aprobuję publicznego okazywania jej), to nienawiść do rodziny użytkownika XXX? a co ta osoba Wam zrobiła, to ju…

Voilie - - Andros

Okej, więc... aż nie wiem co mam napisać Wyczyściłam dział, a było co czyścić (wasz mod. Melodius jest na urlopie, jako jego opiekun chwilowo moderuję za niego, musicie chwilę się ze mną pomęczyć :P), co nieco zostawiłam, ale niestety większość nie nadawała się nawet do edycji, Wy urwisy . Oczywiście (niestety, bo nikt chyba w święta tak nagradzać nie chce) pewne zachowania i słownictwo było grubo ponad normą, więc nie obejdzie się bez ostrzeżeń, a po co? :p Przymusowy urlop od forum chyba nikom…

Voilie - - Andros

A no, stety/niestety, każdy obchodzi jak tam tylko chce :p ja niczego nie neguję, a jednocześnie się z wami żegnam na dzisiaj, bo na mnie już czas Miłego wieczoru

Voilie - - Andros

Quote from LuckyLack: “jak tam juz po kolacji?:) ” Ja już po... teraz trzeba się szykować na pastereczkę

Voilie - - Andros

Oczywiście rozumiem wszelakie igraszki pochodzące z gier, sama kiedyś miałam różki Po prostu uważam, że przynajmniej dzisiaj nie wypada się tak do siebie odnosić, ale oczywiście pod żadnym pozorem nie zabraniam wam pisać! @LuckyLack jak najbardziej staraj się udzielać ja chętnie poczytam!

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Voilie - - Etolin

Wesołych Świąt Etolińczycy! Moje najukochańsze userki!

Voilie - - Andros

Kochani... Odpuście sobie wzajemnie docinki chociażby na święta. Wesołych, spokojnych świąt Andros

• Metin2 HD

Voilie - - Galerie

Właśnie na odwrót :< Do konkursu zgłosiłeś 2 wariant, a według mnie pierwszy jest lepszy i bardziej mi się podoba przez efekt na 2

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Voilie - - Tasmania

Quote from KrakuTBG: “A nie chciałeś napisać ,że na weekendzie nie pracują i dopiero na tygodniu naprawią ” Akurat takie awarie naprawiane są nawet weekendami, gdyby nie to, to serwer przez weekend byłby offline ciągle bo padł kilka razy :p