Search Results

Search results 21-40 of 955.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Voilie - - Tasmania

Quote from crypton: “jak to jest? wygrywam aukcje na markecie chyba 50 raz ( licytacja ) i sprzedający piszą mi, że nie sprzedadzą... To po co ten market tu wgl jest? ” Nie jesteśmy w stanie zmusić gracza, aby ten item w grze sprzedał. Jeśli ktoś daje KT i Ty je oferujesz to jest to oczywiście głupotą, że itemu "nie możesz kupić" (chyba, że gracz zaznaczył, że nie chce z Tobą handlować). Ciężki temat, no ale tutaj sprawa leży już tylko w rękach wystawiającego. Szkoda, że takie sytuacje mają miej…

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Voilie - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “wg mnie to np wydaje mi się że pieprzysz głupoty bez obrazy Volie. Tak właśnie to działa bo jak nam się wydaje to dla was nie ma to żadnego znaczenia, ale jak wam się wydaje to wszystko ok i możecie zrobić co wam się chce. Gdzie tu logika, wolność słowa i sprawiedliwość ????? ” Ależ ja się nie obrażam. Czasem mi się zdarza. Dlatego też napisałam, że lepiej jest na PW podlinkować konkretny post i wskazać miejsce, które Waszym/Twoim zdaniem ucina dany wątek i się dogadać. R…

Voilie - - Etolin

>modek usuwa >ojezu znów jakiś "noob" nam się trafił >modek zostawia prawie wszystko i nieliczne posty edytuje z łagodnością (!!) >administracja znów nic nie robi A jak macie zastrzeżenie do jego edycji to łatwiej wysłać to w PW i znaleźć wspólny język, niż wylewać żale publicznie. Wasze posty, wasza inicjatywa. Uspokójcie się i zastanówcie czego chcecie, bo większość tutaj to panowie, a widzę, że wszyscy działają na zasadzie "domyśl się" Adios

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Voilie - - Diumar

Quote from MasterSura: “ Dzisiaj około 7 rano sytuacja wyglądała tak: (Hidden Content) ” Może dlatego, że to było o 7 rano Ja tam rzadko widzę (na kanałach handlowych ofc), że na serwerach z wyłączeniem Wetara, Androsa i Tortugi, nie ma napisu "zalecane" :p Chociaż i na tamtych serwerach czasem zaświeci się zielony napis

• Mapki

Voilie - - Archiwum

Zamykam ze względu na nieaktywność!

• Hełm Ninja - który wybrać?

Voilie - - Archiwum

Skoro wyjaśnione, no to zamykam!

• Bilet Podróżnika

Voilie - - Archiwum

Ze względu na nieaktywność tematu zamykam

• Zrekrutuj znajomych

Voilie - - Archiwum

• Pozyskanie Zmianek

Voilie - - Archiwum

• Czy opłaca się jeszcze robić DT

Voilie - - Archiwum

• Grota v1

Voilie - - Archiwum

• Jelonek do polimorfii

Voilie - - Archiwum

• Alchemia

Voilie - - Archiwum

• legendarny rubin pytania

Voilie - - Archiwum

Voilie - - Etolin

Och, ach ja może w takie interakcje nie będę się mieszać, ale zaskakujecie mnie swoją zmiennością, oby tak dalej Miłego wieczorku!

• Jaki drop na jaki event

Voilie - - Archiwum

Ze względu na nieaktywność tematu zamykam smile.png

• Ze względu na nieaktywność tematu zamykam smile.png

• usuniecie postaci

Voilie - - Archiwum

Voilie - - Etolin

Quote from JedenUczciwy: “Lepiej sobie Voilie przypomnij jakim to wszystko jest BEZSENSEM ” Hahaha! Wiesz, że chciałam o tym wspomnieć w 1 poście Nie zapomniałam tej rady do dziś Quote from AndziakPhoenix: “ Jak mi ktos dopieka to to jest I zaden nie pomoze Zaden nas nie pokona Jezeli nasza metinowa duma tego wymaga to poruszymy wszystkie sily ---> no i tego tez choc pozytek niewielki by wroga zniszczyc. Niektorzy mowia , ale prawdziwy metinowy etolinczyk nie da soba pomiatac !!! i przeciwnikom …