Search Results

Search results 1-4 of 4.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alguien, wczytaj się uważnie w moje wypowiedzi, poprzednia była skierowana jako komentarz bezpośredni do wypowiedzi jednego z poprzedników. Nie powiedziałem że tego nie robią, powiedziałem że moim zdaniem powinni robić. Ale jeśli chcesz proszę bardzo, uściślę: nawet jeśli to robią, to widocznie nieudolnie, nie wynikły bowiem z tego żadne zmiany dotychczas. Nie jest to druga edycja tego eventu a między kolejnymi jest rok odstępu, czasu było aż nadto aby coś zmienić, poprawić, zagwarantować graczo…

• Nie wiem co kto tutaj pisał wcześniej, pewnie będzie masa krytyki na temat tego, co dalej napiszę, ale jestem pewien że znaczna większość społeczności z gry się ze mną zgodzi. A więc do rzeczy: Event Halloween, nie wiem co siedzi w głowach osób zarządzających tego typu wydarzeniami, ale na pewno nie jest to nic rokującego rozwój w przyszłości. Od dawna istnieją takie tematy jak te, w których gracze mogą wypisywać swoje obiekcje co do tego jak powinny wyglądać ich zdaniem pewne rzeczy w grze, wym…

• Jak już wiele osób wspominało, niestety przy otwieraniu jajek przeważa bieda. Owszem, jak masz dobry dzień, czas który możesz i chcesz poświęcić to w końcu się jajek trochę nazbiera. Nazbierałem ich 45 żeby jeszcze zostało miejsce na wyskakujące przedmioty i co? Lipton - ze 135 otwarć mam 5 rad, sam już nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo bywało gorzej, ale pewne jest że taki wynik dupy nie urywa. A poza tym to kilka fasolek i pereł. Jak już jest taka znikoma szansa na otrzymanie danego przedmi…

• Niestety, niby coś poprawiają ale tak na prawdę to jest nadal ściema, wszędzie powtarza się zasada, że dany rodzaj eventu jest na prawdę fajny raz - jak go wprowadzają na świeżo, później ogranicza się wszystko jak dojdzie do nich że ludzie zyskali na tym więcej niż było założone. Tak jak wspomniał ktoś wyżej - niby na pozór jest spoko, ale nawet jak się pominie ilość metinów wielkanocnych i już zdobędzie się te jajka, to jest nadal dno, bo drop jest żałosny. Z całości może 3 rzeczy są w jakikolw…