Search Results

Search results 1-20 of 197.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

ArixanBogiem - - Dyskusje Etolin

Quote from Lexio: “gosciu masz 20 pare lat wyjdz z domu w sobote a nie bijesz sie z 5cioma osobami na krzyz xd ” wystarczy ze wyjde z ognistej ziemi i znajde sie pod DT

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ? ” Niedziela, dzień c... Więc zadyma idealnie pasuje. XD ” w niedziele sa blaski !!! Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ?

• Filmiki serwera Etolin

stare czasy youtube.com/watch?v=1L-GWWtIEM…fflqm1qdq2kwre2irk0h00410

• Quote from JaTylkoDoDt: “Na rubinum też xD? ” no ba na starcie serwerow na V tez musisz zaladowac sm zeby byc w topce a wiadomo ladujesz bo chcesz xd Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDD jest tyle mozliwosci na PL otrzymania dodan ze nie trzeba ich dropic z mobow czy metkow jak na innych serwerach na V xD Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Brook jest moja i będę ją... Kochał :p ” nawet jak bedzie miala 3 cyfry na wadze ? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner jakas date proponujesz ? xD miejscowka spoko byla bez lagow ” Raczej na weekend postaramy się zebrać.Pamiętaj żeby alchemie przedłużyć i nie ma przekładania eq xD ” no wlasnie to ma dzialac w 2 strony xd

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=Lyq0KzW5RZ…3umtbp3l1pc43ys5bk0h00410

• Rozmowy serwera Etolin

@Nameczaner jakas date proponujesz ? xD miejscowka spoko byla bez lagow

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Dzięki za dym @ArixanBogiem mit o nieśmiertelności obalony xD ” wydaje ci sie jak masz 2 kamyki red to nie jest tak wesolo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from Nameczaner: “@ArixanBogiem o której wpadacie? ” podobno Wy odwiedzacie blu lub pod dt xd ” Będziecie mieli z 3 osoby pożyczyć? Tak dla wyrównania szans? XDDD ” jasne to ktora ta godzina ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “@ArixanBogiem o której wpadacie? ” podobno Wy odwiedzacie blu lub pod dt xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from 0bcy: “Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from 0bcy: “Bufka nie ma xD ” Nie stać Cię na nią. ” Za wysokie progi ten etolin. A potem płacz, że nie przenosimy się tam eh eh ” Jeszcze nie płakałam o to jkbc. Myślę, że @ArixanBogiem będzie płakał. Jak coś załatwię chusteczkę. XD ” bede pamietal xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from 0bcy: “Jak cuś nadal szukam szamanki z cyjanitem ” obcy kiedy idziesz an etolin bo nie mam co bic ? ” W czwartek także obcy vs irre powodzenia w ubijaniu 1lv ” izi nie takie lvl sie skladalo xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Jak cuś nadal szukam szamanki z cyjanitem ” obcy kiedy idziesz an etolin bo nie mam co bic ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “No jak się pada to ani boczka nie ma ani nazwy postaci. Ach rozumiem, że biegając na zadymie byłeś AFK. Nie no spoko, a smoki w Twojej opowieści latały? XD ” elo jakies dymy dzisiaj ? xd Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• yes @GlosnoMilcze ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Miło zostać bohaterem owocnej serii Jeszcze do tego Darmowe korepetycje (podążaj za obracającą się monetą ) Ładnie Ci się porobiło XD ” nie lepiej niz Tobie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “przyczepi sie taki xD Nie chce Cie w gildi odbij ” chcesz zagrac w ping- pong-a ? xd