Search Results

Search results 1-20 of 218.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

xLUCIFERx - - Porozmawiajmy o Metin2

Dobrze, że są drogie bo więcej się zarobi

• Item Shop - dyskusja

Quote from tomasitopl: “Quote from xLUCIFERx: “Dajcie szczeniaki i kupony bo trzeba dużo wonów zarobić Najlepiej przed tym dajcie happy hour. ” Jasne 65% Happy Hours i laduje na fulla ale watpie zeby dali chocby 40% hehe ” Wystarczy 20% wydam 10k zarobie na tym minimum 5- 6k

• Item Shop - dyskusja

Dajcie szczeniaki i kupony bo trzeba dużo wonów zarobić Najlepiej przed tym dajcie happy hour.

• Patcher nie działa

• Quote from Lucjusz: “Quote from Lorint.: “Boty boty boty i jeszcze raz boty. Przez event ze skarpetami serwery są przeciążone i uczciwy gracz nie może się zalogować. Proszę zapoznać się z tym filmikiem i zobaczyć jak genialna firma Gameforge, radzi sobie z usuwaniem botów [ciach] ” Poruszyłem ten temat (strona 1413 mój post jeżeli chcesz zerknąć). Jak chcesz to zerknij z tego co widzę link został po wypowiedziach arta, ale już później dostałem ciach za niedozwolone treści. Raczej na ludziach a z…

• Item Shop - dyskusja

Nie ma i nie było to fake...

• Item Shop - dyskusja

Tak

• Item Shop - dyskusja

Quote from Lorint.: “@xLUCIFERx dodali coś wgl do ISu w obniżonej cenie? ” No cóż, muszę przyznać, że marketingowcy GF-u mają rozmach... Tak dodali to rofl.gif rofl.gif rofl.gif : 0cf910664b747.jpg Świetna "Akcja Super Deal Black Friday"

• Item Shop - dyskusja

Przeglądam IS od 8 rano i jeżeli to ma być ta nagłaśniana akcja Black Friday, to wygląda to bardzo słabo...

• Dawniej: Monastyr Feniks Obsydian Teraz: Etolin Diumar Jawa Jak za starych dobrych czasów

• Item Shop - dyskusja

Robią promocję na HH 20% , a promocje cykliczne w IS to kpina, lepiej w ogóle tego nie zamieszczać, ciągłe rabaty na nieprzydatne rzeczy... Załadowałbym pakiet. ale po co jak jest totalna lipa i nie słuchają graczy.

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

xLUCIFERx - - Tasmania

Również nie moge zalogować, wybija mnie do głównego ekranu podczas próby zalogowania postaci. To sobie można pograć w święta, nawet z Happy Hour nie można skorzystać.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Michcio.: “Kiedy szczeniakiii? ” Co dopiero przecież były w IS-e. Na markecie jest ich od zatrzęsienia. Najwcześniej to pewnie "w grudniu po południu"...

• Aktualizacja swietna! Bardzo mi się podoba, szczególnie balans v.1 Najlepsza aktualizacja ever, ale kilka rzeczy muszą jeszcze doszlifować. Świątynia Zodiacu Petarda, cała reszta z resztą też, szykują się zarwane noce... Z rzeczy które mi się nie podobają i rozwalają na łopatki, to główna grafika przy wyborze serwerów i logowaniu. Zrobione na odwal sie, "pikseloza robiona na kalkularorze" - wstyd... Lepiej byłoby pokazać czarny ekran niż ten obecny shit. Moderator Synthia: Prosze zwazac na slown…

• 26% + buffując PT to bardzo dobra zmiana, jeżeli buffujemy tylko siebie szamanką wartość jest znacznie większa. Wcześniej bez żadnego wysiłku z podstawowym eq osiągało się 100% + kryta, w końcu teraz wszystkie rosy na kryta i inne dopalacze będą miały zastosowanie, przede wszystkim będzie liczyć się bardziej gra zespołowa, a nie wszystko w tej chwili można zrobić solo... Na dzień dzisiejszy nic nie jest wyzwaniem w tej grze, bo jest za prosta, po patchu 17,5 sytuacja wróci do normy. Balans w tej…

• Balans + patch 17.5 zapowiadają się wyśmienicie, cały czas testowaliśmy betę ze znajomymi i jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem. Webzen odwalił kawał dobrej roboty, jest jeszcze kilka istotnych kwestii do doszlifowania ale to kwestia czasu jak je naprawią. Z pewnością ta gra nabierze większej miodności, a rozgrywka stanie się znacznie bardziej urozmaicona pod wieloma względami: min. PVE + PT ... Czekamy z niecierpliwością i "ostrzymy oręż"

• Item Shop - dyskusja

Przy odpalaniu gry również pojawia mi się informacja o dostępności kuponów w grze, a w ogóle nie można ich kupić bo nie ma ich w ofercie, jakieś jaja...

• Szkaty bosów są ok i nic nie trzeba zmieniać, bardzo często soluję Razadora i nie narzekam na zarobek. Na becie szkaty z Razadora są jeszcze bardziej cenniejsze ze względu na ulepszacze które z nich lecą. To nie Priv żeby z bosów miał lecieć "pierdyliard Yang, itp."

• Mi zmiany na szamance i w całym balansie bardzo się podobają... w końcu będzie można pograć zespołowo, a nie robić wszystko solo. Bardzo dobrze, że stabilizują wartości krytyka i masy tych wszystkich statystyk i nerfią to co konieczne. Bardzo dobrym rozwiązaniem są buffy u szamana które dają więcej % po ich zastosowaniu na sobie, a mniej na pozostałe postacie, tak właśnie powinno być! Razem ze znajomymi z gry nie możemy doczekać się tego legendarnego patha ! Znajomi znajomych wracją do gry, dzie…

• Od tych waszych teorii spiskowych to aż głowa potrafi rozboleć Gdyby nie support ta gra już dawno by nie istniała, zamiast krytykować lepiej sami weźcie się do roboty i dbajcie o dobro gry poprzez sensowny feedback!