Search Results

Search results 21-40 of 153.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Altezza - - Dyskusje Etolin

na stronie metina przy zalogowaniu jeszcze jest konserwacja więc nie zadziała pewnie .

• Zmiany w grze - dyskusja

Altezza - - Porozmawiajmy o Metin2

i jak działa wam kody ?

• Jakiej muzy słuchacie?

Altezza - - Hydepark

youtube.com/watch?v=U9Im71aNhYA

• Item Shop - dyskusja

Dzięki za miłe słowa , szczeniakami jest podobnie ale 26 razy i nie dostać ani magicznego ani podręcznika to trochę lipa

• Item Shop - dyskusja

2078ac73bfa9d.jpg 26 do 0 dla GFu , jednak ciągle w nadziej że kiedyś wygram .

• Quote from Piecu: “Najpierw muszą włączyć ich drop, Hans jak zwykle zapomniał ” a czy kiedykolwiek zapomnieli dodać Ostrze wodnika lub inne rzeczy do IS ? tu mają plusik zawsze jest o północy wprowadzone

• Jakiej muzy słuchacie?

Altezza - - Hydepark

Qeen to legenda @Reverse youtube.com/watch?v=Lli99OmkPwM

• Item Shop - dyskusja

Ascoran wysłał ticketa dopiero , więc nie spodziewajcie się ze dziś będzie Quote from dadzio191011: “manu tez może byc :-)Ascoran amuletu bardzo dawno nie było zadzialaj bo chce expic ” Quote from TradinationalPlayer: “A ja wciąż proszę o Manu ”

• Quote from Reiko: “Ktoś może przewidziec po ile mniej wincyj będą te heksy na diumarzE? ” grosze , po za tym "Dropienie jest dla biednych"

• Zmiany w grze - dyskusja

zgadzam się , obecnie mogę przypuszczać , daje ci przykładową sytuacje w której mogę dostać bana za powiązanie : -Postać to typowy gracz z lev. 35-50 który ma range rycerski -Dodajesz go do znajomych bo ma eq+9 wszystko wygląda w porządku a wcześniej sprzedawał ci ulepki (a to na bota maxymalnie 1 dzień) -Dodajesz go do znajomych handlujesz z nim głównie ulepami które rzekomo kupił taniej / sprzedaje drożej -Zawsze jakieś ma ulepki wygląda podejrzanie ale cóż sprzedaje ci za grosze patrząc na ry…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from StaryWeteranS7: “Quote from Altezza: “Quote from StaryWeteranS7: “Witam Przyszedł taki czas, że z tonącego i podupadającego w ruinę statku trzeba skakać do wody i szukać brzegu. Eq wywalić a konta po banować na wieki wieków. Ktoś by był zainteresowany przygarnięciem eq, KU, b. i n. pereł, ksiąg zwierza, fasolek, blasków, ulepek, kd+4, bodzi i wielu innych rzeczy na etolinie? Oczywiście w formie kto pierwszy ten lepszy w niedziele po południu. ” tylko przez TOBOŁEK wezme podobno za han…

• Quote from Art: “Quote from szmidtek: “Sądzę, że Oni sami nie wiedzą na dzień dzisiejszy gdzie te nagrody powędrują ” Nagrody w postaci kodów mają być rozsyłane na e-mail przypisany do konta. Radzę zadbać o dostęp do skrzynki w momencie rozsyłki ” Napisałeś art to tak prześmiewczo , jak by to miało być cios skierowany w BOTy które wpisują mail byle jaki i nie mają często do niego dostępu . Zabawne

• Quote from Bishu95: “czuje sie oszukany xD skad mialem wiedziec ze ranking top500 dotyczy questow nie lvl ??? XDDD ” przynajmniej nie musisz się już spinać

• Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from FaArr: “Nic mnie już nie zdziwi ja wyłapałem bana za powiązanie z kontem innego gościa który logował się kilkaset kilometrów od mojego miejsca zamieszkania ale Smoczyca wie lepiej że to byłem ja.. Taka teraz jest administracja że youtuberzy i streamerzy są ponad prawem a przeciętny gracz to pet ” Siema, daj mi chociaż jeden, JEDEN plus tego że jestem strimerem/jutuberem z METIN2.PL ” Świeca na strimku i donejty

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from StaryWeteranS7: “Witam Przyszedł taki czas, że z tonącego i podupadającego w ruinę statku trzeba skakać do wody i szukać brzegu. Eq wywalić a konta po banować na wieki wieków. Ktoś by był zainteresowany przygarnięciem eq, KU, b. i n. pereł, ksiąg zwierza, fasolek, blasków, ulepek, kd+4, bodzi i wielu innych rzeczy na etolinie? Oczywiście w formie kto pierwszy ten lepszy w niedziele po południu. ” tylko przez TOBOŁEK wezme podobno za handel bany

• Jakiej muzy słuchacie?

Altezza - - Hydepark

youtube.com/watch?v=EPCqEWiyAgk

• Quote from Witold001: “Jeżeli tak ma wyglądać stabilność serwerów, bo przenieśliście na "lepszą" maszynę, to ja poproszę aby było tak jak przed tą zmianą. Bo potrafi wywalić 3-4 razy dziennie całe ch1/ch2 ” nie spodziewali się ze jeszcze ktoś na 3 połączonych serwerach będzie grał jak przed fuzją pustki

• Quote from Beatles: “Quote from Rawness`: “Quote from IamLegend: “Chyba stałem sie niewygodny dla kogos albo nie wiem, bo dostalem bana na jemiole za powiązania XDDDDDDDDDDDDDDDD do 30 stycznia nie wiem czy sie smiac czy plakac, ale to jest zalosne... Edit: chyba wiem dlaczego teraz jest masa blokad za powiązania . Znając kogoś maila możemy założyc normalnie konto , bo teraz przeciez nie trzeba potwierdzać maila i jeśli kogos nie lubimy to mozemy chamsko włączyć bota i oczywiscie my dostaniemy b…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from LuckyLack: “Quote from kryndor: “Nie wiem na czym opiera się wasz sposób, ale mój jest w pełni legalny. ” Nie wiem czy wiesz... Ale to Gf rozdaje karty a ty grasz jak są rozdane ” czyżby w tali był Joker ? albo karty zostały przetasowane ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from LuckyLack: “Quote from Altezza: “Rubinek wyjęty sposób niczego sobie oby po tej przerwie technicznej niczego nie zepsuli ” Więcej chwalenia to na pewno zostawią Proponuję napisać do Gf jaki macie sposób będą wam wdzięczni bądź to był bug i cyk blokada ” faktycznie bo ludzie zaczynają pisać . 4e83c63049b2d.jpg