Search Results

Search results 1-20 of 153.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

Altezza - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from MocWpNaSpota: “@SenNaJawie ja i tak jutro za 300 zl bede babilony otwierac ” i tak się opłaca , problem ze często pali na 3-5 poziom Quote from SenNaJawie: “Bo widzicie, daliby te darmowe szkaty gdyby kazdy mial po 5 kont, ale przeciez kazdy ma po 100, albo 200 zeby wycisnac ile sie da, nawet jesli bedzie trzeba siedziec 5 godzin dziennie i to klikac. Poniekad rozumiem gf, oni tez musza bronic swoich interesow, nie beda raczej sami siebie wałowac. A wiekszosc [ciach] i jak tylko pojaw…

• Item Shop - dyskusja

jak by nie działało kupno za SM to by zrestartowali

• Item Shop - dyskusja

Miałem to samo ticket leci mam nadzieje ze mi zwrócą SMy bo to jest jakiś Żart Błąd w opisie a nie z naszej winy

• z eq czy z peta ? Quote from charyzma: “Czy jest możliwość by sama z siebie zniknęła mi księga absorpcji życia? Ktoś miał podobną sytuację? Może było gdzieś info o podobnej sytuacji? ”

• Item Shop - dyskusja

ten pet daje to niebieski półksiężyc , jest jeszcze pomarańczowy no ale ten daje tylko : 5 kryt 1,5 k pż - można nim handlować trochę lipa nawet nie jest opisane to gdzieś na wiki czy gdziekolwiek , trochę szkoda ale dzięki Quote from MagKai: “Otwierasz skrzynkę kiedy chcesz ” Quote from Beatles: “Tak jak UP napisała. Skrzyneczke otwierasz kiedy chcesz. Nie ma na niej limitu czasowego. ”

• Item Shop - dyskusja

mam pytanie czy ten pet mogę otworzyć kiedy chce i on nie zniknie ,on jest ze skrzyni za 45SM a posiadam jeszcze boczka na ponad 80dni NGGB07n.jpg

• Item Shop - dyskusja

Mam pytanie Skrzynia Towarzysza Orientu Możliwe przedmioty: • Wielzooka • Wieldziało co to jest ? pet ?

• Quote from MowMixKos: “Z OSTATNIEJ CHWILI: FMnSGdo.jpg 20% na powodzenie to nie za dużo? ” z moich obliczeń wynika ze siadł ci szlifowany onyks

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from Po3majMiPiwo: “Quote from DUBLEREK: “Jak działa ? Przeciez nie było informacji o zakonczeniu przerwy mimo ze takowa miała byc ... ! ” Nie żartuj, że spodziewałeś się informacji xD ” 56281628_2272112316390520_4491912097940111360_n.png

• # Oby były karty okey + Jaja wielkanocne Panie @Art proszę Serwery OFF

• Zmiany w grze - dyskusja

żeby tylko znów nie zapomnieli wł. Cheat blockera jak to było dawno temu bo muszę przyznać botów mniej na Jawie , albo to wszystko za sprawą @Varden albo ten nowy Cheat Blocker robi robotę Quote from incognitoUNBAN: “Ciekawe czy nasze gorzkie żale trafiają do GF, czy ktoś przekazuje nasze niezadowolenie i to że ze zdaniem graczy włodarze się nie liczą zupełnie, a jeśli ktoś to przekazuje to jaka jest odpowiedź GFu i interpretacja ich haniebnych ruchów i kroków które podejmują by zepchnąć tą grę …

• Quote from Chep: “Quote from Naksen: “684eabcdc3d26239.png Ktoś mi powie co tu się właśnie stało? ” ?? skrzynia dropi to już wiadomo po wcześniejszych postach. Klucz trzeba wyłowić. jest tu coś więcej czego nie widzę ? ” Klucz trzeba wyłowić a interfejs jest fajny lecz ciekawi mnie jedno , przy wyłowieniu rzadkiej ryby pojawia się komunikat i 3 opcje do wyboru zaznaczenie "Wypatrosz rybę" dało raz rezultat pustej ryby i raz rezultat "w środku była małż" ciekawi mnie czy to jest z takiego komunik…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Wiwek: “U turkow pisza ze usuniecie skrzynek jest powiazane z nie dzialajacymi pierscieniami tajemnic (anty exp) ” a nie przez to ze maska uczuć też nie działa prawidłowo ? w sumie to dziwne że nie zdążyli wszystkiego sprawdzić to pokazuje jak dyktowane są zasady gry o pieniądz .

• Item Shop - dyskusja

trochę nie fair @Ascoran od publikacji na forum mineły 21h 24h w dniu 2019-03-16 coś złe to ogarnąłem ? Quote from Nexylia: “@Ascoran Zapewne BŁĄD GRY xD Za dużo dobrych rzeczy leciało ” a na stronie jest to samo

• Item Shop - dyskusja

T-Mobile i Orange ma problem z siecią więc dziwne musisz pisać support

• Co jest z serwerami na Jawie ? nie mogę się zalogować

• Quote from koromysiel: “Pewnie po przerwie nie będzie można przekładać chorągiewek i monet przez depo. ” co jeśli zniknie mi ponad 400 monet ?

• Quote from Chmielu98: “Quote from Bamus: “Z tym że oni znają sytuację które są im zgłaszane, ale najwidoczniej tylko klasyfikują co ma być naprawione a co nie skoro tylko część jest naprawiana. Stereotyp ? Raczej odpowiedz tkwi w 1 moim zdaniu teraz jaki to stereotyp Sens jaki ma dropienie całego ekwipunku ? To że jak lecą przykładowe bodzie to kto poświęci 8h dropu na wydropienie 3 z metka ? Już dawno powinni wprowadzić % szansę na dany item eventowy, gdzie przykładem na zdobycie Manii ma np.15…

• Miałbyś balans nowa alchemia która daje siłę na żywioł i talizmany a są kłopoty grając bodziakiem bez odpowiedniego eq na las czy grotę lub nawet latanie na razadora co bije na strzała to bez wsparcia kostiumów z rynku jest klapa

• Rozmowy serwera Etolin

Altezza - - Dyskusje Etolin

no no , mogłeś dać jeszcze jakiś fajną wstawkę o koło nicku niebieską