Search Results

Search results 81-100 of 520.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Vesuvius - - Wetar

Dokładnie tak, tylko z tą różnicą, że to głównie brak czasu powodował u mnie zaniedbanie moderacji, którą jak widać zauważyliście i tutaj nie mam nic do ukrycia Może się kiedyś ponownie odpalę, to powrócę Póki co oczekujcie nowego opiekuna Waszych dyskusji Sam jestem ciekawy, na kogo wypadnie

Vesuvius - - Wetar

Bolek, trzeba być twardym jak żelki z biedronki! RShamane1637, przecież napisałem, że będę tęsknił za Wami tak samo, jak Wy za mną - i to się tyczy każdego z osobna Wyluzuj trochę amigo xD

Vesuvius - - Wetar

Na Ciebie zawsze mogę liczyć, takiej odpowiedzi właśnie się po Tobie spodziewałem

Vesuvius - - Wetar

Hej Wetarczycy! Przybyłem tu, by podziękować wszystkim za cudowne dyskusje i wymiany słowne, jakie miałem okazje tutaj czytać. Moja "misja" się zakończyła właśnie dzisiaj. Będę za Wami tęsknić tak samo, jak Wy za mną Pozdrawiam gorrrąco, Wasz Wulkan w stanie spoczynku :*

Vesuvius - - Wetar

Tak tylko napiszę zanim dyskusja się rozkręci, by ostrożniej dobierać słowa. W innym wypadku proszę nie dziwić się później, jak jakiś post w magiczny sposób zniknie

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Vesuvius - - Zone

Siadam 2BHaTaa.jpg

Vesuvius - - Zone

Siadam

Vesuvius - - Zone

Siadam

Vesuvius - - Wetar

Nie interesuje mnie to, jak są inne działy są moderowane, skupiam się tylko i wyłącznie na działach, którymi się opiekuję i działam zgodnie z regulaminem i własnym sumieniem. To fakt, że od pewnego czasu usuwam większość Waszych słownych potyczek, na których temat się nawet nie będę wypowiadał w tym momencie. Co niektórzy zbierają się w grupy i urządzają walkę na słowa, kto komu bardziej pociśnie, kto kogo bardziej ośmieszy - tak to niestety wygląda i to jest przykre. Każdy szuka winy u innych, …

Vesuvius - - Wetar

Odpowiem tutaj raz i jeżeli będziesz miał dalsze pytania to zapraszam na PW, ponieważ ta rozmowa nie dotyczy naszego serwera Owy film wstawiałem już parę razy, to fakt. Zauważ jednak, z jaką częstotliwością go wstawiam Raz na miesiąc? Dwa? Pomijam fakt, że prócz samego filmu piszę dodatkowo wiadomość. Jeżeli chcesz się czepiać i robisz to dla rozrywki, żeby prowokować innych do kłótni i śmiać się z tego, że inni się denerwują to powodzenia, baw się dobrze! Jeżeli jednak Ty to robisz z pełną powa…

Vesuvius - - Wetar

Quote from ShenKai: “Zdanie bylo w formie zartu hehe :)” [video]https://www.youtube.com/watch?v=7nO6b41g9ak[/video] Wybacz, nie mogłem się powstrzymać Swego czasu też z tym przedmiotem walczyłem, ale nigdy nie udało mi się dokonać takiego ulepszenia! Gratulejszyn

Vesuvius - - Zone

Siadam

• W dniu dzisiejszym z redakcją pożegnała się Shae, nasza dotychczasowa korektorka tekstów. Dziękuję za Twoją pomoc i życzę powodzenia!

• NeWorldOrder

Vesuvius - - Archiwum

Zamykam z powodu braku aktualizacji. W razie chęci ponownego otwarcia prezentacji proszę pisać do mnie na PW. MOD Vesuvius.

• Nagrody zostały rozdane! W najbliższych dniach spodziewajcie się 15 numeru Metinews

Vesuvius - - Wetar

Bardzo się cieszę, że tak Ci się powodzi! Miło, że dzielisz się swoją radością z użytkownikami tego forum Szkoda tylko, że piszesz wiadomości w taki sposób, jak Ci, z których się... hmm, nabijasz? Próbujesz zaczepiać i poniekąd sprowokować do kłótni innych ludzi, a jednocześnie śmiejesz się, że inni tak postępują. Trzeba do tego co napisałeś podejść z nutką luzu oraz humoru, a wtedy wszystko będzie git malina Zapewne Twój post nikogo nie zdenerwuje (mam taką nadzieję), a wręcz przeciwnie - stali…

Vesuvius - - Zone

1. Depti 2. Zamar 3. Ayen 4. Beldwik 5. Manera 6. Aszti 7. Vesuvius

• Dzisiaj szeregi redakcji zasilił Aveles. Będzie on pełnił rolę redaktora magazynu Metinews. Życzymy powodzenia

Vesuvius - - Wetar

Proszę powstrzymać się od uszczypliwych komentarzy wobec siebie, to nie będę musiał regularnie edytować/usuwać Waszych wiadomości, na napisanie których poświęciliście ułamek swojego jakże cennego czasu

Vesuvius - - Wetar

Oj nie przesadzajcie biedaczyska [video]https://www.youtube.com/watch?v=VyZAN2giAcc[/video] Wulkanizacja serwera Wetar została wznowiona