Search Results

Search results 1-20 of 62.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=5DDEl7JnWvo

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=S0nlygb1Qfw

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=PZ83QIW_vSY

• Seriale... Czyli co oglądacie?

marek22 - - Hydepark

Stranger Things, 3 sezon

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=D0EysM1iNMk

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=1z1hkC2PjHg youtube.com/watch?v=xFutjZEBTXs Moderator Insomnia:Połączyłam posty

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=AzUrHvSOmEI youtube.com/watch?v=f8OHybVhQwc youtube.com/watch?v=CEjU9KVABao youtube.com/watch?v=wsrvmNtWU4E youtube.com/watch?v=fX5USg8_1gA youtube.com/watch?v=0fAQhSRLQnM youtube.com/watch?v=wvWG6BjBGkY youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU youtube.com/watch?v=iSHG_B4GhFg youtube.com/watch?v=kFGz063lzmA Moderator Insomnia:Połączyłam posty

• Filmy dające do myslenia ?

marek22 - - Hydepark

Już mnie nie kochaj / Deux jours à tuer (2008)

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=CjCEZO1qr00

• Zmiany w grze - dyskusja

marek22 - - Porozmawiajmy o Metin2

Ostatnio pierścień teleportacji.

• Item Shop - dyskusja

Quote from SenNaJawie: “Nie bardzo rozumiem [ciach], bo mialem na mysli jedynie to ze Turkow jest ze 20x wiecej, dlatego maja wiecej do gadania, co ma do tego ladowanie sm przez Turcje, bo srednio rozumiem. Tak poza tym to pisalem juz o tym wczesniej ze nie powinnismy za wiele wymagac bo jestesmy mala mniejszoscia w metinowej spolecznosci. ” [ciach] Ładowanie SM przez Turcję wiadomo jak się skończyło. Kupony SM podrożały, zaowocowało to spadkiem graczy. W chwili obecnej wygląda na to że GF próbu…

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=Ckom3gf57Yw

• Item Shop - dyskusja

Quote from SenNaJawie: “Quote from Jazzy.tbd: “co wy chcecie od arta, on może przekazać coś od nas do gf i w drugą strone. Nie może sam w grze nic zmienić, naprawić, a informacje zazwyczaj dostaje z takim zapłonem że gracze już wiedzą to z innych źródeł ” a tak z drugiej strony to tez nie ma co sie dziwic [ciach] i to co nam sie podoba a co nie, mam na mysli nas Polakow, bo ile nas jest w porownaniu np z Turkami, jest nas za malo zebysmy mieli im cos dyktowac. To jakby jakas partia ktora ma 4% p…

• Jakiej muzy słuchacie?

marek22 - - Hydepark

youtube.com/watch?v=wlf_V08Fqlk

• Pierścień Teleportacji

marek22 - - Archiwum

@Fusia, sprawdź jak pisałem. Użyj pierścienia natychmiast po zamknięciu magazynu.

• Item Shop - dyskusja

Quote from kucharx2: “jest opcja zebyb jakis item sie powtorzyl? ” W tej aukcji to raczej nie.

• Item Shop - dyskusja

Quote from xbandziorx: “Manu jest na 30 dni bierzcie ! ” Dzięki za info, pozdrowionka.