Search Results

Search results 101-120 of 710.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kr8g - - Samos

Quote from Lorint.: “Lir turecki to jest jakieś 60gr. Więcej tam o 40% taniej jest xd ” Lira turecka jest coraz droższa teraz to raczej 65 gr jak Ty kupujesz, a z 2-3 miesiące temu była po 50-55 gr.

• Filmy - Samos

Kr8g - - Samos

youtube.com/watch?v=Vd9Zx8DPGzs

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kr8g - - Samos

Quote from Lorint.: “Jak tam zodiak wczorajszy @Kr8g widzę handlarza nie było ” Powinieneś się zapytać osób zainteresowanych czy nauczyli się czegoś z poradnika.

• Filmy - Samos

Kr8g - - Samos

youtube.com/watch?v=Y2t_1dqXZ5Y

• Filmy - Samos

Kr8g - - Samos

youtube.com/watch?v=MVgm4b3Af5g

• Quote from MrNobody: “Quote from Kr8g: “Po pierwsze głupotą było wywalenie szycia zamiast przeszkody, a po drugie przeskok na 8% jest między 92 a 96 z czego przychylałbym się do 96lvla, czyli tak jak jest z berkiem. ” Być może w każdym razie na becie miałem 8%, co do szycia tanie ku zmiana groszowe sprawy ,a likan szycia i tak ma 100% wole 10 bloku jak 8 szycia. ” Tylko, że zabawa z szyciem zaczyna się dopiero po 100%. xD

• Quote from MrNobody: “Ile dają wam ku potwory w petach? youtube.com/watch?v=vQotujuNqv0 ” Po pierwsze głupotą było wywalenie szycia zamiast przeszkody, a po drugie przeskok na 8% jest między 92 a 96 z czego przychylałbym się do 96lvla, czyli tak jak jest z berkiem.

• Item Shop - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

Dajcie nazary, bo chcę już grę skończyć. xD

• Zmiany w grze - dyskusja

(Hidden Content) Jeśli na meley byłeś tylko w czasie, gdy dało się na niej expić, a teraz nie wiesz jak wygląda zwykłe jej robienie to po prostu się nie wypowiadaj na tematy, o których nie masz pojęcia i nie rób sztucznych prowokacji.

Quote from Extaza: “Quote from Kr8g: “Quote from Art: “Quote from Kr8g: “Bardzo ciekawi mnie czy będą wyciągane jakieś konsekwencje za używanie wierzchowców na meley? ” Nic mi nie wiadomo na ten temat. Błąd miał charakter o zasięgu globalnym, nie publikowaliśmy stosownego ogłoszenia, dlatego nie widzę podstaw do reakcji. ” Dzięki za odpowiedź, w sumie właśnie na taką liczyłem, więc git. ” Jeżeli takie informacje jak, zwiększenie ABS na smoku, zwiększenie Dmg z mobów nie padły w aktualizacji (a j…

Quote from Art: “ Quote from Kr8g: “Bardzo ciekawi mnie czy będą wyciągane jakieś konsekwencje za używanie wierzchowców na meley? ” Nic mi nie wiadomo na ten temat. Błąd miał charakter o zasięgu globalnym, nie publikowaliśmy stosownego ogłoszenia, dlatego nie widzę podstaw do reakcji. ” Dzięki za odpowiedź, w sumie właśnie na taką liczyłem, więc git.

@Art Skoro już odpisujesz ludziom w tym temacie to mam pytanie. Bardzo ciekawi mnie czy będą wyciągane jakieś konsekwencje za używanie wierzchowców na meley? Ingolf potrafił mi jedynie napisać oczywistą oczywistość, że wykorzystywanie bugów w grze jest niezgodne z regulaminem, ale na pytanie mi nie odpowiedział, więc kieruję je teraz do Ciebie. Większość graczy z tego korzystało dlatego mnie to ciekawi.

Jaki stosunek ma administracja do robienia meley na wierzchowcach?

• Filmy - Samos

Kr8g - - Samos

youtube.com/watch?v=RMj1b7FxjI4

• solowanie meleley

Kr8g - - Archiwum

Quote from Simlas31: “Kryształki powinno się odpalać przed marmurkiem, wtedy działają jak powinny. ” U mnie jest tak, że nieważne kiedy odpalę kryształ to wszystkie nieznacznie obniżą mi dmg, a 10cio procentowy nic nie zmieni z dmg.

• solowanie meleley

Kr8g - - Archiwum

Quote from Lorint.: “Widziałem kiedyś Niemca który zrobił meley z buta korzystając przy tym z zatrutego miecza. Nie miał też taliku. Powiem ci że od następnego tygodnia ciężko będzie Ci robić solo meley z prostych powodów. Absy zostaną ciutke osłabione takze na bossy trzeba się ubierać pod umki i magię przez co stracisz znacząco na DMG ” Solo to na odpale zrobiłem normalnie we 2 robimy. Raczej się nie boję osłabienia żywiołów, bo wcześniej dawałem radę mając 20 na ogień mniej, więc teraz też dam…

• solowanie meleley

Kr8g - - Archiwum

Quote from Lorint.: “Postać masz po prostu za słaba Zrobić meley i to BMem, szacunek. Swoją drogą kiedy doczekamy się na polskim metinie meley zrobiona przez szamana. ” Dzwon ma większy dmg niż miecz czy ostrze, więc lekko. Dla mnie i tak prawdziwym wyczynem jest zrobić meley z buta.

• solowanie meleley

Kr8g - - Archiwum

Quote from Lorint.: “Akurat myślę że większość osób wiedziało jak się odbugowuje DMG na poli tylko że nikt tego oficjalnie nie napisał. Zresztą średnie w rubinie na poli nawet po odbugowuje nie działają xd. Uruchomienie petow, autopota i tyle. Głównie.patrzymy na ilość obrony w ekwipunku. Jeżeli ta obrona wzrośnie to znak że odbugowalismy DMG. ” Mi zazwyczaj maleje jak cokolwiek odpalę. xD

• solowanie meleley

Kr8g - - Archiwum

Wiem, że to troll, ale i tak napiszę, że nie jest wcale tak trudno. Do poli wystarczy glewia +9 40 śr, a jak masz farta i odbugowaną poli lub umiesz odbugować to easy nawet z glewia 30 śr.

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

Kr8g - - Klasy Postaci

youtube.com/watch?v=ybaWAwNA8i…2gtyynqxr0i5t4dcdw03c010c