Search Results

Search results 61-80 of 710.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “Skąd wniosek, że tylko on miał passy? Zresztą najlepiej będzie poczekać aż sam odpisze. ” Stad ze skoro niby oddali eq to tylko on mial passy/ostatnio logowal w logach widnialo tylko jego ip przez 2mies to oddali eq.. ” Życzę Ci powodzenia, jeśli myślisz, że team robi wszystko tak jak powinien.

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “@JaTylkoDoDt wzywam Cię na świadka. xDNa streamie pokazywał jak eq z dropka do DC wyciągał z magazynu IS'u. ” No skoro na tego dropka do dc mial tylko on pasy i nikt inny to oddali eq inaczej by nie oddali ” Skąd wniosek, że tylko on miał passy? Zresztą najlepiej będzie poczekać aż sam odpisze.

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że te osoby nie wiedziały jak to się stało, że ich okradli, a Art chciał mieć wszystko podane na tacy. Są posty nawet na forum, w których piszą, że oczywiście grali po 2-3 osoby na 1 koncie. ” No i wlasnie temu team juz nic nie moze zwrocic z eq bo na jednym koncie gralo wiecej osob niz 1.. z tego…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że te osoby nie wiedziały jak to się stało, że ich okradli, a Art chciał mieć wszystko podane na tacy. Są posty nawet na forum, w których piszą, że oczywiście grali po 2-3 osoby na 1 koncie. ” No i wlasnie temu team juz nic nie moze zwrocic z eq bo na jednym koncie gralo wiecej osob niz 1.. z tego co slyszalem to okradane byly postac…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Kr8g: “Ale ja nie piszę czy ktoś tak pisał czy nie tylko z WŁASNYCH OBSERWACJI. Wiele razy team był gorzej (śmiem twierdzić, że dalej jest) niż gracze. Dobre też było jak Art pisał o braku dialogu z ludźmi, którzy zostali kradzeni na Tasmanii. ” Bo tu chodzilo o to ze okradane osoby nie chcialy sie przyznac ze nie same graly na postaci ” Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Lucjusz: “Mówię o dawniejszych czasach. Później zaprzestałem zgłaszanie, może też dlatego, że zgłaszałem zwłaszcza jak siedziałem na niższych mapach, a później zwyczajnie zatraca się kontakt z botami.No ale info o zbugowanym rankingu nie słyszałem. W każdym razie mówię, w grze te same nicki (postacie raczej też) spotykałem po dłuższym okresie czasu. ” Akurat mi chodzi o wczesne czasy tasmani do jakos tego momentu co usuneli bliety.. a boty mialy te fajne nicki "llli…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Wiwek: “Quote from Lucjusz: “Quote from Wiwek: “Quote from Lucjusz: “Zgłaszanie ma marny sens. W dupie to mają (lub jak twierdzą muszą sami złapać zgłoszonego gracza). ” wystarczy tylko że podasz Nicki tych botow A oni zaczną coś robić.. nie musisz podsylac dowodow wystarczy opis jak to wyglada i nicki mozesz takzde wpisac z 20nickow w jednym tickecie.. ” Zgłaszałem wielokrotnie pewniaczki i nic z tym nie robiono. Nicki sprawdzałem w rankingu i na serwerze też spotykałem się z nimi w …

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from LuckyLack: “Nienawiść... Pomówienia Zazdrość Oskarżenia Sceny erotyczne Nadaje się to do programów Dlaczego Ja? Słoiki Ukryta prawda A może i nawet "dzień który zmienił moje życie. ” Raczej 50 twarzy Etolinu

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from EmerytS01: “Quote from Kr8g: “Quote from EmerytS01: “zabić jednego w 6 to żaden wyczyn,chociaż niegdyś toczyłem takie walki,ale wtedy ludzie mieli szacunek do przeciwnika. ” Płakać, gdy ktoś Cię dojeżdża w kilka osób i chęłpić się "wygraną" w odwrotnej sytuacji też nie jest żadnym wyczynem i bynajmniej oznaką szacunku czy honoru.PS: Może chcesz rewanż, bo mam niedosyt po ostatniej arenie? ” pokaż mi moment w którym płakałem że jest was za dużo,co do twojego zmyślonego pvp napisalem pa…

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from EmerytS01: “zabić jednego w 6 to żaden wyczyn,chociaż niegdyś toczyłem takie walki,ale wtedy ludzie mieli szacunek do przeciwnika. ” Płakać, gdy ktoś Cię dojeżdża w kilka osób i chęłpić się "wygraną" w odwrotnej sytuacji też nie jest żadnym wyczynem i bynajmniej oznaką szacunku czy honoru. PS: Może chcesz rewanż, bo mam niedosyt po ostatniej arenie?

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Lorint.: “Quote from Kr8g: “Quote from Michcio.: “Lorint powiem Ci, że biedny coś ten WP 4k bić w v3 to wstyd. ” A co dopiero wilkiem. xD Tak serio to zależy czy to było z krytem czy bez. ” Ahh złego screna wysłałem 4k to z hitów dostajesz od mojego woja xd ” To dawaj za kowalem wieczorem. xD

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Quote from Michcio.: “Lorint powiem Ci, że biedny coś ten WP 4k bić w v3 to wstyd. ” A co dopiero wilkiem. xD Tak serio to zależy czy to było z krytem czy bez.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Cannabis86: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Ja bym zawalczył na zasadzie ligii. Każdy z każdym do 3 wygranych. Punktacja jak w siatkówce i to ma wtedy sens. Liga PvP Metin2. ” sens by miało gdyby odbyło się to na zasadzie walka o top sura, walka o top body, itd. bo każdy wie że mocny bm zawsze wygra z mocnym mentalem np. xd ” Wystarczy walczyć bez kostiumów albo umówić się na brak absów w nakładce itp.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from LuckyLack: “To ma być zabawa a nie zarobek xD chyba że się trafią sponsorzy to sie rozdzieli nagrody na 3 pierwsze miejsca ” Jak zobaczymy zaangażowanie innych osób to za sponsorujemy nagrody. Wolicie wony, kupony a może paysafecardy? 60 wonów / 5 kuponów po 1k sm / 5 paysafecardów po 100 zł? A jak ktoś stwierdzi, że biednie to może zawsze dorzucić coś od siebie by za sponsorować zabawę. ” Worek kartofli i passata w gazie dołożysz to wracam do gry…

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Tollroad: “youtu.be/DADjn7TuPN4 Mordetis zobacz, że ten mental który dostawał 16k sferą wcale nie ma kozaków ani nawet tarcz klasowych do tego zobacz jaki potężny asortyment eq ma na każdą klase. Możliwe Kr8g. ” Jak widziałeś po eq i alchemii ten ziom robił się na wilki tak jak u nas robi się na ninje. Po drugie film siuraka był z początku maja, a woja z końca lipca, więc mogło się sporo zmienić w jego eq. Brak sury w alchemii, pecie też swoje daje, a co do szamanów to jak byłem na be…

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Tollroad: “Ty akurat strasznie dużo biłeś jak jeszcze eq miałeś ale chodzi mi o ogół magików na PL i poziom ich obrażeń bo mogę jeszcze znaleźć paru healerów którzy biją na zadymach ogromne sumy a patrząc na filmy np. BloodyKisses czy sherrie to troche tak słabiutko ” Bo prawie nigdzie nie mają luda, pety 3x abs itd.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Tollroad: “youtu.be/yhTlBbE39YI Bo na zagranicznym na przykład zauważyłem to gdzie jakiś BM bije jednego z rzekomo topowych mentali na globalu który ma rekordy dmg i topowe eq ” Te 70k w 55 lvl to nie jest dużo, bo ja tyle biłem bez kościanek z matowym szafirem i bez skazy diamentem. youtube.com/watch?v=_4D6YmBWjkg Natomiast Jaskier był dużo bliżej maxa BM'a. youtube.com/watch?v=82Ks6K3QySU W takiego Vikinga tamten BM z Tureckiego by uderzył z 4-5k. Zresztą ten BM ma łzy i białko, wię…

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Tollroad: “Lepsza może na magików ale cyjanity wyszły już dawno więc trochę nie rozumiem. Swoją drogą ludzie na PL są tak naabsowani na magię czy to tak magicy z Polski odbiegają z siłą obrażeń od tych zagranicznych? ” Jedno i drugie raczej, bo na zagranicznych na przykład jest dużo mocnych wilków, których u nas brak. To jest kwestia mody.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Jako, że wygrałem pvp walkowerem z Mieciem to teraz ja jestem top1 legendOM metina w klasie szaman i ninja. Mogę sobie spokojnie już zmieniać nick na StaryWeteranS01. xH4cwg6.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Quote from Kr8g: “W sumie Mieciu dam Ci szansę udowodnienia jakim jesteś top1 szamanem i wyzywam Cię na xiaolin pojedynek mistrzów w tym co mi zostało. ” Doprecyzuję, że dzisiaj o 20 czekam w m2 u was koło yu-hwana.