Search Results

Search results 701-710 of 710.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Ingolf: “Otrzymaliśmy odpowiedź, że niestety nagrody za ten ranking nie będą przyznane. ” Dobre tempo macie. Widzę, że metoda taka jak zawsze: coś się zepsuło to powiemy, że tak miało być zamiast naprawić. Miło, że przynajmniej ktoś raczył mi odpowiedzieć za drugim razem, no nic.

• Quote from Kr8g: “Dowiedzieliście się już co z nagrodami za okeyki letnie? xD ” Ponawiam pytanie.

• Sura i poli

Kr8g - - Archiwum

1. wartość ataku z rubinu nie działa 2. pewnie na surze nie masz wymaxowanej siły tylko zrękę

• Quote from VIII: “Nie wiem czy było już to pytanie, ale co ze strefą walk po aktualizacji? Bez krytyka bijąc po 4k nie będzie się dało ubić nikogo z 90-100k PŻ. ” Ja tam dalej czekam aż dodadzą do mikstury strefy walk wartość magicznego ataku, bo magik nic ataku nie dostaje na strefie.

• Zmiany w grze - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

(Hidden Content) Co do bossów to nie tyle było, że padałeś na strzała, bo bił nie wiadomo ile tylko to było poczwórna wartość normalnego uderzenia bossa ze skilla (taki krytyk na krytyku hehe). Jak boss bił cię po 3k normalnie ze skilla to jak wchodził mu ten zwiększony dmg obrywałeś 12k (tu raczej trudno paść na strzała). Gorzej z mocniejszymi bossami, które biją po 10k, bo wtedy na tym bugu rzeczywiście wychodzło te 40k. Ciekawi mnie czemu akurat wojownicy uniknęli tego bugu, a nie na przykład…

• Zmiany w grze - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Hurox: “Quote from Art: “Naprawiono błąd, który prowadził do powalenia postaci przez bossów jednym atakiem. ” Możemy przez to rozumieć że razador nie wywali nam już 60k? ” Unforgiven napisał na forum bety, że mają to naprawić, więc powinno już nie być tego bugu z 4x dmg od bossów we wszystkie klasy oprócz wojowników. Tu masz cytat z bety: "This will be implemented in live servers with the next update which includes Zodiac Temple AND Balancing." A tu masz link do tematu, dokładnie 5 st…

• Czy to prawda...

Kr8g - - Archiwum

Jak przerabiasz dużo naraz tych zbroi to bardzo dobrze widać, że te o wyższym stopniu ulepszenia częściej przerabia.

• Dowiedzieliście się już co z nagrodami za okeyki letnie? xD

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

Kr8g - - Klasy Postaci

youtube.com/watch?v=GGVx1l-gTjQ youtube.com/watch?v=-LhoEeyO1fo <ciach> Moderator Melodius:Usuwam filmik z pseudocenzurą. youtube.com/watch?v=4CMqiY4CjbQ youtube.com/watch?v=5RiRPcrCqh0 youtube.com/watch?v=PEas4ytc49Q Moderator Melodius:14.11.2017 Łączę posty. Mimo wszystko nie możemy pozwalać na double/triple posty.

• FILMY Tortuga

Kr8g - - Tortuga

youtube.com/watch?v=GGVx1l-gTjQ youtube.com/watch?v=-LhoEeyO1fo youtube.com/watch?v=-jTe8tF4G64