Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

HAKUNIOR. - - Samos

Następnym razem jak będą wyć o arenę o napiszemy, że wygrywając pierwszy raz to tak jakby wygrać drugi raz to po co się bić

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Gratulujemy wygranej, jak i chęci do przyjęcia wojny” Na kolana i pucować buty mixy

HAKUNIOR. - - Samos

0 oporu

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from flawless.: “a ludzie z eboli nawet zaplaca za jego prawdziwe imie i nazwisko oraz miejsce zamieszkania” Ludzie z Eboli już dawno mają te dane Jak ktoś nam zapłaci to je udostępnimy

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from DariuszIII: “TsukuneAoki ta... No jak nie potrafią się dogadać to im pomogę D” Pomóż im załatwić wolne na normalną godzinę

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from DariuszIII: “To ja mam rozwiązanie, ze względu, że jestem złem wcielonym zapraszam obie gildie Dziś o godzinie 19:00 Na wojnę 10vs10 Pod DT. Która się nie stawi po prostu jest słabsza, przegrała, oddaje EQ dla peta czy coś tam” Z racji tego że już przegrałem oddam komuś eq na PW szczegóły PS. Nie słyszałem jeszcze o wojnie pod DT... czyżby jakaś nowa aktualizacja?

HAKUNIOR. - - Samos

Dlaczego Wy rozmawiacie z ludźmi których nie ma w Eboli o terminie wojny

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Jak to napisał Takaś trzeba dojść do konsensusu między gildiami odnośnie myślę godziny, po przy takim czymś jak miało być (10vs10), to jest 20 osób, które robią co innego w życiu, pracują gdzie indziej i w innych godzinach itd.” Rozumiesz placku, że czekamy aż podacie terminy i wtedy się zaczniemy dogadywać czy dalej będziesz przekonany, że swoją śmieszną filozofią się nie ośmieszasz?

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “A jednak przy takiej ilości SKY, gdy pojawia się temat wojny właśnie z wami, to oddalacie temat w stronę Eboli za kaaaażdym razem” Czekamy dalej na terminy

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Tylko nadchodzący weekend odpada bo klikam go4lola sobie w lige legend.” SKY na pewno jest na tyle liczne, że znajdzie sobie kogoś na podmiankę za Ciebie

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “1 nad ranem.” 23 wieczorem, 1 nad ranem kiedy jest noc?

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Tylko, że jedni od was piszą, że kolejna "okazja" to event, inni, że nie, a Ty piszesz, że może. Ustalcie na TSie jedną wersję” Nie mamy jednego TSa więc ciężko się troche dogadać Quote from Wyczarowana: “Myśle kolego, znam większość ludzi w sky i zdaje sobie sprawe,że nikt tam policjantem ani lekarzem nie jest i polowa o 17;30 bedzie na kompie” Nie to co w Eboli

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “a prawda jest taka, że znasz mnie tylko z tego nicku, nie wiesz kim i czym gram/grałem i czym bym wyszedł na arenę.” Z racji tego, że dobrze strzelam.... strzele, że jesteś życiowym nieudacznikiem pisząc takie rzeczy

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “ale od nas komplet ludzi, którzy mieliby uczestniczyć będzie o 23” no jak zaprosicie do gildii jeszcze z 5 osób to może uzbieracie 10 na wojne

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from TsukuneAoki: “Hakunior czy jak się tam zwiesz pokazujesz poziom godny Eboli czy tam SKY (przepraszam Przeciwna gildie bo ostatnio nie ogarniam kto jest gdzie) swoim zachowaniem. To że Ty siedzisz na garnuszku mamusi nie oznacza że ktoś robi to samo gdy się robi w systemie 2 albo 3 zmianowym zazwyczaj niedziela także jest dniem pracy i wraca się ze zmiany popołudniowej po godzinie 22.” Reprezentuje JP, nie pracuje ale zawsze służę pomocą Nie gadaj, że Ty pracujesz

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “A co do dnia, nie chcieliśmy go zmieniać, bo padł on ze strony Eboli.” Ciekawe w którym momencie xD

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Nie wiem kim jest w grze bilinm u was w gildii” Nikim bo go nie ma w gildii

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Nasze IS'y też mogą czekać o 23 drogi Jezusie” Ta wasze IS biedaki Prawda jest taka, że o 17:30 wam nie pasuje tak jak o 23 bo u was placki nie ma 10 osób żeby wejść na wojne

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Tak jak napisałeś może będzie np. okazja na evencie jeśli taki zostanie aktywowany.” Jak poprosicie to może będzie okazja Quote from Dosarphic: “ @HAKUNIOR. Widzę, że albo nigdy nie pracowałeś w weekendy ew. nie uczęszczałeś na studia niestacjonarne. Niedziele nie zawsze są wolne i nie, nie mam ferii, chciałbym ale te czasy już dawno minęły gdy miewałem ferie :mkay:” Za to Ty chodziłeś na studia i siedzisz na bezrobociu

HAKUNIOR. - - Samos

Quote from Dosarphic: “Rozumiem, że większość z was chodzi jeszcze do szkoły i ma np. ferie, ale w metina grają też osoby, które pracują.” No Ty masz ferie pewnie Nie wiem czy tłuku zauważyłeś ale niezależnie od tego czy masz ferie czy nie, niedziele są wolne