Search Results

Search results 1-20 of 311.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Biorąc pod uwagę fakt, że teraz w metinie dodaje się tylko insty, odpowiedź brzmi- nie.

• Quote from AauaaaMetin2: “najzabawniejsi są ludzie co graja na privach albo w ogolę ale na forum globala siedzą i jęczą ” Świetna logika. Narzekasz? Nie graj. Nie grasz? JAK TY MOŻESZ NARZEKAĆ NA NAJWSPANIALSZĄ GRĘ ŚWIATA!11!1ONEONEONE A do geniusza od "a bo gracze z privow nic nie wydajo i w ogóle to plebs i nic nie osiągnie"- nie, nawet taki gracz jest żywą duszą na serwerze, innym graczem, ale spoko, masz rację, niech zostanie cała topka, 100 ludzi na serwer i potem płaczcie, że nie ma z kim …

• [ciach] Ritchie trafił w punkt z praktycznie wszystkim, a ty możesz tylko wyć i czekać na fuzję, po której global zostanie z 2 serwerami xD No i skoro wychodzisz z tą debilną, fejsbukową tradycją przeglądania profilu przed odniesieniem się, to łap. Archer 95 i Body 35 Co prawda, nie pomogła mu ani 1 osoba, ale jak widać z nudów stwierdził, że sobie na jakiś czas wróci Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Global tani. Tańszy od privów. Aha, ok xD

• Gmi mogliby banować "cały dzień" i przez miesiąc, gdyby byli bezrobotnymi/uczniakami/ na NORMALNYM etacie, sorry ludzie, to wolontariat, nikt nie będzie regularnie banować cały dzień. Więc tak, gmi aktualnie mają mało do powiedzenia, ciężkie działa może wytoczyć tylko failforge.

• Zakładając, że to prawda. To straszne, że to GRACZ musi uświadamiać górę, że rozwiązaniem jest wykasowanie sklepów z towarem, a nie botów. No sorry, nie trzeba być geniuszem, by ogarnąć, że strata tysięcy szkat zaboli bardziej, niż strata 5 botów.

• Widocznie w Turcji nie zamknęli żadnego słynnego priva xD Nvm, pisząc posta nie widziałem posta upa.

• Quote from Ritchie: “Ósmy raz pod rząd wywaliło mnie do logowania przy próbie wystawienia sklepu na szpuli. Błąd zgłaszałem ponad rok temu. Obawiam się, że gracze z Rubinium są przyzwyczajeni do wyższych standardów, znikną szybciej niż się pojawią. W całym tym poruszeniu na forum nie chodzi o to, że ktoś źle życzy oficjalnym serwerom. Chodzi o to, że gdyby były gotowe na to, żeby na nich grać, to ta cała szopka z kasowaniem privów nie byłaby nawet potrzebna. ” I myślę, że tym można skończyć dysk…

• Quote from Art: “Quote from kAArter: “Quote from Art: “bez komentarza po prostu Nie ma to jak pochwalać kogoś, kto się "wyrobił" na czyjejś pracy, miał gdzieś własność intelektualną i prawo Jak Ty egzystujesz w życiu publicznym ” Odnośnie waszej pracy to może lepiej nie wypowiadaj się jako osobą reprezentująca community i nie potrafiąca przepchnąć jednej pozytywnej zmiany przez 10 lat grzania stołka przy korycie.Jak chcesz się punktować kto z nas ma racje w dyskusji to zapraszam suchej nitki nie…

• Rozmowy serwera Etolin

Hellrider - - Dyskusje Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from MaSensi: “a do tego wszystkiego jeszcze moderatorzy którzy pozostawiają wile do życzenia. ” Pisze to random ze świeżego konta. Odwagi brak napisać z głównego (kiedyś je wytropię )? ” To coś dziwnego, że ktoś, kto nie grał od dawna pisze z nowego konta? :V Weź krytykę na klatę, a nie zachowujesz się jak dziecko, bo ktoś chciał sprawdzić jak wygląda community metinka i jest zniesmaczony, o czym poinformował. Moje konto sprzed 7 lat też w dziwnych okolicznościach "zn…

• Rozmowy serwera Etolin

Zorganizujcie sobie jakiś turniej czy coś, a nie miesiącami wyjecie, kto ile dostał i czy był wtedy na afku czy nie, forumowi fajterzy xD A, i streamujcie to, przynajmniej będzie na co popatrzeć w przeciwieństwie do festiwalu żenady i autyzmu na forum.

• Same bonusy pokroju expa, hp albo % na potwory to co? Pisałem coś o tym, że powinno się zabrać bonusy? Odpowiem za ciebie. Nie, nic takiego nie pisałem, is w tej materii dalej byłby sporą przewagą, po prostu nie od pierwszych sekund. Ja serio nie wiem, jak to możliwe, że na tym forum jest tylu geniuszy, którzy czytanie ze zrozumieniem to chyba na 0 mają... I nie, nie będę tego tematu ciągnąć dalej.

• Quote from Beatles: “Z tym @Ninhio akurat się z Tobą zgodzę. Bo to jest spora przewaga nad osoba co zaczyna grę bez wspomagaczy z tomboli. Taki wierzchowiec już na 1 lvl to gruba przesada. ” Zacznijmy od tego, że zrypali to w samych założeniach. Wierzchowce (bez wyjątku) powinny mieć wymagania, jak kuc- jazda 1lvl, bicie z niego- zrobienie bojowca, używanie skilli- zrobienie militara.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SamarytaninEtolina: “Quote from Lexio: “Czego sie spodziewasz od uzaleznionych ludzi? ” mówisz o uzależnieniu i o tym, że długo nie dają rady pewne osoby z mojej gidlii żyć bez forum, moje pytanie brzmi co ty tutaj robisz w takim ukladzie skoro "skończyłeś grę" bo chyba to należy do nałogów ciągłe pisanie na forumku i brnięcie w zaparte? ” skończył z grą, nie z community. A tak poza tym on wymienił o wiele lepsze przypadłości nałogowców xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Quote from ArixanBogiem: “jak @Darek-Pogrom zakonczyl juz swoja giereczke w metin2PL xDtak sie wlasnie konczy zadzieranie z IRRE na zadymkach fiufiu ” No i bardzo dobrze zrobil,gdybym mial stac znowu pare lat sam przy starszej pani ,czekajac na fuzje i zadzierac z paroma emerytami z jinno . [ciach] Irre to tutaj dalej widze by jechalo po takim dareczku ,ale nie zapomnijcie ze to on wam robil rozrywke w tej gierce i czasami bol dupci. Wy to teraz mozecie sobie wrzucac dale…

• Nowy serwer Aruba 18 lipiec

Hellrider - - Archiwum

Quote from noPRO8L3M: “bardziej mi chodziło, że dużo osób pracuje w tygodniu a w weekendy ma trochę czasu aby móc pograć ” No to pograją kilka dni później, a nie od 1 minut walcząc o pojedynczego psa xD

• Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci:80 Ekwipunek (EQ): Broń -truta+6 sr 35 kd+4/ dla jakiegoś niskolevelowego dropa fms+9 śr 40 kd+3 Zbroja - stal +7 kd+4 15% na błyski Hełm - rogowy +6 15% błyski Tarcza - budda +9 nno/10trupy/10 diabły Bransoleta - srebro+9 5b 20% trupy/ezo/diabły lub 15% na błyski Buty - qiliny+4/ drewniane +8 1,5k hp Kolczyki - łzy+7 10% trupy/20% diabły Naszyjnik - miedziany+8 1,5k hp Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - P Czarowana Zbroja - reszta Smoc…

• Ludzie, ogólnie to kuźni faili przegrzały się przewody, ale pewnie team wie tyle, co wy czyli nic, musicie czekać.

• Nie wiem, jak z rozwinięcia twojego stwierdzenia, że dobre eventy przyciągają bociarnie pt. "usuńmy wszystkie eventy, w których można wspomóc się botami" miałoby się wykluć stawianie botów przez failforge, ale ok...