Search Results

Search results 1-20 of 44.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Art kiedy na WikiMetin2.pl pojawia sie informacje na temat nowych broni zbrojek kaskow ?

• Quote from Miki124: “biegaja juz ludzie w tych itemach ” możesz wymienić chociaż jedną osobę? Bo Ja osobiście nie widziałem

• ktos juz zrobil nowa bron / kask / zbroje ?

• @Art , @Ingolf mozecie napisac dlaczego nie dziala ten nowy dung ? rumuni maja dziala turki tak samo a u nas co ...

• Quote from Muzukashi: “Quote from Django: “Czy komuś udało się wejść na te nową instancje przebudzenie? Klikam na statue i nic, mam pt, mam zegarki i mam te książkę. ” my też próbujemy i nic... ” zaraz sie okaze ze cos poszlo nie tak i musieli wylaczyc xDDDD

• ja nie widze problemu zeby zrobic solo jotuna/nemere/radka/smoka mysle ze 3h max dziennie cala misja a nawet mniej

• Quote from Beatles: “@fearbyadrian Będzie można wbić 10 luda. Broń ma wbudowane obrażenia um. Bronie się wytwarza z ulepów i nic nie jest wspomniane aby z czegoś dało się przerobić. ” ja uwazam ze nie bedzie sie dalo wbic 10 ludzi bo na pierwszej mapie 90+ tez mozna zrobic np runiczny z ulepow a 10 luda nie mozna wbic ale to sie okaze niedlugo

• Quote from Beatles: “Jeśli chodzi o PVP to zniszczą. Tutaj nie ma wątpliwości. Co do pve, raczej aż tak nie będą odczuwalne. ” fakt tylko ciezkwe czy bedzie mozna jeszcze tam 10 ludzi wbic czy bedzie trzeba przerabiac np. cyjanitowe ostrze tak jak np. bojowego na trytona

• Quote from Withe: “Ty chociaż miałeś 2 kolumny bo u nas po odpaleniu meleyki nie pojawiły się w ogóle -takie cudeńka się dzieją -pomogła zmiana postaci dopiero się pojawiły. ” u mnie niestety zmiana postaci nie pomogla ... a dzisiaj mialem tak ze MISS wchodzil w jeden filar/posag i niestety nie dalo sie tej meley dokonczyc

• Quote from PaweleK8800: “@fearbyadrian Ja to się zastanawiam jakiego masz kompa ze uciągniesz 17 metków? mi niestety przy 7 metkach to już główne okno laguje ” moge powiedziec ze dosc mocny

• Czy ktos mi powie co to ma [ciach] byc ? ! 0f7fe7ee08154.png Wchodzę na melay A tam 2 filary zamiast 4ch na SS widać dokładnie... ten metin to już dno i metr mułu Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowne wyrażenie i flood. Poprawiłem wyświetlanie obrazka. Połączyłem posty.

• bedzie przerwa techniczna cos wiadomo ?

• Quote from Ladysena: “Znowu padły serwery ??????? ” reset jest

• Quote from Ascoran: “Dział rekrutacji znajduje się tutaj. Edit. fearbyadrian, z tego co wiem to w sprawie zmian w polimorfii zostało wysłane zapytanie przez Ingolfa i póki co musimy czekać na oficjalne informacje. Jak się czegoś Ingolf dowie, to na pewno o tym poinformuje (nie będzie trzymał dla siebie). NisseN Nie wiem, bo to zawsze Ingolf zajmuje się takimi sprawami, ale z racji tego, że przerwa w poniedziałek była nadzwyczajna, to z dużym prawdopodobieństwem jutro odbędzie się cykliczna przer…

• Quote from Ascoran: “Quote from /Zuriel/: “Ascoran.. A jak wielka sieć piekarni produkuje(piecze) niedobry chleb i jak się tam zatrudnisz do pieczenia chleba, to nagle będzie dobry - czy będziesz robić to samo co reszta, bo tak ci każe firma? ” Co ma dodatkowy człowiek do pomocy łapania botów z piekarnią i chlebem? ” to moze teraz sie wypiowiesz na temat meley ? dlaczego DMG na polimorfi po aktualizacji tak trastycznie spadlo ? Dlaczego wartosc z biologow nie dziala ? roski na defa oraz wartosc …

• Quote from Skrabi: “Quote from Yovive: “Quote from fearbyadrian: “Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ... ” Stało się tak ponieważ okrwawiłeś kolumne i krwawienie ją zabiło w momencie respu metków, zapewne było to podczas b…

• Quote from Skrabi: “Quote from fearbyadrian: “Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ... ” To żaden nowy bug i jest już od samego początku wprowadzenie meley, miałem już tak kilka razy i jedyna szansa to bić statue postacią ma…

• Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ...

• Quote from Ingolf: “Quote from KilerNo0bs: “@Art @Ingolf @Nalif @Rahta Wiadomo coś na temat zmianek w IS które to umożliwiłyby zmixowanie perfekt bonów w mitycznej alchemii i czy taka opcja będzie możliwa?? ” Pytaliśmy o to, ale nadal brak informacji ” a co z polimorfia ? Moderator Ascoran:Wyciąłem flood.

• Cos wiadomo kiedy bedzie HH ?