Search Results

Search results 1-20 of 385.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from RevWolt: “ten boss by respił się w losowych miejscach na mapce ” Losowy resp bossa zabija rywalizacje, nie wygrywa najsilniejsza gildia tylko masówka ” Nie nie masówka, tego bossa nie zbije się w 5 minut bo zanim zostanie zbity dołączy do tego wielu graczy a jedyna przewaga słabszego gracza będzie taka że szybciej zacznie bić. Quote from WegielWBucie: “Quote from RevWolt: “setki oczywiście zakazane bo to też ma wpływ na niszczenie elementu pvp w grze. ” Blokad…

• Bossa można ubić na spokojnie ze swoją grupą i gildią, ale by na niego wejść potrzebna będzie przepustka o która trzeba walczyć tylko jak? Przykład smok v2 z pro dropem typu 1-5 zmianek, dodania itp... resp co 24h. By go ubić potrzebna jest przepustką która dropi z jakiegoś mini bossa, ten boss by respił się w losowych miejscach na mapce o określonej godzinie. Miałby sporo hp i byłby dość trudny do zbicia a dropiłaby tylko 1 przepustka dla osoby która zada najwięcej dmg. I takie coś ma moim zdan…

• Quote from Twixmax: “Płacz jest Ogromny o IS ,jaki to pl Jest zły bo nacisk na IS jest ,a ktoś wam każe wpłacać żeby grać ? Są gracze którzy bez isa doszli daleko Na privach ,Też jest nacisk Na is ,Bo bez isa nie rozpoczniesz dobrze gry.Żeby dobrze zacząć na Privie trzeba z 200-500 pln na sam start wpłacić.Bo bez tego to nawet nie masz czego szukać.Szczególnie na Hardzie. Wpłacać na Priva który na 50 % upadnie po tygodniu to głupota, a z pl wiesz że chociaż na bruk pln nie wydasz, Bo nie upadnie…

• Prywatne serwery mają wzięcie bo społeczność jest już mocno zmęczona polityką GF, każdy kto gra na takim serwerze bardzo dobrze wie że za 2 dni mogą go zamknąć a to co tam władował zniknie. Oczywiście uważam za bardzo złe stawianie i prowadzenie prywatnych serwerów jednak idea tych serwerów nie bierze się z niczego. Gdzieś ta ilość zawiedzionych graczy musiała przejść a najprościej to zagrać w tą samą grę tylko na lepszych zasadach. Dodajecie coś czego ludzie kategorycznie odmawiają jak np. alch…

• Dlatego w obecnych czasach najlepszą linią obrony jest dobry gm, Varden z tego co wiem czasami cały dzień banował bociska i mam nadzieje że zostanie też przypisany do banowania na nowym serwerze.

• Może inaczej, brak jest procedur które pozwalają działać lepiej administracji. Tyle ile lat ma ta gra na naszym rynku, przez tyle lat mamy do czynienia z botami które można łatwo usunąć. GF sam sobie utrudnia drogę do wykastrowania tych botów robiąc antycheaty które nic nie dają, nowe systemy rybackie które utrudniają graczom grę. Nawet system który miał z automatu banować za napisanie allegro, przelew, złotówki banuję od roku czasu 99,99% uczciwych graczy bo handlarz obchodzi go jak chcę. Wiele…

• Może inaczej, dlaczego sklepy znikały masowo gdy zacząłem pisać o tym by banować właśnie nie a zwykłych graczy. Wiele razy pisałem o tym z administracją że nie ma to sensu banowanie botów i trzeba banować sklepy, dawałem przykłady ile tego towaru jest. W grze też pisałem na ten temat z gmami i faktycznie sklepy były banowane ale te które używały bota do wystawiania sklepów, a nie te które miały towar na sklepie. Resztę historii musi opowiedzieć @Varden , czy faktycznie problem botów drastycznie …

• To jest mega sposób na zarobek bez bota oczywiście, skup pełno towaru za grosze i wystaw za fortunę warunkiem jest to że musisz mieć wszystko.

• Quote from MagKai: “Quote from RevWolt: “Dopiero jak apelowałem wiele razy o to by banować sklepiki wtedy wybanowano połowę m1 ” nie rób z siebie wielkiego "zbawcy" (w każdym temacie gdzie są poruszone boty) bo nadmieniłeś Vardenowi żeby banowal sklepy, choć gość doskonale wiedział żeby się tym zająć xD Quote from RevWolt: “podejrzewam że to co wtedy zostało zbanowane było warte koło 500k pln. ” XDD tylko tak mogę to skomentować ” Może w jakimś stopniu było to brane pod uwagę, ale gdy uświadomił…

• Taka troszkę agresywna polityka GF, HH 35% by ci przy kasie kupili sm i za nie kupony sm. Potem ci co są głodni nowego serwera na szybko sprzedają część lub całe eq by kupić smki, i potem start serwera. Akurat tak się dziwnie będzie składać że w isie dostępny będzie nowy pet (2k pz 20 mooby, właduj 500 sm by go mieć) i nowy wierzchowiec. Sam bardzo chętnie bym pograł ale czy jest sens rywalizować z botami? Niby nowy serwer ale mieliśmy przykład z jawy, gdzie też banowano boty ale z mizernym skut…

• Te szaty aury będą podobne do talizmanów, trudno to będzie wbić ale na +250 da potężnego kopa, 250% absorpcji z np. z ebo da ciekawy efekt, 4,125 k pż 25% na lud albo 37,5 abs na miecze/2reke albo coś. I kolejne szkaty szczeniaka v2? Ze szczeniakiem który da jeszcze więcej pż i jeszcze więcej % na potwory?

• Aukcje blyskawiczne

RevWolt - - Pytania i Wskazówki

Ostatnie 3 były 10, 20,29 czerwca więc wychodzi praktycznie co 10 dni i chyba już zapomnieli o nich.

• Nowy server

Quote from Iga2009PL: “Quote from RevWolt: “Podobnie jak było na Jawie, podczas eventów to niektóre boty miały wystawione na sklepikach po kilka tysięcy srebrnych/złotych okeyek za grosze. ” XDD głupoty gadasz jak nie wiem co ” Głupoty w sensie z czym? Tak było, ci co nie grają na jawie pewnie są w szoku tak samo jak fakt że w godzinę da się wydropić prawie 3k blasków. Edit. szukałem tego screna proszę, a to jest po sezonie robiony: (Hidden Content)

• Nowy server

To nie jest serwer na Tureckich warunkach tylko serwer który został kiedyś albo zostanie otwarty w Turcji a my dostaniemy identyczny tz. To samo co na Jawie tylko inne eventy + event dusz na stałe co zwłaszcza przyda się by solowaniu bossów. Podsumowując to będzie Jawa 2, ze wszystkimi dobrodziejstwami ale też tak samo jak na starcie Jawy będą boty i to masa botów. To co zostało wybanowane na Jawie, Etolinie, Diumarze wróci na ten nowy serwer. Jeśli będą boty to będzie ich 10-1 w stosunku bot-gr…

• Zbieracze.

To jest jeden cały z 3 korytarzami, a jak wybilem znowu był resp. Ogólnie tam nazbieralem 70 szkat, minuta bicia i minuta zbierania. Dlatego tak się ciężko zbiera, w 4h 5k blaskiem gdzie ponad połowa czasu to podnoszenie. Są tacy co mają ponad 10k przez te 4h, ale to muszą być big spoty a 2 osoba tylko zbiera.

• 450% dropu, ulalaa na samym początku iść tylko dropić fmski.

• Nowy server

Serwer przez pierwsze miesiące będzie oblegany przez boty tak jak jawa. Jeśli chcesz grać do zabawy to lepiej odpuścić, chyba że w kilka dni wbijasz do groty. Jak masz nerwy i lubisz expic/dropic na 1 spocie z 5 botami to graj. Albo zaladujesz 10k PLN w isa albo masz inny pomysł na grę.

• Zbieracze.

Czyli jak zablokuje całe eq w syfie i zostawię tylko miejsce na blaski to będzie w mig zbierał tylko blaski? I czy poradzi sobie nawet z takim zjawiskiem (1 spot +korytarze), i czy da rade to wyzbierać? (Hidden Content)

• Zbieracze.

Witam, wyjaśni mi ktoś albo poda jakiś film na jakiej zasadzie działają zbieracze typu bruce/weyne itp. ? Potrzebne mi jest to przy dropie blasków/gałek lodu i nie wiem czy warto to kiedyś kupić czy jednak to jest zbędne. Czy to zbiera wszystko tak jak bot, czy trzeba kliknąć a on podleci i to zbierze?

• Było wiele razy, raz pamiętam tylko jak było 40% chyba w święta.