Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Michu - - Dyskusje Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “[url]https://www.youtube.com/watch?v=_dSeutRbszQ&[/url] dzieki za dym, szkoda tylko ze zdazylem sie pobic 15 minut no ale zawsze cos ” Irre bogiem shinsoo pierogiem. Cytując klasyka "nie ma co bić". Dobra robota Demon.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Twój przyjaciel twierdzi,że nie dostałam bana a Ty,że to helio. ” To nie mój przyjaciel, kumpel, ani nawet znajomy. Może 2 razy pisaliśmy jak chciałem coś kupić. Tak, @Helio jest aktualnie na koncie @BlueEve.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Ma zbyt gorącą głowę i jego przeciwnicy to wykorzystali. @kryndor padł ofiarą niecnego spisku. ” Tyle, że od 1 dnia było wiadomo, że @BlueEve to fejk konto kogoś z grupki pseudo bohaterów. Teraz już wiadomo, że to dzban Helio.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “No I pożegnałam się z tobą, a ty dalej odpowiadasz.. muszę powtórzyć: Papatki (czyli nie będę z tobą dyskutować bo jesteś co najmniej śmieszna) ” Dobre dobre, to ja też przy każdej dyskusji będę używał słowa "Papatki", żeby zniwelować odpowiedz drugiej strony. #BystraEylis

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BlueEve: “Ogólnie to nie chciało mi się troszkę tego czytać, bo mam lepsze rzeczy do roboty, ” Quote from BlueEve: “kolega Stormus zaczął a ja w tym momencie kończę. ” Quote from BlueEve: “Miłego dnia wszystkim bo naprawdę szkoda mi czasu tracić na tłumaczenie tego samego ciągle ” Quote from BlueEve: “Apeluje o zakończenie wyłącznie dlatego, że to się ciągnie i ciągnie ” To skończ wreszcie, a nie udajesz, że ci zależy na zakończeniu tego tematu.

• Rozmowy serwera Etolin

Poproszę chwilę uwagi na tych jakże burzliwych dyskusjach, otóż stała się rzecz niebywała Eylis po 4 latach rozłąki spotkała się ze swoim kochanym bratem Kmieciakiem. Żebyście tam byli to ahh łzy leciały ciurkiem, tak wzruszający to był moment. DDRB5ub.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Czyli Ata razem z usunięciem konta na forum i założeniem kolejnego, rozpoczął nowe, lepsze życie na innym serwie? ” Aata razem z usunięciem konta na forum i założeniem kolejnego, rozpoczął nowe, lepsze życie jakim jest wysyłanie swoich pokemonów do walki ze swoimi przeciwnikami.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Michu: “Quote from Deo: “Dobry chłop też musi umieć odkurzyć ” @Erdap musisz nauczyć się odkurzać. ” Ale to chodziło o mnie.. elys to facet, co nie? ” Nie, jesteś w błędzie. WYJ dalej dziewczynko na posyłki.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Deo: “Dobry chłop też musi umieć odkurzyć :p ” @Erdap musisz nauczyć się odkurzać. @Eylis WYJ.

• Rozmowy serwera Etolin

Eylis służąca Irre, meley im odkurza. xD

• Zmiany w grze - dyskusja

Michu - - Porozmawiajmy o Metin2

Z dostępem do magazynu IS jeszcze nic nie wiadomo. Odpowiedź CoMa na prośby o wyłączenie magazynu IS. "Gerne aber höre ich mir euer Feedback dazu an - im Moment scheint mir dies aber im Bezug auf die Depots gemischt zu sein. Während einige Depots klar ablehnen, würde es andere begrüßen. Dennoch habe ich das Thema bei uns intern zur Diskussion gestellt."

• Rozmowy serwera Etolin

@Lorint. co tam u ciebie? Dobry obiad @Lorintowa. zrobiła?

• Nowy serwer Aruba 18 lipiec

Michu - - Pytania i Wskazówki

Quote from Ninhio: “wolałbym oficjalne info z tym ;D ” 5wTU4Uh.png Oryginalny tekst CoMa niemieckiego: "Ist ein permanenter Server."

• Nowy serwer Aruba 18 lipiec

Michu - - Pytania i Wskazówki

To będzie serwer stały, nie tymczasowy.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Mi też dajcie jakieś wyzwanie, bo się nudzę! ” Nie wchodź na forum przez tydzień.

• Rozmowy serwera Etolin

Ktoś z was będzie pykał na nowym serwerze, czy zostajecie wierni serwerowi Etolin?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Regulaminu trzeba przestrzegać kochana xd ” To jak kiedy nowe multikonto robisz do dawania sobie łapek w górę?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Mein: “za słowa typu "kiepsciutko", "wal legiona", "ale grota", "hp schodzi", "sklep sciągnąłem" i wiele innych jest ban, bo są ekstremalnie wulgarne. Pilnuj się więc na przyszłość dziewczyno. ” @Mein dlaczego reklamujesz strony co nie mają żadnego powiązania z gameforge?Przez ciebie osoby, które tych stron nie znały będą zaciekawione informacjami na temat tego co się na tych stronach znajduje. Reklamowanie stron niezależnych, nie mających żadnego powiązania z fir…

• Rozmowy serwera Etolin

Zaczęło się, pora zapiąć pasy!

• Zmiany w grze - dyskusja

Michu - - Porozmawiajmy o Metin2

Trzeba przenieść się na serwer turecki, tam jest bardzo duża rywalizacja.