Search Results

Search results 1-20 of 248.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam. Wiadomo może już kiedy i czy w ogole będą tereny gildijne w M1 ?

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

przetopek1313 - - Diumar

dyskusja na forum a na grze pustka

przetopek1313 - - Diumar

Quote from Gabriel123: “Jakie lajki po co to... Gdzie jest podpis pod awatarem co miałem że sury bić. ” Szerzysz przemoc na łamach forum to Ci skasowali

przetopek1313 - - Diumar

Gabriel dam Ci lajka hehe. Ale namieszali na forum. Loguje na forum po kilku dobrych miesiacach a tu psikus. Juz myslalem ze pomylilem forum

• Witam. Nie bylo mnie na forum z rok czasu. Jest nowa "szata graficzna" forum czy u mnie jest jakis blad ? Wszystko mam po angielsku i forum inaczej wyglada.

przetopek1313 - - Diumar

Quote from Arom: “yyyyyyyyy w Sylwestra grac w metina pozdr ;S :cursing:” Jak ktos swietuje caly rok to taki sylwester to nic specjalnego. Dzien jak kazdy. No i pewnie czesc osob w pracy sobie "pykala" w to z nudow. Inni z przymusu w domu

• Ślub.

przetopek1313 - - Archiwum

Poprostu kolego nie zakonczyles ceremoni slubnej u NPC Hanah (czy jakos tak). Pewnie wyszedles ze slubu logujac sie. Na nowo wez slub i prawidlowo zakoncz ceremonie. Misje na obraczki mozna samemu zrobic dwoma postaciami bodajze 25lvl'owymi. Jest 6 ch i ubicie 30 Jin Hee to nie problem.

• Dzieki Okko za tak obszerny obraz calego wydarzenia

• Eventy na Diumar - nasze wrażenia

przetopek1313 - - Diumar

Pytanko. Jak wygladal wczorajszy mini event "DT z GM". Ot taka ciekawosc.

• Event ciekawy, tylko zmiana ch byla mylaca.

• Quote from Santonia: “Umiejętność Ognisty Duch (Sura) teraz będzie zadawała obrażenia z wierzchowca/konia.” A to ciekawe Napewno sie przyda

• Nikt Wam nie karze grac w ta gre. Mozecie w kazdej chwili wylogowac. Placze, ze trylion metkow i znikoma ilosc jakichs szkatulek. Smiech. Burzyc sie mozna bylo na diumar , ze nie bylo mozliwosci zabicia krola jinno a inne krole otrzymywaly obrazenia. Zreszta wczesniej wstawilem screna z tym. Trudno. Bylo minelo. Taka gra. Ja czekam tylko na aktualizacje z KD antymagii bo za duzo bije moja sura

• Quote from Marantha: “Zadaniem graczy jest doprowadzenie spod teleportu do M1 (Dolina Orków)w jak najkrótszym czasie swojego Króla do wrót Świątyni przy jednoczesnym utrudnianiu w osiągnięciu tego zadania innym Królestwom. Jeżeli Król zostanie zabity wraca do punktu wyjścia- teleport do M1 swojego Królestwa - Dolina Orków, i tym samym rozpoczyna rozpoczyna wędrówkę od nowa” I gdzie byla ta zasada jak nie mozna bylo zadawac dmg Krolowi z Jinno ???? Oszustwo. Pewnie mu glupio przyznac, ze sie nie …

• Quote from WojtekSnoppy: “Poprawki w Antymagi, poprawki dotyczące bossów, potworów są oczywiści potrzebne ;p” Poprawki co do bossow powinny byc na plus. Taki plus zeby kazda klasa postaci mozna bylo ubic bossa i tym samym zrobic zadane misje !! Dlaczego klasa magiczna nie mozna wykonywac zadanych misji z biciem bossow ? I dlaczego majac 100% na kryta dziala on tylko na hity ? Powinni pozamykac serwery pozadnie gre przetestowac na kazda okolicznosc i wtedy wystartowac Z kd antymagi nawet dobrze z…

• Quote from Mistrzu634: “Czy wszystkie nowe księgi dropią tylko z metinów 95-105 , czy może są takie które rowniez z 90- beda dropic? Prosze o sprecyzowanie” Jak dla mnie to jest wyraznie napisane , ze z metinow 95 - 105 tylko Art nie chcial sie dwa razy powtarzac. Quote from Mistrzu634: “u BM zmniejszana/zwiekszana umiejętnosc to mroczne uderzenie” A dzieki, Testowalem bete ale zapomnialem jakie skille wchodza w gre.

• Teraz strata 2 slotow na kamyki u bm by zyskac 12,5% hehe, Juz mogli by dodac nowy slot do broni na antymagie, lub dac staly bonus do broni magicznych 12,5% a usunac te kd. Co aktualizacja to glupota. Exp na Komendantach juz niemozliwy ale to po co ? skoro nobki nielegalnie powbijali juz 105lvl i pojda na nowe mapy hehe Ktos weznie zmniejszenie obrazen od sfery i bedzie ciekawie

• Hej. To sobie zawitam po raz drugi Szklanka do polowy pelna, czy polowa pusta ? Dlaczego Noe nie wzial do Arki dinozaurów ? Czy drapiesz pazurkami ? Czy jak Ci powierze kaktusa czy on nie uschnie ? Czy w zime ulepisz ze mna balwana ?

• Quote from kurson: “A gdzie dokładnie jest to miejsce gdzie był zrzut rud ?” E2QKKF.png

• 15.03.2015r event gorniczy z nowymi rudami byl na przyladku. Podejrzewam , ze sie nic nie zmieni bo i tak mial duze zainteresowanie. Chociaz nigdy niewiadomo. [video]https://www.youtube.com/watch?v=ayb41_WXV4o[/video]

• Filmiki Diumaru

przetopek1313 - - Diumar

Niekompletna Wojna Krolestw 85 - 105lvl 29.08.2015r braklo miejsca na dysku [video]https://www.youtube.com/watch?v=kj2Xs_1AMgI[/video] Sorry za jakosc filmu, nie mam zaplecza Hollywood Zwyciestwo Chunjo Um8CK9.jpg