Search Results

Search results 1-20 of 283.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Michcio. - - Dyskusje Diumar

Quote from Nerose: “Quote from Michcio.: “Quote from SuperFajnyNick: “hej hej, kojarzycie nick maina SzamankaSZ? chętnie przyjmę, mogę zapłacić kilka wonów za informację ;>> ” Zależy ile xD ” Ooo jest naczelna konfitura ” We we Albercik ty to pierwszy to wytykania xD

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from SuperFajnyNick: “Quote from Michcio.: “Quote from SuperFajnyNick: “hej hej, kojarzycie nick maina SzamankaSZ? chętnie przyjmę, mogę zapłacić kilka wonów za informację ;>> ” Zależy ile xD ” Zależy czy twoją odpowiedzią są jego noobchary, bo je mam spisane wszystkie xD ” Zapłon mam godny mistrza, że tak powiem Znam główne postaci tej szamanki, bynajmniej z wetara

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from SuperFajnyNick: “hej hej, kojarzycie nick maina SzamankaSZ? chętnie przyjmę, mogę zapłacić kilka wonów za informację ;>> ” Zależy ile xD

• Rozmowy serwera Diumar

Owszem może i padają, ale co najwyżej ze śmiechu. Mnie boli? Chłopie uwierz, nie wiesz ile ja tego wydropiłem rok temu. Wiesz siła wyższa, wolałem skończyć gre niż marnować czas na syf, który i tak za 2 lata będzie martwy. EDIT: Owszem i ważne, gra jest po to żeby ze sobą rywalizować z tego co mi się wydaję.

• Rozmowy serwera Diumar

Dobra przyznam, mój błąd nie spojrzałem dokładnie na ss'a. Co nie zmienia faktu, że bijąc tyle likanem to jeszcze większy wstyd, nawet jeśli to jest wartość bez kryta, w co oczywiście wątpię, bo wiem jakiś ty hojny.

• Rozmowy serwera Diumar

Lorint powiem Ci, że biedny coś ten WP 4k bić w v3 to wstyd.

• Rozmowy serwera Diumar

Witam kolegów i koleżanki! XD

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Michcio. - - Wetar

Co jak co, ale nic mnie tak nie bawi jak te filmiki z metina XD Jest 2018, a ludzie dalej mają lagi w metinie LUL

Michcio. - - Wetar

Quote from Mordetis: “Quote from Konradeek: “napisz mi czy wieczorem godzisz się na jakiś ts ” Do nas też tak chętnie chciałeś wpaść a co do czego przyszło to szybko się zamknąłes. Poza tym co Ty mógłbyś robić na tym ts? Opowiadać o lasce z którą grasz od roku i mówić jaka to jest piękna? Skończ blaznowac. @Stach007Wetar widzę że chętnych nie ma by z Tobą walczyć. ” Z kim ma walczyć skoro na Wetarze same dropki Chociaż nie powiem, trochę śmiechłem jak udawał nie wiadomo kogo w lesie, a później p…

Michcio. - - Wetar

Quote from Rumun: “Będziesz na wojnie biegał jednocześnie na helerze i mentalu? Xd Szanuje za takie ogarnianie. ” Zawsze może poprosić family squad xD

Michcio. - - Wetar

Quote from Konradeek: “Tu mamy przykład, możecie państwo zaobserwować Nerose- typowy szczekasz forumowy co na forum szczenia, a z TSie miałem tylko KICK ” Wydaję mi się, że lepiej kickować niż się wyzywać i drzeć japę Po drugie to jeżeli chcesz z nim pogadać to raczej jedna i druga strona powinna mieć na to ochote, a nie Ty wbijasz i Ciebie to nie interesuje

Michcio. - - Wetar

Quote from ZituS: “Czepiasz się Michcio Zenka właściwie nie wiem o co poszlo,że nie ma życia realnego ? Nie wiem o co chodzi ci za bardzo ? ” O to, że cały czas myli życie realnym z metinem Tobie też to rozrysować?

Michcio. - - Wetar

Dobra ZEENEK mam nadzieję, że chociaż teraz się wysilisz i załapiesz choć trochę co miałem ci do przekazania tym ss'em. Rozumiem, że jesteś prymitywem, ale pls postaraj się xD PS. Tak wiem, profesjonalnie wykonany rysunek kappa (Hidden Content) Moderator Patriae:Dodano spojler do obrazka

Michcio. - - Wetar

Quote from Konradeek: “Widać po forum, kto kogo prowokuje ” Nie żeby co, ale do dram i wyzywania to zawsze Ty byłeś i jesteś pierwszy. Quote from Konradeek: “Skończ szkołę, zdaj maturę, później będziemy pisać ” No tak bo matura na ledwo 30% to jest jakiś wyczyn xD

Michcio. - - Wetar

Quote from Lorint.: “Albercik ogarnij sobie GG, będziesz mnie informował o sytuacji na waszym rynku ” Wątpię, że po tym jak nie chciałeś mu zejść 500k na jednym otwarciu będzie mu się chciało informować Cię o rynku na Wetarze.

Michcio. - - Wetar

Donaled to był prawdziwy biznesman, także powinieneś go uszanować... ;c

Michcio. - - Wetar

Nie chce mi się szukać, ale pamiętam, że było coś w ten deseń. W każdym bądź razie ja się o nic Tyrran nie napinam, tylko on jak już :d

Michcio. - - Wetar

Quote from Lorint.: “Piszesz o sytuacji która miała miejsce ~pół roku temu. Jak to napisałeś przypomniała mi się pewna osoba z Wetara, nie wiem czy jeszcze pamiętasz ją -McDonaled. Tak to ta osoba która wystawiała z 10 shopów na rynku z ulepszaczami takimi jak nos świni oraz latała z magnetem +7 chyba xd Ale to nie o tym. Słynął też z jeszcze jednej strony: wszystkie wyrazy, które pisał w grze BYŁY PISANE WIELKIMI LITERAMI. To że ktoś ma "dużo" yangow to nie znaczy że z Takiej osoby można te yan…

Michcio. - - Wetar

To jest biznesman xD ,,KUPIE SZARFĘ JUBILEUSZOWĄ 19/20%, SPOKOJNIE SAKIEWKA Z WONAMI JEST PEŁNA"~LORINT 2K18 PO CZYM NAPISAŁ, ŻE W PRZYSTĘPNEJ CENIE! XD

Michcio. - - Wetar

Quote from Lorint.: “ale jakoś rybaki mi schodzą z tego serwera i jestem z tego powodu dumny zadziwiające jest to ze macie droższą alchemie rubinu niż na Samosie ” Wiesz u nas nikt nie dropi, dropienie jest dla biednych xD