Search Results

Search results 1-20 of 199.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• magiczne jaja a różnica lvl

Riazisko - - Archiwum

na 120 lecą z jajek 105, ze 100 już nie. na 106 lecą z 95 z 90 już nie, dlatego max 15lvl mniej może mieć jajeczko

• Rozmowy serwera Etolin

Riazisko - - Dyskusje Etolin

Quote from KociePomruki: “Quote from Matheos21: “GM w ogóle jakiś zagląda na serwer? Bo z tego, co widać to słabo, gość na spam bocie od 9 rano spamuje ze yangi sprzeda.No chyba ze się cos zmieniło od 2015 i dozwolone jest używanie wspomagaczy i handel yangami. ” Gość zaraz po zbanowaniu, tworzy nowe konto na nowym mailu. I tak w kółko. Po ip nie wolno go zbanować - ani innych graczy. ” Banowanie po IP nic nie da. Takie rzeczy obchodzą ludzie, którzy uważali na informatyce w gimnazjum, więc ludz…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Aaa, zapomniałem dopisać RShamane. Powycinaj sobie teraz moje wypowiedzi, aby potem ułożyć urywki słów z cytatów w takiej kolejności, żeby wyszło na to jak to zostałeś na forum skrzywdzony. W końcu w wycinaniu wygodnych ci fragmentów z kontekstu jesteś mistrzem. ” Nooo. Teraz to mi zaimponowałeś. Tylko uważaj, bo RS należy do tęczowej armii i mogę Cię napaść na jednorożcach. PS: Proszę nie mylić tęczowej armii, z normalnie funkcjonującymi osobami homo, do tych nie mam proble…

• Drop stabilnych i mithirili.

Riazisko - - Archiwum

no ja tam wole solo jonego, jak goryla

• Witam. Jakie statystyki powinien mieć ninja 94 lvl po biologu z 2x atak? (chodzi o to, żeby rozpoznać jakie bonusy były wybrane u biologa)

• na czym polega rywalizacja

Riazisko - - Archiwum

Nie, nie dostanie. Ta gra polega na wojnie królestw i jak ktoś ma taki kaprys, to może iść do m2 wybijać dropy. (To, że tak robią tylko mixy, to inna sprawa) Nie ma co płakać, że jedna osoba Cię ubiła - lepiej się przyzwyczajać

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “Quote from MrNobody: “Słaby xdJa smoka zbijam 1 postacią bez buffa bez medali, lizaków, amuletów, A ty na 2-3 postacie biegasz na lizakach Kozak ” jak bilem smoka to zajmowalo mi to 4 minuty od wejscia xD samemu bez bufa wiec o czym ty mi mowisz. no i nie mowie tu o tym ze ja go z yangami bilem a nie 115lvlem xD ” A ja dropiłem stalki na tysięcznikach. Czasy się zmieniają.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Smarki: “Mala lekcja pokory dla "top 1" gildii na moim kanale niestety nie moge wrzucic filmiku tu gdyz padaja tam niecenzuralne slowa @Mordetis To Schizofrenik Nazywasz @Kriszna mixem zdajesz sobie sprawe ze chlopak wychodzi praktycznie sam i bije sie na twoja gildie zeby cokolwiek sie tu dzialo? jestem pewien ze gdybys sam przyszedl do chunjo chlopaki by i twoje braki ukazali ” Tia bije się, ubija afka, 2-3 minuty i ucieka na koło. Nie no gratul…

• hydra pare pytan

Riazisko - - Archiwum

Ubierasz full abs UM, potwory, wartość, kryt, szycie, pż. Ustawiacie się po bokach głów, żeby nie dostawać 2x skilli pod rząd i klepiecie. Jaki dmg w sumie nie wiem

• Tam nawet na 120 dropią To jak z dropem broni +4 w v2 pająków

• Cześć. Słyszałem, że na zodiaku chena piętra 35+ mają 3 ustawienia metinów. To prawda, czy trzeba liczyć na farta?

• Quote from SenNaJawie: “Te mixy to troche syf, raczej przy matowej jedynie oplaca sie mixowac. Przy znakomitej juz trzeba 20mixow+ na jeden mix. Osobiscie mieszalem 3x kamien bez bonow i 3x nie wbil nawet jeden bon. Wiec niby opcja dobra ale mysle ze np wymieszanie wybornego na perfekt bedzie drozsze niz jego kupienie. Mixy nie leca tez jakos super, ostatnio z okolo 150 szkat smoka po 2 otwarcia, polecialy jedynie 3 mixy... ” przy matowej mozesz sobie kliknac, jak dropnelo, ale sie nie oplaca. W…

• świątynia zodiaku

Riazisko - - Archiwum

Quote from Beatles: “Musi być raz uderzony ze skila magicznego. Same armaty bossa nie zabijają. ” O, takiego czegoś jeszcze nie słyszałem. Tylko raz? Słyszałem za to, że odp na błyskawicy na bossa z 34 piętra nie działa i lepiej rozebrać błyski, a ubrać max UM i HP. prawda?

• TRUTA DROPI?

Riazisko - - Archiwum

Bronie na 70 dobrze (i +4/5) dropią na białych moobkach, ale tam znowu exp jest tragiczny.

• Likan siła czy zręczność?

Riazisko - - Archiwum

Tak, to prawda. Zręka do expa, siła do PVP. (siła dodaje do skilli)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Jeśli chodzi o najlepszą postać pvp, to pomocą służy metin2 wiki: "Wojownicy są najskuteczniejsi w walce wręcz ze względu na swoje umiejętności oraz wytrzymały pancerz. Dążą oni do zdobycia jak największej siły oraz równowagi umysłu. - Wojownicy są najskuteczniejsi w walce i w pvp. - W rezultacie używać mogą dwuręcznych mieczy zadających potężne obrażenia." Z kolei szaman: "Szamani są klasą magiczną, która używa ataków opartych na mocach natury. Noszą lekkie materiałowe szat…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from FunkyTrlp: “Quote from ROCKY666: “Quote from FunkyTrlp: “[url='youtu.be/z-MDnr7XT9A']Biedak nie podołal[/url] ” Dałem lajka za dobrą jakość i za hity ale kurcze, aż się wierzyć nie chce, że tak nie przygotowana postać wychodzi na arenę. Ja nie wierze, że to było PvP, na pewno coś chłopaki testowaliście ” PvP zaproponowane przez Pseudo gracza Mordetisa(Shizofremik) które przyjąłem jak widać. Zacznę grać będzie pvp z Tobą ” Bądźmy szczerzy. PVP w tej grze ma sens tylko przeciwko tej sam…

• Alchemia z patcha 19.0

Riazisko - - Archiwum

juz skoncz herezje. Legendy daja 2% bonusu, mityki matowe sa jak legendy bez skazy, a nie jak przejrzyste.

• Alchemia z patcha 19.0

Riazisko - - Archiwum

Quote from Patlys: “Mam pytanie , nie moge nigdzie znalesc informacji. Czy alchemia "wyciagnieta" podczas patcha 19.0 z kolka alchemii , to moge nia handlowac? Jakie staty porownywalnie ma matowa mit alchemia w porownaniu do legend.? ” Staty ma takie same, jak legendy bez skazy, ale bonus od pełnego koła jest dużo lepszy (5%, a nie 2% - nie wiem jak to wygląda np. z wartością ataku)

• Silne P czy zostawić na G 2 ?

Riazisko - - Archiwum

Quote from sebastian9337: “ja to wogle proponuje usunac postac jak masz dylemat z tym czy wbijac skile na p po to one sa zeby je wbijac kurde wnetrze czaszki jak tabula raza ” Panie wszechwiedzący. Kiedyś silne bardo przeszkadzało w expie, bo dostawało się od moobów o wiele większe szycie. A jak już chcesz się przyczepić, to... Pisze się "w ogóle", "tabula rasa".