Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Galeria Futharka

Metiko. - - Galerie

To pozwolisz że ocenie: 11: Fajny pomysł z napisem, ale poza tym światło mdłe, teren niezagospodarowany i napis za duży, nie może on zajmować całej pracy. 12: Ten biały kolor z boku... nie za ładny. Napis upchany gdzieś na dole, nie powinno być tak. 13: Metin2 i piłka nożna? Do tego brzydki napis. 14: Tego pędzla upchane tam tego strasznie dużo, i brak światła, napis też średni. 15: Lepsze, ale problem z jakością. 16. Za dużo napisu tutaj, w tej sygnie napis jest renderem a reszta tłem Ogólnie b…

• Filmy dające do myslenia ?

metiko - - Hydepark

Napewno Szeregowiec Ryan ale jak masz słabe nerwy lepiej nie oglądaj... Tak samo dystrykt..możesz w trakcie rozbeczeć się na cały głos... Jeszcze napewno Gdzie jest Nemo tak, nie przesłyszeliście się. Czy według was ojciec poświęcający się z powodu głupiego syna nie daje do myślenia?Może powinniśmy pomyśleć zanim coś zrobimy?Jeszcze jest...hmm..12 małp. No to tyle . @edit Jeszcze oczywiście Zielona mila! Ale to tylko dla ludzi o WYYYJĄĄĄTKOOOWYCH nerwach.

• Seriale... Czyli co oglądacie?

metiko - - Hydepark

Jako seriale oglądam Ranczo A filmy to te co mają dobrą opinie

• Horrory, jakie polecacie?

metiko - - Hydepark

Według mnie "Przebudzenie" oraz "Milczenie owiec" wynoszą coś więcej niż strach...

• wd. mnie wirek bo jak wiemy jest pewne kombo szybki -> wirek a tam obrazenia ma zadawac wirek nie szybki